PDA

Zobrazit normální verzi : cheaty



-ivan-
07-10-12, 12:46
ako zistim,,ci pouziva niekto cheaty?okrem toho,ze je sikovny" v mape,,,"da sa nejaky anticheater nainstalovat do cs?

deathface
07-10-12, 12:51
Něco jde poznat líp jako ab a sh a něco hůř , např když někdo umí dobře maskovat wh, ale na každého jednou dojde. Pokud chceš vědět víc o cheatech zkus vygooglit.
Pokud ja vím tak žádnej antycheater není pouze mi máme anticheat :D

kofi
07-10-12, 13:40
Anticheat se používá hlavně na ligách př. ESL teďka to má i sft, ale pokud chceš poznat cheatera, nahraj si demo a zkus ho vyčasovat.

-ivan-
07-10-12, 15:08
neviem to este nahrat,,,na surfe su casto cheatery,,,,

DelteN
07-10-12, 18:25
lol šak daj konzolu record (nazov dema)
stop
playdemo (názov dema) alebo wiewdemo... alebo jak to je :D

Piner
08-10-12, 17:14
lol šak daj konzolu record (nazov dema)
stop
playdemo (názov dema) alebo wiewdemo... alebo jak to je :D


Vždyť vidíš, že je tu nový, tak se neposmívej, dík.

K tomu demu : Přejdeš do spectatoru, najdeš si hráče, kterého chceš nahrát.Otevřeš konzoli (tlačítko pod ESC) a napíšeš record názevdema.A pak už jen sleduješ.Demo ukončíš tak, že do konzole napíšeš "Stop" (bez uvozovek) a máš to. Demo si přehraješ tak, že do konzole napíšeš viewdemo názevdema a stiskneš na play. Demo najdeš ve složce cstrike a uploadneš ho sem : http://csko.cz/forum/showthread.php?581-Upload-dem . Pak zkopíruješ link, a dáš to sem na forum , on to někdo zkoukne a uvidíš, třeba něco mít bude.

ZEUS
08-10-12, 17:38
Ahoj, Kotelna takový anti cheat nemá.
Ale jak píše kofi, takovýhle anticheaty se používají na ligách.
Já když sem měl na začátku cs kariéry vlastní server, tak se musel používat tzv. Cheating Death, ve zkratce je to C-D, když si ho neměl, tak tě to ze serveru vykoplo.
Jedinou nevýhodu to mělo, že hlásil i to, když si nic neměl.
Tenhle typ už se nepoužívá.

Třeba na playzonu používají x-ray, valve používá VAC.

Jinak, jak zjistíš, když někdo má wh nebo ab ?

Všechno je to o zkušenostech. Buď samouk a projeď youtube a zjistí, co jaký cheaty dělají.

-ivan-
08-10-12, 20:00
dakujem,za posledne 2 prispevky,,,,som sice uz stary na taketo hry,,,ale viem sa ucit,,,,len ma stve,,,ze som pisal priamo do fora,na MGC,,peknych par hodin som upozornoval na cheaterov,,,{inac som nevedel ako},,,a este som tzv. po usoch dostal,,hram to par mesiacov,,ale viem v hre,,ci niekto nieco ine pouziva ako ma,ze nehra ferovo,na vasom servery hra i moj sused,56r.,a nemam nanho,"'zatial'',,,,,,,nepoznam,aky su tu admini,,ale asi ......,,mam skusenosti v nete a vazil som si,ze ked som mal nejaky post,,narozdiel od inych,,,ale dost reci,,idem sa vase rady ucit,,,dik,,,,

-ivan-
08-10-12, 20:02
radis,,a na konci napises,,,alebo jak to je,,,,
takze sudim,ze ani sam nevies,,,ale dik,,nieco to napovedalo,,,

-ivan-
08-10-12, 20:05
sory,,posledne malo bit kilerkovy,,,

lucioff
08-10-12, 20:27
No su rôzne cheaty .. Wallhack,Aimbot,Speedhack,No recoil,Silent,noflash,nosmoke a pod .
Ale na serveroch sa najčastejšie spoznáš asi z WH a AB .

Wallhack - Je to cheat,ktorý dáva hráčom možnosť vidieť cez steny .
Hráč si ide na istotu,niekedy dáva predstrel a deruje hráčov ktorých ani neni počuť,alebo ani není možnosť ako ich vidieť (Jedine cez WH )

Aimbot - Hrač pri strieľani na protivníka dava hlavy (Samozrejme že sa ten aimbot pri nejakych verziach dá nastaviť)
Je to asi najviac spoznateľní cheat . Hráčovi ktorý ma aimbot sa klepe strašne mieritko a dava hlavy .

Speedhack - Hráč ma veľkú rýchlosť,pohybuje sa až nadpriemerne rýchlo a dokáže mapu prejsť aj za pár sekund .
Ten spoznaš asi najlahšie .

No recoil - Hráč ktorý ma norecoil sa mieritko nedvýha a strieľa náboje vkuse do jedneho miesta .

Silent - Podobný ako aimbot len z lepšiou "nenapadnosťou" može strieľať napr. aj o 2 metre vedľa neho a stále ho trafía .

No flash - Hráč ktorý to ma zapnuté nevidí flash,teda ho ostatný hráči môžu flashovať ale márne,prídeš nato tak že hráč ktorý to ma zabija aj cez to ked ho ostatný hráči flashnu .

No smoke - Hráč nevidi smoke granáty tj. že ked si hodi smoke pod nohy tak nevidi žiaden dym .

// Čím viac budeš trénovať na serveroch tým viac sa z cheatermi oboznámiš .
Takže gl & hf

-ivan-
08-10-12, 20:55
a ktory to je cheat,,,hram zvecsa surf,,pouziva sa lano,,ja tiez,aspon mam moznost vidiet celu mapu,,,bez lana si ani nelusknem na niektorych mapach,,,,,,prileti do zakladne,5-6 ludi ho skoro naraz striela,on zabije 3-4 a zrazu zmizne,,a za 2 sekundy je tam znova,zas to iste,,,alebo zacne mapa na novo,po 1-2 minute ma uz zabitych 13 nepriat.,,[podla tabulky],za 5 min,,asi 60,,,,je toho viac,,,to sa mi nezda,ze hra ferovo,,,a ked sa to upozornuje priamo na mape adminovy?skoda slov,,,,,

lucioff
08-10-12, 22:51
To není cheat,je to VIP výhoda ktorú si môžeš kúpiť aj ty na hl.stránke (csko.cz)

-ivan-
10-10-12, 15:58
precitaj si,,co som vobec o tom lane pisal,,,,

deathface
10-10-12, 16:41
Tím antycheatem jsem myslel admina :D jinak na surfu tam bude asi nejčastěji speedhack a kz hack (skaces dal než. Ostatní atd.)