PDA

Zobrazit normální verzi : Rank



QyXo
10-10-12, 18:08
Čaute chcel by som sa podeliť o jeden nápad.


1.) Rank na Furienoch. Rank by započítaval iba killy...nie to koľko krát zomriem.
2.) Nemusia tam byť tie sprostosi...precentuálne vyhodnotenie zásahov a tak....vyhneš sa zbitočnej robote :)
3.) Vyvažovanie teamov- stalo sa už, že niekto kto hral s marsounom v teame mal pri marsounovi skore 20:3 ...a na začiatku každého kola vravel, že sme lamy čo hrajeme proti nemu a pod. ....potom marsoun odišiel a ku koncu mal skore 32:14 ....chapete ma.
4.) Ten rank :D ....važne to bude super...určite to bude liek proti campeniu :)
5.) Dosť veľa ľudí sa sťažuje, že na furienoch je málo adminov...marsoun...a ešte jeden...za posledné 2 mesiace....čo tam hrajem každý deň som videl, že WH-čkari sú...už len preto ako hrajú...keď si vyskočia za niekým zo zadu keď vidia, že sa nepozerá...a ten kto Wh nemá si vyskočí za neakým CT...a trochu sa prepočíta lebo za ním idú ďalšie 2CT...tak je jasné, že ho zabijú.
6.) Dosť veľká škoda je, že si musím kupovať to NS...podľa mňa by bolo super keby sa to zrušilo...a keď nie....nech sa viac zarába....pretože niekedy keď hrajem proti silnému teamu...za CT hrajem iba s DGL...pretože viem, že o páru kôl budem Furien a chcem si zahrať s NS a SK čo stojí 13 000 + keď si chcem kúpiť AP ...tak stačí jedna zblúdilá guľka a som dead...a 16k je v riti....najskôr si zahrajem o 2-3 kolá.

QyXo
10-10-12, 18:09
Teda- nápadov bolo viac :D

kashpi
10-10-12, 18:47
Na furienovi WH nejde. A rank na takovej mod je na nic. A navic potom laguje server

QyXo
04-11-12, 21:33
Hoho...nebudem bonzovať...ale viem ktorý majú WH..a vraveli, že je super keď si Furien a maš lepší prehľad kde je CT...alebo som videl ako krásne vybehovali na CT...tak, že aj keby mali kúpený radar..tak, by nemali šancu tak presne vedieť kde to CT campi...

A s rankom mi už viacerý povedali, že by bol super...lebo ten rank ktorý som ja navrhol...by riešil problém s campením.

DarwiN
06-11-12, 00:18
OK..na serveroch je malo adminov a ked su tam ale niesu často na serveri. A ten rank neni zla vec ale malo by sa to odčitavat Fragy od Kill . Napr. Hrac ma skore 10 ku 5 tak by sa malo ze fragy minus kill a toto by slo do ranku..neviem či sa chapeme.

^BraIn
06-11-12, 00:43
Rank na furiene by bola dobrá vec a súhlasim s Kerzom to je dobrý nápad.

DarwiN
06-11-12, 00:49
Dakujem FaLLen_FooL :d

Meatfly
06-11-12, 09:04
Na furienovi WH nejde. A rank na takovej mod je na nic. A navic potom laguje server
Ale jde...

Viděl jsem na jednom serveru že je rank na ip, ne na nick, co byl posledně rank tak na nick a to bylo na prd.

DarwiN
07-11-12, 21:11
Ano, na IP rank to by bolo asi aj dobre. Ale to my nevieme posudit a keby ze sa aj zhodneme my ako "prosti" /ne sprosti/ hraci s tym nic nespravime :)

QyXo
13-11-12, 18:26
Trebalo by, aby tento návrh podal neaký admin Kotlovi :)