PDA

Zobrazit normální verzi : Žadost o ub na steam



Meatfly
06-10-12, 16:34
Už dlouho jsem nad tímto přemýšlel, a tak já si řekl že nebudu srab a napíšu to.
Už docela dlouhou dobu tu tajně hraju, vím že je to obcházení banu, ale musíte si uvědomit že už nechci dělat problémy, kdybych chtěl tak už to je.

Udělal jsem tu double reklamu, ale taky jsem s jednou věcí kotelně pomohl, kotel ví.
Za to co jsem udělal jsem už párkrát litoval, bylo to jen pouhé využivaní.
Asi si myslíte že tu chci zas ub abych zas dělal blbosti, ale už nechci.

Už nevím co na to řict, prostě jsem se choval jako hajzl vůči kotelně.
Teď je to na vás jestli berete csko moc osobně nebo ne a máte pochopení vůči lidské blbosti.

Ciper

Flopsaid
06-10-12, 18:11
asi lock ne ?

nO.
06-10-12, 19:26
Toto nemá cenu řešit.. Lock jak píše Flopsaid..

Meatfly
06-10-12, 19:49
Jak mám dokázat, to že chci být jako obyčejný player a nedělat problemy?
To se tak bojíte toho že bych Vám dokazal že jsem se dal dohromady, nebo nedokažete překousnout to že bych tu byl a berete si to moc osobně.

apach29
06-10-12, 19:55
Myslim, ze nevedi ani kdo jsi a proc mas banan.

Meatfly
06-10-12, 20:05
Ale já vím že moc dobře vědi kdo a proč.
Hráč Ciper
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:43638806
IP adresa 93.99.63.251
Udělen 04-08-2012 - 22:17
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod bukbuk
BAN dal Admin Kotel (test)
BAN dal Server Kotelna - Furien | csko.cz

Udělal jsem tu 2 reklamy na jiný portál.Byla to prostě chyba, čas nejde vratit :)..Omlouvám se za to

grEy
06-10-12, 20:18
bukbuk :D

3k a Jerry
06-10-12, 21:20
Já osobně jsem sním problém nikdy neměl, dokonce mě dost věcí učil.
To že udělal chybu dávno pochopil i když pozdě..3 týdny tu hraje bez povšimnutí na ns a nic neprovádí, kdyby chtěl může měnit IP a reklamu dělat dál, jenže mu konečně i když pozdě došlo že s gregem to bude na palici ..
Chápu že kotla to nebaví už prece měl dvě šance a potom by to chtěl každý, ale nezapomeňte že tu byl admin a na serverech odváděl nějakou práci ..

Charon35
06-10-12, 21:42
Načo potrebuješ comback, ked tu už aj tak hráš? Chýbaju ti hodiny na steame?

3k a Jerry
06-10-12, 21:45
Načo potrebuješ comback, ked tu už aj tak hráš? Chýbaju ti hodiny na steame?

Je to celkem na nic hrát na NS a kontrolovat chat přes steam ..furt mačkat start a jít na plochu ..

Charon35
06-10-12, 21:49
Je to celkem na nic hrát na NS a kontrolovat chat přes steam ..furt mačkat start a jít na plochu ..
Who cares? Osobne mam u rite co si o nom myslia ostatni aj dokonca tie jeho double prema faily, ale neznasam ludi, co prebiehaju podla toho, kde sa im ako paci (jak politici). Dalsia ziadost o UB bude od koho? Krek? KARlos? Billy? Sami si vybrali, ze chcu hrat inde. Moze byt rad, ze tu hra na NS. To je jak ked tu prisiel ten pako, co tu mal 10564 perma aby sa "pochvalil", ze tu hra zase. Ale v podstate mi je jedno ci tu bude hrat. Na mne to nastastie nie je.

BUBEN
06-10-12, 22:16
Ciper URČITĚ spamoval Kotla. Ban má furt, takže tohle to nezmění. Spamoval jednou reklamu, dostal šanci. Následně znova spamoval, tak co furt řešíte. Banovat ho nebudu. Na jeho IP hrají 3 lidi. Nebudu je připravovat o možnost hraní kvůli chudákovi jako je Ciper. O jeho přítomnosti muselo určitě vědět tolik lidí a stejně nedostal ban. Jen bych chtěl říct, že se nechováte ke všem stejně.

Meatfly
06-10-12, 22:21
Nikdo to nevěděl, věděl to pouze kotel, který napsal když udělam nakou blbost tak dostanu znova ban.A je to na vás, já jen píšu že nejsem srač jako dřív a chci to napravit.

Krispo
06-10-12, 22:24
Dostal 1. šanci, posral to, dostal 2. šanci posral to... tak co víc chce? ani nemusím psát proti, protože stejně unban mít nebude :-)

Charon35
06-10-12, 23:06
Inak paradox je, ze na tom druhom portali si vystupoval ako jeden z normalnejsich. Preco za kazdu cenu musis tu byt cierna ovca? 2 krat si tu dostal sancu, 2 krat doveru, dokonca prava a ty si to vzdy poseres sam. Nebola to nasa vina, ale tvoja. Nevidim 1 dovod, preco by si mal dostat UB. To nech dostane 3.!!! sancu kazdy. Vlastne, naco banovat, rovno na to kaslat.

Meatfly
07-10-12, 10:04
Jde o to že to byla reklama, za to jsem se omluvil.Proč přebíhám? Chtěl bych vidět někoho z vás, jak se od někoho dozvědět že ten člověk co tě veme a za zady ti nadavá..

A chci ub abych vám dokazal to že už dělat blbosti nebudu, jak mi každý psal že bych to udělal i 1212x...
Kdybych dostal poslední šanci tak bych dal už pokoj navždy a neotravoval.

Kotel
08-10-12, 18:24
To si musíš ještě počkat.