PDA

Zobrazit normální verzi : wh COD



Despe
10-10-12, 15:22
reason : Wh
Nick : spEko jBT'
SID : STEAM_0:1:316911
Demo (sou dvě) : http://csko.cz/dema/upload/dir/wh_19.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/speko.dem

Vypádá to že nemá, ale má byli tam i momentky, které to potvrzovali, hold já blb je nestihl natočit.

Kdyby ste chteli Ipku tak napište.

spEkojBT
10-10-12, 15:46
Zdravim,tak k tomuto KRIVEMU OBVINENIU by som rad dodal nieco....je to somarina ako voda v koši..rad by som este podotkol ze na megapube dm a ostatnych "normalnych" serveroch som nikdy nenažil taku nizku uroven ako na serveroch typu superhero w3 alebo teraz aj COD MW...kde sa to hemži detmi pod 15rokov a ktore ked dostanu onebullet tak hned ma dotycny AB..dalšia vec mily hrači...sem tam si vyčistite uši alebo povedze doma rodičom nech vam kupia kvalitne sluchadla...mam 23rokov a nemal som nikdy potrebu ani dovod použivat ..prepačte za vyraz sračky typu AB,WH..načo aj ?viem čo to ustrielat aj sam pomocou zraku ruk a sluchu...cs som hraval este ked vačšina tunajšich vodila kačera po piesku...Rád by som tymto pozdravil tzv.knaza...ty mna ideš spectovat ale že x ludi ti tam pozera do steny to ta nezaujima preco aj že? ved spectnem toho co tam dava najviac fragov..LEBO TO MUSI BYT CHEATER::predsa len je lepši ako ostatní..niektorym ludom by som odporučil 2veci...bud NEHRAJ TO..alebo DAJ SI TABLETKu...dufam ze toto nedorozumenie sa vysvetli a ja budem očisteny od tejto blamaže..prajem pekny zvyšok dna...s pozdravom JBT...

DarkAspecT
10-10-12, 16:13
Teda špeka znám ze serveru,dema jsem nekoukal,ale nikdy se nestalo že by byl zaplej,ikdyž hrál na mega a byl tam admin prostě rozdával,má skill.

ParadoXX
10-10-12, 16:16
jestli to je ten rádobyadmin z gs,tak ten nic nemá.

Flash
10-10-12, 16:20
Zdar, nemusel ses ani obhajovat, protoze kNAz je na tohle foru uplne k nicemu, pise od zacatku jen samy nesmysly a tohle hlaseni je jen dalsim z nich... ty dve dema maj dohromady asi 2 minuty a neni na nich NIC, ani sebemensi naznak niceho, navic drtivou vetsinu z toho kratkyho casu jBT ani nikoho nepotkava a jen tak beha po mape a podle akci, co tam nahodou byli je cistej a fakt nevim, kde kNAz prisel na wallhack, protoze tam snad vazne nikdo nemuze videt vubec nic.

Krispo
10-10-12, 20:57
Chce k tomu ještě někdo něco dodat nebo to mám locknout?

ParadoXX
11-10-12, 15:59
lockni to,prorože tohle by byla debata o ničem.