PDA

Zobrazit normální verzi : ban sa svuj nick ? rly ?



Bananaphone
11-10-12, 18:06
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem AxessCZE
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'tahni se uklidnit ty sasku'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1113085978'
[AMXBANS] Tvoje IP: '94.242.123.146'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================


Po te co jsem se obhajil a dokazal jsem ze se jedna o muj nick "*MRTVY* OpPa gangnam style ,) : napsal jsem do chatu na forku" tak admin AxessCZE odepsal "AxessCZE : nezajem ted kopirujes jeho takze klidek"
Pak uz jsem jen BEZMOCNE napsal " OpPa gangnam style ,) : na hovno tito admini .... sooo cool " a dostal sem ho...
btw: myslim ze jsem se uz dostatecne uklidnil ! dik za precteni

Piner
11-10-12, 18:26
Tak tu nehraj, když jsou tu admini na hovno. Když ti admin něco poručí, máš to splnit, ať se ti to líbí nebo ne.

Ub bych nedával, bez cska 1 den vydržíš.

Bananaphone
11-10-12, 18:38
ja 1 den vydrzim ale jde tu o princip ...
a k tomu ze "tu sjou admini na hovno" tak to jsem vubec nenapsal napsal jsem tito a v tom je rozdil !

AxessCZE
11-10-12, 19:24
Tak teď druhá strana mince
1. mas možnost si tu rezervovat nick
2. ty jsi přišel jako druhy na server s jiným nickem(OpPa gangnam style ,)) a začal si vyhoudavat to je můj nick(" BaNaNa_PhoNe" - tak proč ho nepoužíváš?) a pak sis ho najednou změnil na (BaNaNa_PhoNe_HnSpravce),
jasně jsem tě upozornil změn si to, neudělal jsi to tak další kolo nesledoval kick
pak si se rozjel a napsal něco co mě je proti srsti tvůj problém skončilo to tak jako to je.

za dalši mam tu vypis tveho valve id+ na ip za posledni mesic kde je tam nejaky jiny nick?
http://csko.cz/?from=11-09-2012&to=11-10-2012&port=1&name=&steamid=+%09VALVE_0%3A0%3A1113085978&ip=&text=&chatlog=1
http://csko.cz/?from=11-09-2012&to=11-10-2012&port=1&name=&steamid=&ip=94.242.123.146&text=&chatlog=1
Takze pro priste se nezacinej hadat kvuli necemu co nepouzivas a nevlastnis(zde na kotelne).

Bananaphone
11-10-12, 19:37
jedna se jen o docasny nick, o rezervaci nicku jsem nebyl seznamen to priznavam
ale tvuj postoj k tomu me zarazil. Zajimalo by me co ti bylo proti srsti...
Navic zadna snaha to resit..
i kdyz mas az ted vypis tak pred tim si ani po tom nebadal vubec te to nezajimalo
A co ze jsem nemel ten nick za posledni mesic ? hral jsem tu pod nickem BaNaNa_PhoNe_HnSpravce vice nez 4 roky a trosku nahoda ze ten clovek co mel tento nick se trefil i s velkyma pismenama...
Cekal jsme happyend a ne tragedii....

AxessCZE
11-10-12, 19:45
nemel jsem proc badat OpPa gangnam style je mi celkem znamej nick to uz je co rict kdyz reknu ze ho znam, mesic s nim urcite nehrajes. nechapu jak muze byt nick docasny? to jde? mas preci kdykoliv moznost si ho zmenit.

Bananaphone
11-10-12, 19:57
vysvetleni: vzdy jsem mel nick meho oblibeneho songu jak uz to banana phone oppa
ale nastupni nick jsme mel banana phone pod timto nickem me zna spoustu old hracu a ted se tam napoji nejaky blbec a da si ten nick a vydava se za me a ja s tim neudelam nic protoze jsem jen bezmocny hrac od takovych veci tu jsou prece admini ne ? no a od ted uz asi vim ze obracet se ne admina je blbost... nebo je tu zase druha strana mince ?