PDA

Zobrazit normální verzi : Aug/sg-552



Piner
04-10-12, 21:47
Hlasujte

E: Hodně lidí mi psalo, proč chci dát ty zbraně pryč.
1) Napálí to do mě zezadu malej kluk, fullautem a nemám šanci se ani otočit.
2) Střílí s tím poslední dobou víc jak půlka serveru.
3) Možná to patří ke hře, ale nebudu jedinej komu tyhle zbraně vadí.

apach29
05-10-12, 02:53
Ad 3: ano patri ke hre, tudis se s tim budes muset naucit jak smirit, tak i pocitat a predvidat.

514Pro
05-10-12, 09:56
Aug i Sig jsou super zbrane, obcas je hravam pro zabavu, to ze lamky behaj s nazoomovanou zbrani a drzej spoust se nauc vyuzivat pro svuj prospech. Mnohem vetsi demence na DM je, kdyz pri 4v4 si 2 lidi si vemou arcku.

Libovej_Tukan
05-10-12, 10:41
Ty chces rusit zbrane v CSku, protoze te s nima nekdo zabiji? :mml: To rovnou prihod prase, protoze priblizuje a na jednu ranu zabiji a USP, protoze je prilis presne :wink:

Piner
05-10-12, 15:03
Ty chces rusit zbrane v CSku, protoze te s nima nekdo zabiji? :mml: To rovnou prihod prase, protoze priblizuje a na jednu ranu zabiji a USP, protoze je prilis presne :wink:

Prosim tě zdrž se tvejch naprosto nesmyslných komentářů. Dík.

A k tomu zbytku :

Neříkejte mi, že vám to nevadí.S prominutím kid si veme tohle, čupne do nejtmavějšího rohu a čeká a čeká.Každý kolo kempí jinde+to má půlka serveru, tak je to vážně o niče...Nevím proč vývojáři dávali vůbec tyhle zbraně do hry. Normální lidé si berou ak, m4, awp + dgl, usp .. málokdo hraje s jinejma zbraněma a má snimi skill.

Lynviy
05-10-12, 15:04
Vývojáři to tam dali, protože to je normálně existující zbraň, a kdyby tam nebyli, bylo by to pěkně suchý.

hladik
05-10-12, 15:21
Zrušte deagle neumím s ním , zrušte M4 protože není tak dobrá jako kalach. Zrušte MP5 protože je slabá. Asi takto ti na to odpovím , dementní zbraně .... Každý hraje s tím co umí.

Piner
05-10-12, 15:44
No dobrý, takže to lockněte... díky.