PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva



RoPe
07-10-12, 10:04
Meno: Roman
Vek: 17
Nick v hre: r0pe# /A/
Steam id: STEAM_0:0:51359278
Steam nick: romankorn
Práva chcem na: Base builder
Aktivita na serveri: Po - Pia = 3 hodiny denne. So-Ne = 5 hodín.
Skúsenosti s adminovaním: maximumgaming.6f.sk, bluegame.sk, hrajcs.cz, cs.alltu.eu, cs-xsite
Prečo chcem byť admin ? - Pretože hráči na serveri neustále porušujú pravidlá a už sa tam skoro nedá hrať, strašne ma to štve lebo kazia hru ostatným a admini sú tam veľmi málo.
Prečo by som mal byť admin ja ? - Viem sa správať tak ako sa na admina patí i keď stane sa že aj mne to ujde keď niektorý hráči porušujú pravidlá a ja s nimi nič nemôžem urobiť. Mám skúsenosti s counter - strike (6 rokov).

Ďakujem za prečítanie, ak niečo chýba doplním.

Kroxy
07-10-12, 10:33
Nejsi náhodou zde admin? www.hrajcs.cz jsi tam uvedený jako administrátor.

RoPe
07-10-12, 10:35
Bol som tam admin, už niesom.

ZEUS
07-10-12, 10:37
Ahoj,

od Tvý poslední žádosti uběhli 3 měsíce ( http://csko.cz/forum/showthread.php?8257-%8Eiados?-o-admin-pr%E1va-r0pe ) kde jsme tě nabádali, aby si nahlásil pár cheaterů. což si i teď neudělal, takže jsem proti

http://banlist.naplno.sk/ban_details.php?bid=9775

No já nevím, ale já tě furt mezi admina vidím...

RoPe
07-10-12, 11:25
Majiteľ nemá čas pretože má školu takže ma ešte neodstránil. A nabádali ste ma aby som nahlasoval no lenže keď som písal adminom nikto neprišiel :( A vtedy sme to zavreli lebo už som na PaintBall nechcel byť admin ale chcem byť na BaseBuildery.

E: K tomu banu, to už som vysvetloval nie?

ZEUS
07-10-12, 11:29
Tak ho máš nahrát, dodat valve id a IP a dodat sem na forum.

Ne nevysvětloval

RoPe
07-10-12, 11:31
To je fakt lenže vo väčšine prípadov sa to nedalo, ale nechcem sa vyhovárať. K tomu scriptu, bol v configu, ktorý som si stiahol a zhodou náhod som išiel na naplno a ani som sa nepripojil a už ma to zabanovalo takže som ani nemal odkiaľ vedieť že tam sú scripty. Nieje mi za potreby dostať VAC Ban.

RoPe
07-10-12, 12:25
Na basebuilderi asi moc cheaterov nenatočím jedine že by som točil a screenoval priestupky.

E: Čo sa týka prŕv už ma odtial konečne odstranil takže kým sa charon rozhodne budem sa snazit nahlasit niekoho.