PDA

Zobrazit normální verzi : RioT



RioT
09-10-12, 15:44
Nick: RioT
Steam id: STEAM_0:0:32256840

Rozhodol som sa požiadať o unban, pre prípad, že by som chcel neskôr steam predať. Väčšina adminov sa vyjadrila, že nemám hacky (medzi inými aj Kotel). Ban som dostal kvôli tomu, že admina ParadoXX doslovne "nebaví řešit něco s někym,jehož národ ve většině případů cheatuje a vymejšlí,jak by ostatnim hráčům co nejvíc zkazili pocit ze hry" a tiež preto že "Pro mě seš cheater s upravenym cfg nebo alternativnim programem" čo je samozrejme pravda. Ďalšie vysvetľovanie by mohlo byť posúdené ako neúmerné provokovanie, takže sa radšej ani nebudem vyjadrovať k tej fašistickej poznámke. K tomu kazeniu hry len toľko, že admin nevie ktorá bije. Vždycky sa snažím nováčikov usmerniť a pomôcť im aj keď sa pýtajú na banality ako s čím sa prebíja.

ParadoXX
09-10-12, 15:45
já to tušil,že bude chtít unban,ikdyž se chvástal,že mu to je jedno a že serverů je hromada.

RioT
09-10-12, 15:48
Si skvelý tušiteľ vytušil si to správne. Poklona. No neboj kotelnu hrať už nebudem. Unban chcem, ako som napísal, pretože to zmenšuje hodnotu steamu.

Kotel
09-10-12, 16:19
Pokud nebudeš hrát kotelnu, tak nemusíš prodávat steam. Jinak sice wh nemáš, ale ta kompenzace recoilu je podivná, osobně jsem takový fullaut ještě neviděl. Ale hraješ tu už dlouho, takže je divné, že to nikdo neviděl dřív. Záznam z hltv už bohužel není, takže se musí brát v úvahu raty a ping hráče, co demo natáčel. Zatím bych dal unban.

ParadoXX
09-10-12, 17:29
ale na tom demu,co někdo natáčel jako wh,je jasně vidět,že něco má s cfg nebo používá ňákej jinej program,protože jeho cross se pohybuje jinak,než má a podle mě to je cheat.Tohle cross dělá,když si já nastavim ex_interp 0.01.Ale to vidim jen já,jak ten cross cuká.Ale vzhledem k tomu,že mam ex_interp 0.05,tak tohle cukání nevidim,ale u něj jo.
Takže ať mi laskavě netvrdí,že nemá haxlej cfg.
Pro mě má norecoil nebo ňákou podobnou sračku,aby se mu mířilo líp,což je zvýhodnění oproti ostatnim hráčům a tudíš cheat.

ZombieBot
09-10-12, 19:10
Hmmm, ale od protokolu 48 jsem funkční norecoil neviděl.

ParadoXX
09-10-12, 19:35
tak se na to demo podivej znova a podivej se pořádně,co mu dělá zaměřovač

514Pro
09-10-12, 23:31
Zkousel sem si interp a raty, pri kterych vim ze recoil hazi nejmin a stejnej efekt jsem nedocilil, todle se mi moc nelibi, pac tam neni zadna kompezace recoilu hracem ale recoil se drzi dost dole a ten zamerovac zase celkem dost cuka na muj vkus, jede nahoru a pak moc rychle dolu na vychozi uroven, lita to furt za crossem i dost pod nej, ale zaroven je ten rozptyl furt nizkej.
Recoil navic nikdy neleti pod cross, to uz to lita v metrovym rozptylu a mam vyzkouseny, ze dobre nahrany demo nezkresluje, jen trochu zmensuje maximalni roztazeni crossu, nikoliv pozici crossu vuci recoilu a ten byl mel jit vic nad zamerovac pri pouziti tlumice jiz pri 4-5 kulce.
Pohybem mysi lze kompenzovat smer kuli recoilu, ale ne samotnej recoil. Pri nejlepsi vuli je todle hodne nestardardni, pri te horsi bych rekl, ze tam muze byt norecoil.

ParadoXX
10-10-12, 15:26
asi ho máme nechat cheatovat.Rozhod o tom kotel.

sILV3
10-10-12, 21:42
paradoxx doslovne "nebaví řešit něco s někym,jehož národ ve většině případů cheatuje a vymejšlí,jak by ostatnim hráčům co nejvíc zkazili pocit ze hry"

Tak toto napíše iba čistý kokot. Jedno nikdy nepochopím... teba.

Kotel
11-10-12, 13:19
Cisty neni, ale demo je kratke. Pokud chce prodat steam, tak ma zrejme obavy z vac banu. Hral tu nekolik mesicu zrejme se scriptem a nikdo si toho nevsim, je to divne.

ParadoXX
11-10-12, 15:57
eště že mě máš:D

MARTiii
12-10-12, 18:16
tak urcite :-D
https://www.youtube.com/watch?v=WC0crcKYs9U