PDA

Zobrazit normální verzi : Steam ??



yadort
08-10-12, 15:28
Ahoj, sice jsem dostal ban na kotelně. a hraju na jinem portale a napsal jsem do konzole amx_ip a napsalo mi to že mám steam ale já žadnej steam nemam.
screen - http://i.imgur.com/rq91v.png
prosím o vysvětlení nebo něco. :-D

Swagrid
08-10-12, 15:48
Konzole se nepletou, neviem čo to..

akka~
08-10-12, 15:58
Zobas ty se za chvíli staneš pěkným "bukvantýrem"

Celenka
08-10-12, 16:50
zatim muze byt nejdelsi SID 8. mistne, jak je delsi, steam to neni, na kazdem patchi to ukazuje jinak

cFc|Lu!z
08-10-12, 17:45
a psal jsi určitě amx_ip ? na jiných portálech k tomu hráči nemaj přístup, pouze k příkazu status a ten blbne.

Bezdak
08-10-12, 17:49
Takže řikáš že ti tě mam zabanovat když obcházíš ban?

yadort
09-10-12, 18:04
takže, máme doma 2 pc muj a mamcin takže jsem hral csko na svojem a blbli mi servery.. o tom snad víte. tak jsem rozjel csko na mamčinem ale tam mám ban za zdilenou IP s cheatem. -__- a na mojem PC mi to už de a vy si myslite že obchazím ban O.o ..

Bezdak
09-10-12, 18:18
Ahoj, sice jsem dostal ban na kotelně. a hraju na jinem portale a napsal jsem do konzole amx_ip a napsalo mi to že mám steam ale já žadnej steam nemam.


Právě tady si napsal že TY si dostal ban na Kotelně a že hraješ na jiném portále (přitom chatlog ukazuje něco jiného). Jestli nějakej ban obcházíš, tak nevim kterej, takže to řešit nebudu.

kofi
09-10-12, 18:32
Jednoduchý, 10 místné SID zatím neexistuje. Nejnovější steamy začínajína 5 a mají 8 míst, tohle se stává.

Kazki
09-10-12, 18:33
ked som dostal na gayhovnach ban, tak v banliste som mal napisane steam a v tom case som steam este nemal, maju blby system :-D mozno je rovnaky pripad aj tu :-)

Lynviy
09-10-12, 19:28
Jednoduchý, 10 místné SID zatím neexistuje. Nejnovější steamy začínajína 5 a mají 8 míst, tohle se stává.

Už sem viděl 72xxxxxx

deathface
09-10-12, 20:06
ked som dostal na gayhovnach ban, tak v banliste som mal napisane steam a v tom case som steam este nemal, maju blby system :-D mozno je rovnaky pripad aj tu :-)
Oni sú celý blbí :D.
Jak jsem už psal adminujou tam 5leté děcka co nemají mozek a našli si příkazy na netu. Dále tam je spousta cheateru.

piratjo
11-10-12, 21:35
9 10 mmieste FAKE STEAM ID , prideluje klient podla hardware , ak na neho dostanes ban DIP ti uz nepomoze, Myslim ze je to to iste ako to VALVE_0_0:xxxx

Despe
11-10-12, 22:21
Skus dat alt + tab a když ti vyjede něco jako skype prostě, že si můžeš někoho přidat tak máš steam no. :D

perry
11-10-12, 23:11
skus dat alt + tab a když ti vyjede něco jako skype prostě, že si můžeš někoho přidat tak máš steam no. :d

xdddd

kashpi
12-10-12, 08:09
Ahoj, sice jsem dostal ban na kotelně. a hraju na jinem portale a napsal jsem do konzole amx_ip a napsalo mi to že mám steam ale já žadnej steam nemam.
screen - http://i.imgur.com/rq91v.png
prosím o vysvětlení nebo něco. :-D

Na serveru maji "blby" nastaveni dproto a pro ns hrace to generuje dlouhe steamid. Proste ten co vlastni ten server to neumi nastavit, nevidim jedinej duvod proc to mit totiz tak nastaveny

piratjo
12-10-12, 16:14
nie su to ziadne blbe nastavenia je to FAKE SID ktory vygeneruje NS klient , moj napriklad je STEAM_0:0:1796088010 , je to pirdelene k HW na druhom PC mam zas iny NS FAKE SID , tzn ak na to SID dostanes pernik tak sa na tom PC s tym klientom uz nenapojis , s programom steam alebo originalnym CS to nema nic ,

vedouci venny
12-10-12, 19:26
Skus dat alt + tab a když ti vyjede něco jako skype prostě, že si můžeš někoho přidat tak máš steam no. :D

Dobře teď jak jsem psal na LoL opravuji se si fakt retard co píše sračky