PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban , prosím přečtěte celé ;)



Malej Ceh
07-10-12, 20:59
Dobrý den, rád bych se představil jmenuji se Petr . A nikdy jsem na vašem serveru nehrál.
Stáhnul jsem si vaši verzi Cs. Na csko.cz nainstaloval. Ale po připojení mi to napsalo ,že mám ban ,i přes to ,že jsem si 100% jistý ,že jsem se nijak neprovinil a ani u vás nehrál. Proto bych rád požádal o unban z těchto důvodů ;)

1) Je možnost ,že moje IP je sdílná,tudíž někdo z mých sousedů se musel provinit. A pokud tomu tak opravdu bylo . Tak ví že má ban, takže nemá důvod se již připojovat kvám na server takže se nemusíte bát ,žeby se to mohlo opakovat
2) Rád bych si na vašem serveru zahrál a jsem pro to ochotný udělat maximum.
3) Rád bych požádal o tzv. Unban na Zkoužku tzn. Že dostanu unban na nějakou určitou dobu a pokud se v té době nějak neproviním dostal bych UB.
Jsem si vědom toho ,že dostat UB nebude vůbec lehké ,ale já sem ochotný pro to obětovat dost ;)


Výpis konzole : Urna team|M||A|L|E|J|{C}{E}{H} se pripojil
Couldn't open file overviews/he_aztec.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/he_aztec.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 23071)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): *[JuSt]*(A)*[DrEaM]*
[AMXBANS] Tvuj nick: Urna team|M||A|L|E|J|{C}{E}{H}
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:451118595
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1449277900
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.19.46.234
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.19.46.234
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Trololo man
[AMXBANS] Server: Kotelna - Classic | csko.cz (de_nuke)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ===============================

Popřemýšlejte o tom ty Unbany na zkoužku nemusí být špatná věc : ) Každý má pravo na druhou šanci ;)

Za kladné vyřízení děkuji, Malej ceh ;)

nO.
07-10-12, 21:09
Dobrý den, rád bych se představil jmenuji se Petr . A nikdy jsem na vašem serveru nehrál.
Stáhnul jsem si vaši verzi Cs. Na csko.cz nainstaloval. Ale po připojení mi to napsalo ,že mám ban ,i přes to ,že jsem si 100% jistý ,že jsem se nijak neprovinil a ani u vás nehrál. Proto bych rád požádal o unban z těchto důvodů ;)

1) Je možnost ,že moje IP je sdílná,tudíž někdo z mých sousedů se musel provinit. A pokud tomu tak opravdu bylo . Tak ví že má ban, takže nemá důvod se již připojovat kvám na server takže se nemusíte bát ,žeby se to mohlo opakovat
2) Rád bych si na vašem serveru zahrál a jsem pro to ochotný udělat maximum.
3) [/COLOR[COLOR="#FF0000"]]Rád bych požádal o tzv. Unban na Zkoužku tzn. Že dostanu unban na nějakou určitou dobu a pokud se v té době nějak neproviním dostal bych UB.
Jsem si vědom toho ,že dostat UB nebude vůbec lehké ,ale já sem ochotný pro to obětovat dost ;)


Popřemýšlejte o tom ty Unbany na zkoužku nemusí být špatná věc : ) Každý má pravo na druhou šanci ;)

Za kladné vyřízení děkuji, Malej ceh ;)


Teď nevím jestli si z nás děláš prdel???? Píšeš žee jsi nikdy na Kotelně nehrál a potom napíšeš že každý si zaslouží druhou šanci?? UB na zkoušku?? NIKDY!!!!

Malej Ceh
07-10-12, 21:15
Omg to nebylo ke mně ale k těm ostatním lidem co se provinili ne nikdy jsem na kotelně nehrál to je pravda. já to bral jako na ty druhý lid chápete ? asi ne.. :D

hladik
07-10-12, 21:29
Já mu věřím

Malej Ceh
07-10-12, 21:46
Aspon někdo ;) Za zkoužku nic nedáte a abychom si to ujasnili já na vašem serveru nehrál ! Jen soucítím stěmi provinilci a myslím si žeby si zaslužili druhou šanci.. Špatně jsem to asi napsal když si to špatně pochopil že ? :D nO :D

ZEUS
07-10-12, 22:34
Unban se za sdílemou IP nedává. Kup si originální hru.

Malej Ceh
08-10-12, 14:21
Ok ;) Já to čekal ;) Neradi děláte nové věci ;) Ale druhá čance by lidem pomohla každý rob chyby.. A já ještě nic neudělal a mám ban..

ZEUS
08-10-12, 14:37
Já nevím, co ti to pomůže, když ti dáme unban, tak je to jen otázku času, kdy ten cheater opět dostane ban a situace bude úplně stejná.
Kup si originální hru.

Malej Ceh
08-10-12, 18:45
Situace nenastane protože jsem kluk z vesnice ;) je to 5 psů 10 koček a 5 lidí :D A ten jedinej kdo by to mohl být tak mu je uz 20 a prestehoval se do prahy akorád vím že dřív hodně hrával CS ;) Takže asi těžko to už se stát nemůže :) Proč to nechete zkusit ? ;) Za zkoužku nic nedáte nebo jo ?

ZEUS
08-10-12, 18:49
Zapomeň, na tu IP jsou 4 bany za WH.

a kdybychom ti dali unban, tak by se nic nezměnilo, naskočilo by ti tam další výpis, jen s jiným jménem.

Malej Ceh
08-10-12, 19:05
Proč další výpis mně chcete jako NEPRÁVEM obvinovat ze jsem cheater ? Já , nejsu lama abych to musel dělat.. Dostal jsem se do top 15 na dost lukrativních serverech ,které nebudu jmenovat kvůli reklamně. Všude ,kde nyní hraju nemám problémy s pravidli klidně si to nějak ověřte jen nechápu rpoc nedokážete pochopit že uz se to nebude opakovat.. :/

Raw
08-10-12, 19:47
Tak si kup Steam za 200, pokud hraješ na těch tvých "lukrativních" serverech tak ho budeš potřebovat....

Malej Ceh
08-10-12, 19:55
Ach jo s váma se nedá mluvit :;)

ZEUS
08-10-12, 20:39
Upřímně nevím, o co ti jde, když smažeme IP adresu ze současného banu, co máš ve výpisu, tak jsou tam další 3 bany, resp. jeden perma a 2 který za cca měsíc
vyprší. Takže furt budeš na mrtvým bodě, protože se stejně nepřipojíš. Zadej si svoji IP sem http://csko.cz/bans/ban_search.php a uvidíš sám.

Malej Ceh
08-10-12, 20:46
Tak rpoc mi nezrusite vsechny ? :DD Co furt resite .. Já to nechapu hrac co to spusobil neexistuje, ja si stahl Cs na vasem pratalu a nelze se pripojit sem normalni hrac ne zajebany cheter.. :D Dám vám za to tousty :D:D

ZEUS
08-10-12, 20:53
Proto, tak to bychom tu jako admini nemuseli bejt. Ať si cheateři chodíš dál cheatovat na Kotelnu že ?
Jak víš, že neexistuje ?? Zavolej si ISP, že chceš jinou IP adresu a je to a nebo si pořiď originální hru.
Tousty nechci.

A navíc pokud by si teoreticky dostal unban, což nedostaneš, tak se ozvou další, co mají stejný problém jako ty, že chtějí unban.... to tady by byl chaos a zmatek.

ZombieBot
09-10-12, 06:41
Psal jsi, že jsi ochoten pro to udělal cokoliv. Fajn, kup si originální hru. Brzy budou vánoce, tak tě to vyjde na 2€ (50,- Kč).

Malej Ceh
09-10-12, 06:59
Ok cvhílí počkám a nějak si to zařídím.. :)

kashpi
09-10-12, 07:55
Obdivuji Zeuse ze to tak dlouho vydržel. Já bych to dávno locknul:-D