PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UNBAN



skriatok2486
10-10-12, 10:05
Prosím o unban. Som na školskom PC a pise ze mam ban o 17 hodine a sem nikto o 17 hod nebol prosim dajdte mi un ban na ip 195.68.234.145 slubujem ze budem dohliadat aby sme niekto nechodil a nemal Cheaty sam som doma na mojom PC admin a viem ake to je ked chodia cheatry na server ale sem nikto z cheatmi nebol ak ano postaram sa oto zeby sem nitko nechodil. Bol to vraj hrac |>Warrior<|Gerry08 ale na tento pc zo skoli nikto pod takym menom a v takom case nechodi prosim UNBAN aby som nemusel ist na gamesites mne sa vjac paci u vas :)

BiA Fz
10-10-12, 10:26
na tu i.p. je ban už od března za cheaty :-)

kashpi
10-10-12, 17:31
Proc chces unban na skolni pc? :-D ve skole se mas ucit a ne hrat cs. Pak proc jsou ti studenti rok od roku blbejsi a blbejsi :-D

nO.
11-10-12, 09:11
Prosím o unban. Som na školskom PC a pise ze mam ban o 17 hodine a sem nikto o 17 hod nebol prosim dajdte mi un ban na ip 195.68.234.145 slubujem ze budem dohliadat aby sme niekto nechodil a nemal Cheaty sam som doma na mojom PC admin a viem ake to je ked chodia cheatry na server ale sem nikto z cheatmi nebol ak ano postaram sa oto zeby sem nitko nechodil. Bol to vraj hrac |>Warrior<|Gerry08 ale na tento pc zo skoli nikto pod takym menom a v takom case nechodi prosim UNBAN aby som nemusel ist na gamesites mne sa vjac paci u vas :)

Že by školník..??

kashpi
11-10-12, 09:28
no jelikož je ten ban z března, tak je to z minulýho školního roku, tak jak může tvrdit, že tam takovej nikdo nechodí :D

skriatok2486
12-10-12, 12:29
Fakt pls UNBAN sem nikto o takej hodine nechodí a školnik nevie ako sa zapne PC :D Fakt pls UNBAN ani neviem preco od minuleho roka ale mne to islo hrat tento rok xD Tak neviem co je to za chybu PLS unban pači sa mi viac u vas ako u gamesites, ale ked tak pojdem tam :) Vas FANDA :D

kashpi
12-10-12, 12:40
jenže školní síť je docela složitá, a tím pádem nemá každej počítač veřejnou IP. Takže jednoduchá věc...
MÁŠ SDÍLENOU IP A NA TO SE UNBAN NEDÁVÁ

ZEUS
12-10-12, 13:07
A navíc ve škole se máš učit a ne hrát hry. Další důvod proč nedat unban :)