PDA

Zobrazit normální verzi : Podezření WH - DM2



(-: AmaterkA :-)
05-10-12, 21:12
Zdravím,
tak tu mám podezření na WH, možná i AB. Video je dlouhé, doufám, že i průkazné. Sama si nejsem jista. Nemám WH a nemohu pomocí jej sledovat video, jestli dává přes zdi. Proto prosím o shlédnutí a řečení verdiktu ;) vy jste tu ti odborníci :) Video jsem sledovala asi 6x :D

Jméno : lolol
ID : STEAM_0:1:51012098
IP : 90.181.172.177
Server : DeathMatch 2

Video : http://csko.cz/dema/upload/dir/lolol.dem

Na začátku mám bohužel lagy, nevím proč, ale pak už je to v pořádku :)
Nejdříve zemře, pak dá 2 killy. Jde s awp od CT spawnu, čeká za rohem, pak vyběhne a střílí. Ve zpomaleném záběru je vidět, že se do hráče netrefil. Jakmile dojde zase na CT spawn, musíte si video o kousek přetočit, neboť se tam vyskytla chyba a video se vypne. Pak dá HS v průlezu do okna, kill ve dveřích. Poté střílí do baráku - do chodby. HS do okna. Střelba do zdi na T spawnu, poté projde "tunelem" a vyleze tam Tčko.
Jde, HS a pak střelí asi 2x do zdi, do rohu a dá ho. Nemůže o něm vůbec vědět. Další HS, smrt, HS. Směr bomboviště - střílí do hlavy CTčku, přes trubku, já bych ho tam neviděla. 3 HS, smrt, HS přes trubku, HS. Střelba do zdi, poté dá HS. (teď nevím, mám to tu divně popsané :D) smrt, 2x kill, 2x HS. Jde nahoru, pak se vrací k T spawnu a kill. 2x HS, kill. Střelba do okna, poté do zdi - kill. Míří do krabice, ten nahoře na krabici mu je ukradenej. Střelba na balkon u T spawnu, já bych ho tam neviděla, smrt. Skáče z plošiny a hned střílí. Jednoho zabije, jde po druhém, který se schovává do tunelu, toho zabije, ale ten třetí ho dá. Střelba do zdi u tunelu. Střelba do okna, jeden ho dává zezadu, dojdou mu náboje a schovává se do tunelu. Bere deagla a dává ho přes zeď. HS, pak bugnutí do mapy. Střelba do zdi, když tam T zaleze. Střelba do stropu, T seskakuje dolů, jak o něm věděl ? Skáče z balkonu u bomboviště, ani nekouká do krabic, zda tam někdo není. Střílí po hráči, další ho dává zezadu. Schová se za zeď a dává HS, ten druhý ho ale zabije. HS, střelba do zdi.

Tím video končí. Pak jsem ho chtěla dál spectovat, ale za cca 2 minuty odešel. Dle mého soudu čistý není, viz střelba do zdí...

Děkuji za shlédnutí.
Amaterka

(-: AmaterkA :-)
05-10-12, 21:19
Jen dodávám, že jsem s ním už měla možnost hrát a takto dobře nehrál. To mě donutilo ho začít natáčet ;)
Když jsem viděla, jak to dává, bylo mi to hnedka divné.
Spawnula jsem se u CT spawnu, měl awp a dal mě jak nic, tak jsem šla barákem a co on ?
Čekal za rohem a jakmile jsem vylezla, tak už střílel. Naštěstí jsem se uhnula, pak odpojila a spectovala ho.

Me :)
06-10-12, 11:35
Jen pro uspokojení, než se k tomu vyjádří admin, tak WH tam je jednoznačné. Dala sis s tím hlášením hodně práce :) Good Job

Krispo
06-10-12, 12:00
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=41796 banned děkujem.