PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o Unban



Farcryman
12-10-12, 16:27
Dostal som ban za vlacik a po 1/ Vlacik som nerobil
Vipis : [AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem asdd
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'vlacek'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1070705296'
[AMXBANS] Tvoje IP: '85.216.188.173'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
NICK : F4rcrYm4n
[AMXBANS] ========================================

3hodiny ma nezabiju ale je to pre admina a hlavne pre server dost trapne ked admin rozdava bezdovodne bany ..

The Frisco
12-10-12, 17:13
Nemyslím si, že by bezďák rozdával bezdůvodné bany. Ale dosvědčit se to už nedá.
Jak jsem pochopil, tak ub nechceš. Tak proč ses na to nepoptal přes PM?
Btw. hodně lidí si v chatu stěžovalo na vlak..

Bezdak
12-10-12, 18:04
To že někdy dam ban za vláček nebo blok neprávem se samozřejmě stát může, přecejenom jsme lidi a ne roboti. Dema na knifu si opravdu netočim, takže neni žádný způsob jak zjistit jestli si se provinil nebo ne. Jestli jsem ti dal ban neprávem, tak se ti omlouvám a budu si na to dávat větší pozor.

human
12-10-12, 18:26
Neda mi to aby som na toto nereagoval. Tyka sa to aj mna. Ked si na serveri, kde je 13 ludi z toho 6 blokuje, tak sa v klude moze stat ze niekomu ten ban omylom dame. Nie je lahke to ustrazit este ked tam dalsich 7 spamuje aby si to banoval a nespal. Bezdak zrovna nie je z tych co banuju nepravom.

Farcryman
12-10-12, 23:12
Dobre takže jedine co ma na to naštvalo tak to bolo že tam vlačkovali asi 4 deti a niekto sa tam ozval že davam vlak a hned BAN .
A rovno na 3 hodiny tak povedzte koho by to nenaštvalo... Vlastne teraz ma budu všetci brat ako hardcore vlačkara..
Chapem ze je tazke ustražit server , ale ako si napisal bezdak tak to už nikdy nezistime či som vlačkoval..
ale hrat budem dalej , toto je moj prvy Ban na Csku takze uvidime..