PDA

Zobrazit normální verzi : Mensi dotaz



openkill
07-10-12, 17:04
Caute mensi dotaz. Chci se zeptat jestli se na serveru JB 1,2,3 davaji bany za TK. Diky moc za odpoved..

DelteN
07-10-12, 17:26
nvm.. pokial viem sa začali dávať bany za úmyselne TK .. a teba neznášam už si mi dal aspoň 5 krat TK :D

Swagrid
07-10-12, 18:16
Nedávaj :D

openkill
07-10-12, 18:31
diky

Swagrid
07-10-12, 19:54
Ah, vím co tě napadlo...ale když zabiješ simona tak je to JAKOBY rušení simona tím že ho zabiješ, takže za to by měl být ban..podle mého

Charon35
07-10-12, 22:05
Ah, vím co tě napadlo...ale když zabiješ simona tak je to JAKOBY rušení simona tím že ho zabiješ, takže za to by měl být ban..podle mého

Ono sa dá vypozorovat z danej situácie, či to bol Umyselný TK, alebo dokonca Opakovaný umyselný TK. Obe veci banujem, ale záleží od okolnotí, aj admina.

Piner
07-10-12, 22:28
No hlavně že je adminů dost, že se nenabírá atd atd, a stejně mě ten kretén s vozíkem přejede a bum, admin nikde...

Swagrid
08-10-12, 09:21
No hlavně že je adminů dost, že se nenabírá atd atd, a stejně mě ten kretén s vozíkem přejede a bum, admin nikde...

ono i když tam byl leryx nebo spq tak mě stejně přejely když jsem byl simon...

Charon35
08-10-12, 18:09
No hlavně že je adminů dost, že se nenabírá atd atd, a stejně mě ten kretén s vozíkem přejede a bum, admin nikde...

dpc berte to trochu ako fun mod. Sory, ze tam nie je admin 24/7. Fakt na decka davat treba pozor nonstop...

A nezabudnite nabuduce napisat, ze pravidla su na kok lebo su moc volne. A za tyzden, ze su moc prisne a nikoho to nebavi. omg

_AnGeL_
09-10-12, 09:54
hmm vecsinou sa dava ban za demnciu ked ked niekoho prejdes.

Swagrid
09-10-12, 13:24
hmm vecsinou sa dava ban za demnciu ked ked niekoho prejdes.

Jasný no, ale když mi to udělá admin a ještě ke všemu když jsem byl SIMON..

Piner
11-10-12, 06:57
dpc berte to trochu ako fun mod. Sory, ze tam nie je admin 24/7. Fakt na decka davat treba pozor nonstop...

A nezabudnite nabuduce napisat, ze pravidla su na kok lebo su moc volne. A za tyzden, ze su moc prisne a nikoho to nebavi. omg

Od tý doby, co nastoupili "hráči" jako je ďáblice, megaklan cskill atp, tak už to moc fun mod není. Nechci aby tam byl admin 24/7, ale hlavně že se nenabírají, nic. Dobře, ok. A pak se divíte, že je JB plnej kidů, když se tam takovýhle věci neřeší.Ten krypl mě může i před 1561616x adminama přeject, ale nikdo nic neřeší, minule si normálně CTčko přejíždělo simona a vše bylo v poho.


Tak si ty pravidla nejdřív trochu rozmyslete, normálně to banovat + za bugování ban, ať už je to ten malej d.....í skůtr. Nikdy se to nebanovalo z důvodu, že to nikdo nedělal.

Proto tam už také legendy jako darkko, sk!!!!l3r (aspect), Frisco, danci apod. nechodí, já sem tam taky ukážu jednou za měsíc, a stačí mi to na 10 minut. Mělo by se s tím něco dělat.

Lynviy
11-10-12, 07:50
Já se tam držím ještě od jeho vzniku... I když je fakt, že někdy se potřebuješ uklidit no...

DelteN
12-10-12, 10:36
no LoL je to FuN MOD!! a keď som na assault sa hral z autíčkom pri začatí kola za CT a nechtiac som prešiel 2 CT hneď som mal ban ... a keď tam vidím adminov jak davajú TK..

Despe
12-10-12, 11:44
No je pravda že to nevím sám, ale jak už ste psali dává se zákaz k Ct za demenci, mno ale s tím TK jak to teda je, někdo říká že dávaj za to bany někdo ne..

Prasacko
12-10-12, 15:59
dpc berte to trochu ako fun mod. Sory, ze tam nie je admin 24/7. Fakt na decka davat treba pozor nonstop...

A nezabudnite nabuduce napisat, ze pravidla su na kok lebo su moc volne. A za tyzden, ze su moc prisne a nikoho to nebavi. omg

Nepiš sračky ale radšej si to v admin teame ujasnite čo sa banuje a čo nie, žiadne výnimky. Pride admin prejde cely CT team na assaulte a este sa im vysmeje, pride niekto iny a dostane zakaz k CT tak si to ujasnite medzi sebou.