PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o post admina na Capture the Flag



K2-Blade
07-10-12, 00:27
Zdravím Bratia a Sestry.

Dôvod prečo žiadam o post admina, je taký že chcem pomôcť Admin teamu z cheaterama, a z ľuďmi ktorý kazia zábavu, a hru iným slušným hráčom.
Už na kotelne pôsobím ako spešl pre JB, Takže si myslím že keď sa povie Nick: PuN![S]cH3r vieme že ide o starú známu firmu.
AMX ovládam na dosť slušnej úrovni, kedže ako admin som pôsobil na viacero serveroch.

Herný nick: PuN![S]cH3r
Steam ID: STEAM_0:0:24750482

PS: (Myslím si že som viac prínosom pre Kotelnu, ako mínusom)

S Pozdravom Puni

ZEUS
07-10-12, 09:54
Ahoj, mohl bys nám říct něco o sobě ? Dík

K2-Blade
07-10-12, 11:48
Jasné Zeus, nieje problém.

Counter Strike 1,6 hrám už cez 6 rokov.
Na hernom portály Kotelna už hrám cez cca 2 roky. Na začiatku som hral AIM, AWP, JB , a teraz už aj capture flag.
Čo sa týka zo skúsenosťami z adminovaním bol som Super admin na hernom portaly (HsT) cca 4 roky, pred 2 rokmi sa server zrušil.
A Tak isto dlhšie pôsobenie ako admin, som bol na servery X-Deviants, ktorý bohužial je už tiež zrušený.
Som študentom VŠ .
Mám 20 rokov.

hladik
07-10-12, 13:01
Se ví že ho znám , tohoto pařana chci za parťáka na vlajky :-) pro

K2-Blade
07-10-12, 13:08
Se ví že ho znám , tohoto pařana chci za parťáka na vlajky :-) pro

Hladik neprehánaj to zas, lebo sa budem červenať :D ale dik :)

Kroxy
07-10-12, 19:55
Punischera znám více z JB tam byl pohodovej nevím jak hraje na Capture the Flag podle chatlogu je tam často pokud hlásí cheatery a je tam třeba pomoct byl bych PRO.

Smooke
15-10-12, 12:58
Punischera z JB no problema. CtF netuším jak hraje. Ale myslím si, že o nic hůře než na JB.

Pro

_AnGeL_
15-10-12, 15:56
Toľko ľudí si dalo žiadosť na Capture the Flag a podľa mňa máš najväčšiu šancu stať sa adminom. Dávam ti PRO, kvôli tvojej aktivite a správaniu.

3k a Jerry
15-10-12, 16:00
Punischera z JB no problema. CtF netuším jak hraje. Ale myslím si, že o nic hůře než na JB.

Pro

Jo JB a chytání haxoru jde do hromady :D
Kroxy to samé - za toto bych zakázal psát do žádosti Post hunteři.. Všichni ste kamaradí tak si navzájem píšete do žádosti Pro a myslíte si že tak práva mate jasne,

Aktivní si poslední dobou dost, ale zas příliš dlouho tu nehraješ, já tě znám jako celkem otravného hráče - ne z CTF, ale to je jen drobné minus.
Co si nahlásil na forum - nic jsem nenašel.
Nevím jak to máš in-game. Tudiž nevím jak dokážet rozpoznat cheatera.
Nezlob se, ale za mě máš NE, byl bych radši kdyby se přijal Saintpepo.

K2-Blade
15-10-12, 17:27
Jo JB a chytání haxoru jde do hromady :D
Kroxy to samé - za toto bych zakázal psát do žádosti Post hunteři.. Všichni ste kamaradí tak si navzájem píšete do žádosti Pro a myslíte si že tak práva mate jasne,

Aktivní si poslední dobou dost, ale zas příliš dlouho tu nehraješ, já tě znám jako celkem otravného hráče - ne z CTF, ale to je jen drobné minus.
Co si nahlásil na forum - nic jsem nenašel.
Nevím jak to máš in-game. Tudiž nevím jak dokážet rozpoznat cheatera.
Nezlob se, ale za mě máš NE, byl bych radši kdyby se přijal Saintpepo.

1 Nikomu som nepisal nech mi tu dávaju PRO, alebo nech to komentuju. Ak sisi všimol tak 1 týžden nikto nedal žiaden prispevok.
2.Máš pravdu že som BOL otravny, ale to bolo ked som žiadal o spešl. Chceš mi povedať že som ta o niečo prosil ked som daval tuto žiadosť ? Alebo od tej doby čo mam spešl ?
3.Máš pravdu že som nič nehlásil na Forum, ale povedz mi koľko krát som ti pisal že je na Ctf Cheater že máš prisť, alebo že je nejaký problem, to isté Cháron.
4. A ked sme už pritom, napísal si že nehrám tu dlho, ale mám už kopu kamošov , a ľudí ktorí ma poznaju a stoja si za mnou. . .

Lazik
16-10-12, 10:12
tak ja sem hodim mensi pokec aby videli ako sa spravas... na toto ti nezabudnem aj ked som ti povedal ze proste vtedy nemozem a este som ti tam niekoho poslal.. a to ani nebudem riesit ze predoslu ziadost si spamoval furt do chatu a so speslom si otravoval kazdeho. Je tu saintpepo co si tie prava zasluzi a aspon nahalsil dost cheaterov.. U teba vidim akurat len 2 ziadosti o prava a 1 o spesla takze tebe davam PROTI

PuN![S]cH3r: Ahoj pod prosim na JB1
PuN![S]cH3r: diablica ma simona a je afk..
PuN![S]cH3r: toto nieje normalne a hned jej daj ban
BlackSpiritSK: mam jej dat ban z aafk?
BlackSpiritSK: si normalny?
PuN![S]cH3r: Jehovista tak isto
PuN![S]cH3r: Zakaz ku CT
PuN![S]cH3r: 2ct a su afk..
PuN![S]cH3r: a este napise že iede sa najest
BlackSpiritSK: zakaz kvoli tomu ze musi odbehnut?
PuN![S]cH3r: zdrzovanie hry
PuN![S]cH3r: A mala simona ako 1va
BlackSpiritSK: poslal som tam shinigamiho ja nemozem
PuN![S]cH3r: on nema prava on je iba spesla
BlackSpiritSK: ...
BlackSpiritSK: ty si mimo?
PuN![S]cH3r: Niesom mimo iba nemamr ad ked je problem, a ty nato nemas cas
PuN![S]cH3r: Požiadaj o odobrati prav ked nemas nato čas
BlackSpiritSK: ty vole.. kazdy den beham po serveroch jak kokot a ty mi povies ze nemam nato cas tak mam poziada to odobratie prav?
BlackSpiritSK: zato ze nejdem zapnut ckso kvoli 2 afkarom?
BlackSpiritSK: keby to boli cheatery nepoviem idem.. ale kvoli afk nejdem
PuN![S]cH3r: Nie, keby som vedel že nemáš zaujem tak napišem pitbulovy a nie tebe, sry že som ta obražoval
BlackSpiritSK: ja som ti to vybavil ja teraz nemozem
BlackSpiritSK: poslal som tam shinigamiho
BlackSpiritSK: a prepac ze si dovolim nebyt hodinu na csku..
PuN![S]cH3r: Mal si mi hned napisať žee nemáš čas že máš niečo dôležite na práci, mam asi 7 adminov na steamu, ale ty si bol prvy online tak som napisal tebe
PuN![S]cH3r: sry že som na teba vybehol, ale nemam rad ked su deti pri CT
BlackSpiritSK: ja som ti to napisal aj som ti dokonca povedal ze ti tam posielam shinigamiho
BlackSpiritSK: a ty si na mna vybehol staym ze ekd nemam cas mam poziadat o odobratie prav
PuN![S]cH3r: Yo sry ale dneska nemam svoj den, keby som mal prava polovica CT zabanujem bez milosti na 3 dni, neznalost pravidiel, zdržovanie hry ,demecia atd..
PuN![S]cH3r: Dneska ráno keby som na servery tak by si videl, 5 CT a z toho 3 nemali mic, a ostatny si nechcei brat ani simona
PuN![S]cH3r: ale nikto nebol online tak som siel radšej off
BlackSpiritSK: vdaka bohu ze tie prava nemas
PuN![S]cH3r: Vdaka bohu že niesom admina, máš pravdu, ináč by tu bol poriadok a nikto by nešiel na server kvol iafk
BlackSpiritSK: ano ruka zakona co mi este povies?
PuN![S]cH3r: nič ser nato, neboj sau ž sa nestane
PuN![S]cH3r: že sa na teba obrátim z problemom
BlackSpiritSK: kludne sa obrat s tym nemam problem
BlackSpiritSK: mam problem stym ze ja ti poviem ze nemozem a ty mi povies ze mam poziadat o odobratie prav
BlackSpiritSK: a rovno ich prenecham tebe co ty nato?
PuN![S]cH3r: Ty ftipalku, pred chvilkou si to ukážkovo predviedol
PuN![S]cH3r: Nie diki
BlackSpiritSK: ty vole tak ked mi povies ze mam poziadat o odobranie prav tak co ti mam nato povedat
PuN![S]cH3r: Nič

K2-Blade
16-10-12, 10:59
tak ja sem hodim mensi pokec aby videli ako sa spravas... na toto ti nezabudnem aj ked som ti povedal ze proste vtedy nemozem a este som ti tam niekoho poslal.. a to ani nebudem riesit ze predoslu ziadost si spamoval furt do chatu a so speslom si otravoval kazdeho. Je tu saintpepo co si tie prava zasluzi a aspon nahalsil dost cheaterov.. U teba vidim akurat len 2 ziadosti o prava a 1 o spesla takze tebe davam PROTI

PuN![S]cH3r: Ahoj pod prosim na JB1
PuN![S]cH3r: diablica ma simona a je afk..
PuN![S]cH3r: toto nieje normalne a hned jej daj ban
BlackSpiritSK: mam jej dat ban z aafk?
BlackSpiritSK: si normalny?
PuN![S]cH3r: Jehovista tak isto
PuN![S]cH3r: Zakaz ku CT
PuN![S]cH3r: 2ct a su afk..
PuN![S]cH3r: a este napise že iede sa najest
BlackSpiritSK: zakaz kvoli tomu ze musi odbehnut?
PuN![S]cH3r: zdrzovanie hry
PuN![S]cH3r: A mala simona ako 1va
BlackSpiritSK: poslal som tam shinigamiho ja nemozem
PuN![S]cH3r: on nema prava on je iba spesla
BlackSpiritSK: ...
BlackSpiritSK: ty si mimo?
PuN![S]cH3r: Niesom mimo iba nemamr ad ked je problem, a ty nato nemas cas
PuN![S]cH3r: Požiadaj o odobrati prav ked nemas nato čas
BlackSpiritSK: ty vole.. kazdy den beham po serveroch jak kokot a ty mi povies ze nemam nato cas tak mam poziada to odobratie prav?
BlackSpiritSK: zato ze nejdem zapnut ckso kvoli 2 afkarom?
BlackSpiritSK: keby to boli cheatery nepoviem idem.. ale kvoli afk nejdem
PuN![S]cH3r: Nie, keby som vedel že nemáš zaujem tak napišem pitbulovy a nie tebe, sry že som ta obražoval
BlackSpiritSK: ja som ti to vybavil ja teraz nemozem
BlackSpiritSK: poslal som tam shinigamiho
BlackSpiritSK: a prepac ze si dovolim nebyt hodinu na csku..
PuN![S]cH3r: Mal si mi hned napisať žee nemáš čas že máš niečo dôležite na práci, mam asi 7 adminov na steamu, ale ty si bol prvy online tak som napisal tebe
PuN![S]cH3r: sry že som na teba vybehol, ale nemam rad ked su deti pri CT
BlackSpiritSK: ja som ti to napisal aj som ti dokonca povedal ze ti tam posielam shinigamiho
BlackSpiritSK: a ty si na mna vybehol staym ze ekd nemam cas mam poziadat o odobratie prav
PuN![S]cH3r: Yo sry ale dneska nemam svoj den, keby som mal prava polovica CT zabanujem bez milosti na 3 dni, neznalost pravidiel, zdržovanie hry ,demecia atd..
PuN![S]cH3r: Dneska ráno keby som na servery tak by si videl, 5 CT a z toho 3 nemali mic, a ostatny si nechcei brat ani simona
PuN![S]cH3r: ale nikto nebol online tak som siel radšej off
BlackSpiritSK: vdaka bohu ze tie prava nemas
PuN![S]cH3r: Vdaka bohu že niesom admina, máš pravdu, ináč by tu bol poriadok a nikto by nešiel na server kvol iafk
BlackSpiritSK: ano ruka zakona co mi este povies?
PuN![S]cH3r: nič ser nato, neboj sau ž sa nestane
PuN![S]cH3r: že sa na teba obrátim z problemom
BlackSpiritSK: kludne sa obrat s tym nemam problem
BlackSpiritSK: mam problem stym ze ja ti poviem ze nemozem a ty mi povies ze mam poziadat o odobratie prav
BlackSpiritSK: a rovno ich prenecham tebe co ty nato?
PuN![S]cH3r: Ty ftipalku, pred chvilkou si to ukážkovo predviedol
PuN![S]cH3r: Nie diki
BlackSpiritSK: ty vole tak ked mi povies ze mam poziadat o odobranie prav tak co ti mam nato povedat
PuN![S]cH3r: Nič

Ďakujem že si to sem hodil. Aspon vidime aký si ochotný ked je nejaký problem na servery, je taky problem zapnuť csko na 1 minutu aby si poriešil problemy ktoré nastali, a ktoré máš v popisu adminstva, načo potom máš tie práva ked máš problem zapnuť cs na maximálne 2 MIN.Od kedy mám spešl, a niekto mi napisal že je problem na servery, NIKDY! son nepovedal NIE! A nikdy som nepovedal ved vam pošlem dakoho čakajte dalej...
Nebudem sa ktomu vyjadrovať, keby bolo na mne odoberiem ti práva.

PS: Načo si admin, ked si neplníš svovu FUNKCIU! zbytočne držiš miesto !!!!

*srsen*
16-10-12, 11:02
Rozhodně Proti.

*srsen*
16-10-12, 11:04
Rozhodně Proti.

Lazik plní svou funkci velmi dobře,už zabanoval tolik cheaterů,že je ani nespočítáš,tak nám polib prdel,a užívej si spešla.

Bezdak
16-10-12, 11:06
Píšeš jak kdyby na tom jailu šlo o život. Nejsme roboti, jsme lidi co to dělají dobrovolně a tráví desítky hodin sledovánim podělanejch cheaterů. Jednou Lazik nemá čas na hru, když dělá něco důležitějšího a hned má příjit o práva? Dafuq? Podívej se kolik zabanoval cheaterů. Uvědomte si dohajzlu, že tohle neni naše práce a všechno to děláme dobrovolně pro vás! A jak se nám za to odvděčíte.. Píšu v množiném čísle, protože Punisher neni jedinej, kterej se může posrat z toho když admin neudělá nějakou prkotinu, nebo udělá nějakou prkotinu špatně.

K2-Blade
16-10-12, 11:07
Lazik plní svou funkci velmi dobře,už zabanoval tolik cheaterů,že je ani nespočítáš,tak nám polib prdel,a užívej si spešla.

Akceptujem každí názor.
Ale neakcetujem správanie aké máš, vysvetli mi čo som ti urobil, že si dovolíš mi napisať polib mi prdel. Si rasista že som Slovák ? alebo očo ti ide ?

K2-Blade
16-10-12, 11:14
Píšeš jak kdyby na tom jailu šlo o život. Nejsme roboti, jsme lidi co to dělají dobrovolně a tráví desítky hodin sledovánim podělanejch cheaterů. Jednou Lazik nemá čas na hru, když dělá něco důležitějšího a hned má příjit o práva? Dafuq? Podívej se kolik zabanoval cheaterů. Uvědomte si dohajzlu, že tohle neni naše práce a všechno to děláme dobrovolně pro vás! A jak se nám za to odvděčíte.. Píšu v množiném čísle, protože Punisher neni jedinej, kterej se může posrat z toho když admin neudělá nějakou prkotinu, nebo udělá nějakou prkotinu špatně.

Plne ztebov súhlasim, áno máš pravdu. Ale nepochopím prečo to vytiahol čo sa stalo pred 4 mesiacmi ?

*srsen*
16-10-12, 12:41
Rasista? Wtf? Na Slovensku jsem žil dost dlouho,pro mně jsou slováci nejlepší národ,nevím co tu píšeš o rasismu,jen narážíš na práci Lazika,kterej svůj dobrovolnej čas stráví nad pozorováním dem,spectování cheaterů,a ty mu napíšeš,on zrovna nemá čas a ty se z toho posereš.Mi řekni od čeho je tu vykřičník? Mám zkušenosti,že admin mi příjde.
Narážím na Bezdaka,ten mi vždycky přišel. Ale nemysli si,že ti admin příjde na server kvůli tomu,že je simon Afk,kor když má vyplý Csko,a ještě mu za to chceš vzít práva.
Opověď na tvoji Pmku- Dal jsem proti,kvůli tomu jak jsi mu napsal,že bys polovinu ct pobanoval na 3 dny.
Bay

K2-Blade
16-10-12, 12:49
Oki beriem som rád že si sa vyjadril, ty máš dobrú skusenosť že ti Bezdák vkuse pride, no ja s LAZIKOM zas taku dobrú skusenosť nemám, a to som pisal cez steam.

Lazik
16-10-12, 16:53
Ďakujem že si to sem hodil. Aspon vidime aký si ochotný ked je nejaký problem na servery, je taky problem zapnuť csko na 1 minutu aby si poriešil problemy ktoré nastali, a ktoré máš v popisu adminstva, načo potom máš tie práva ked máš problem zapnuť cs na maximálne 2 MIN.

napisal som ti tam asi 3x ze nieco robim.. ty predsa keby pracujes a mas zrovna nieco dolezite tiez by si povedal sefovy pockajte idem zabanovat cheatera za debilny reason AFK? by ta vyrazil ani by si si nepipol..
Ty tu chces prava na strielaci server ale nic si preto neurobil.. akurat si si otravovanim vyslovene vyzebral spesl a nikoho si nenahlasil na fore...
Dalsia vec.. admina robim dobrovolne a nemozes chciet aby som tu bol 24/7... ak ty dostanes prava tak ver ze si ta sakra budem kontrolovat ci chodis na kazde hlasenia a ci stale hras..
Este nieco.. ja som ti nemusel ani odpisat a uz to bola len mojoa dobra vola ze som ti tam poslal Shinigamiho.. kludne som ta mohol ignorovat a vykaslat sa na teba..

EDIT:


Ale nepochopím prečo to vytiahol čo sa stalo pred 4 mesiacmi ?

Vytiahol som to preto aby kazdy videl aky si a preco si prava nezasluzis...

K2-Blade
16-10-12, 17:06
Máš pravdu Lazík.
ako som napisal v prvom príspevku. " Myslim si že som viac + ako - pre Kotelnu"
Teraz si ma presvečil že som iba zátaž.

Ospravedlnujem sa všetkým za to čo som spôsobil, som už raz taký. Sprostý dotieravý Puni.

*srsen*
16-10-12, 17:24
Máš pravdu Lazík.
ako som napisal v prvom príspevku. " Myslim si že som viac + ako - pre Kotelnu"
Teraz si ma presvečil že som iba zátaž.

Ospravedlnujem sa všetkým za to čo som spôsobil, som už raz taký. Sprostý dotieravý Puni.
Můžu se jen zeptat proč si ho jako spešl nehodil do spectu? Pokud ještě spešl jsi?

K2-Blade
16-10-12, 17:29
Můžu se jen zeptat proč si ho jako spešl nehodil do spectu? Pokud ještě spešl jsi?

Ak dobre viem spešl som, a preto som ho nehodil, lebo som vtedy ešte nemal spešla preto.

Prasacko
16-10-12, 18:45
Proti.

kofi
16-10-12, 19:05
PROTI Za prvé, kvůli tvému vyjadřování a za druhé, se mi nezdá, že člověk co hraje csko "6 let", má nahráno pouhých 930 hodin na steamu.

K2-Blade
16-10-12, 19:07
už to LOCKNITE dik

Charon35
16-10-12, 19:17
Plne ztebov súhlasim,...

Vlastná žiadosť. Lock.