PDA

Zobrazit normální verzi : Prosíme o unban



Daniel Cheníček
07-10-12, 22:17
Hráli jsme s kamarádem kotelnu cod mw a volali jsme na skypu a prisel admin ja dostal ban , kamarad me hajil ze wh nemam ze jsme dostali a dostal taky ban , proto vás celou kotelnu žádáme aby jste nam dalu 2 sanci protoze kotelna je asi jedina co hrajeme nic neni lepsi nez ona nic ,, hrajemu tu radi a proto by jsme proste chteli hrat znova :( protze nas to bavi a radit uz si nebude protze pomysleni ze by jsme dostali ban na trvalo je dost silna
1 ) *[R3V0LUTI0N]*Chenas : ip 90.181.101.231
2) *[R3V0LUTI0N]* ZABIJAK : ip 77.240.103.2


Můžeme jen doufat ..

Giussepe
08-10-12, 16:36
Je sice pravda, že v pravidlech je napsáno, že razení se může brát jako WH, za což je permanent a neznalost pravidel neomlouvá. V banlistu má v reasonu razení pouze jeden z vás, druhy ma reason wallhack. takže nevím jak to ve skutečnosti bylo. Nicméně, pokud je to tak, jak říkáš dal bych vám ještě šanci. Přišel jsi a slušně si požádal, což by měla být samozřejmost, ale ve zdejší komunitě je slušnost celkem rarita. Unban však může dát pouze Kotel nebo banující admin, což je Lazik. Takže je to na něm.

R3S
08-10-12, 17:00
jsem zásadně proti unbanům , ale vám bych asi šanci dal , počkejme na důkaz od banujícího admina

Lazik
08-10-12, 17:08
No jeden ma v reasone WH lebo tak hral.. potom som sa ta zacal vypytovat ci spolu volate a ci si radite.. ked si sa mi priznal som dal ban tebe no uz s inym reasonom.. Ak sa tu vacsina zhodne na nejakej podmienke alebo na niecom som ochotny ban zrusit ale bude to zalezat aj natom ako to posudia ostatny

kashpi
08-10-12, 17:09
pokud si radili, tak mohl admin usoudit, že á WH. A tomu druhýmo to nakonec dal jako razení. Myslím, že ban si zaslouží :)

akka~
08-10-12, 17:20
Pokud dobře vím, váš kolega dostal taky ban. Byli jste 3 na d2, a já jsem dal styxovi nebo jimmymu ať si vás nahlásí, vy dva jste podle mě taky měli. Spectil jsem vás, ale jelikož jsem musel pryč, tak z toho nic nebylo. Stejně na vás došlo ;)
E: Váš kolega *[R3V0LUTI0N]*TH3-[G]RA[F]
Důvod: Wallhack .
Nepříjde mi to jen jako náhoda..

R3S
10-10-12, 22:26
a to demo tedy máme?:

Kotel
11-10-12, 13:20
Na demu by se dalo zjistit, jestli mu nekdo skutecne radil.