PDA

Zobrazit normální verzi : navrh na zmněnu PP



gameshakerMC
12-10-12, 20:03
mam takovi návrh, jak ja to znam tak kazdy T si beha po mape a zdrzuje s PP ale to je ted vedlejsi, chtel bych navrhnout NEMOŽNOST DAT SI VD PO SMRTI nevim jak vi ale mne to dost stve jak behaji po mape provokuji CT a pak ho killnu a on si da VD dekuju za pozornos a cau

Qip
13-10-12, 17:09
To je blbost CT, že se nechaj provokovat. Mají ho zabít hned, v pravidlech je, že se PP nesmí zdržovat. Ale proč ne.

Mr.Brown
13-10-12, 18:38
Kdy už pochopíš že zakládáš theardy úplně o ničem? Píšeš pořád samí hovadiny a někomu přiděluješ práci navíc úplně k hovnu. Zbytečnost, Ct ho mají killnout, pokudtoo opravdu zdržuje.

gameshakerMC
14-10-12, 14:22
ok ok zadni zmatky to sou jenom navrhy MG

Sometypes
16-10-12, 20:34
Nejdříve se podívej na svůj češtin.. potom se zamysli, přečti pravidla a zjistíš, že CT ho mají právo zabít, pokud zdržuje.. Navíc se to tu už řešilo a asi to nevyšlo jak vidíš.

Mr.Brown
16-10-12, 20:38
Nejdříve se podívej na svůj češtin.. potom se zamysli, přečti pravidla a zjistíš, že CT ho mají právo zabít, pokud zdržuje.. Navíc se to tu už řešilo a asi to nevyšlo jak vidíš.
Beznadějnej případ, zakládá theardy o hovnech.

_AnGeL_
17-10-12, 13:41
Brown on zakladá thready aby mal viac príspevkov a aby bol aktívny na FÓRU, že keď požiada o práva alebo spešla tak aby mal výhodu to si asi myslí.

Qip
19-10-12, 23:43
Brown on zakladá thready aby mal viac príspevkov a aby bol aktívny na FÓRU, že keď požiada o práva alebo spešla tak aby mal výhodu to si asi myslí.

Je to škoda, protože aktivita na foru upadá. Hraje čím dál tím více dětí, které forum nezajímá a když už sem náhodou nějak zabloudí, tak to dopadne takto (gamesračkerMC). Je to smutné...

Kuzli
20-10-12, 01:18
Mě se ten návrh líbí. Sem pro, aby si T nemohli dát VD po smrti.

gameshakerMC
22-10-12, 17:30
OMG tak se snažím nějak prorvat až k jedňičkám jako jsou hetcsssss nebo tupelko, 3k a jerry nebo ^Q

gameshakerMC
22-10-12, 17:31
tak jen se ptám ježiš tak se po***** kvuli tomu mr.brown

_AnGeL_
22-10-12, 17:40
GameshakerMC používaj EDIT :)

kono159
22-10-12, 19:52
Jeden problem su hraci, druhy blbe CT, treti ked ma vazan ten vyber s kym si da duel tak je nesmrtelny a za stvrte, je to sikovnost Tcka ze si da po smrti VD.

Mr.Brown
22-10-12, 21:35
OMG tak se snažím nějak prorvat až k jedňičkám jako jsou hetcsssss nebo tupelko, 3k a jerry nebo ^Q
hh, si zabil kámo.

DarkAspecT
22-10-12, 22:18
Tak se prorvi k jedničkám z češtiny.

Qip
23-10-12, 15:12
OMG tak se snažím nějak prorvat až k jedňičkám jako jsou hetcsssss nebo tupelko, 3k a jerry nebo ^Q

Tak se kurva nesnaž, všechny už sereš. Raději si stáhni metin a jsi si "OMGovat" tam, než někdo prorve tebe. Na druhou stranu jsem pro, což jsem napsal hned na začátku, jen je zbytečné kvůli takovým maličkostem zakládat nová témata. Raději si počkej, až toho budeš mít víc a sepiš to. Alespoň ti pa všichni vynadaj ve velkém. Být tebou, zalezu si někam do kouta a dělám, že tu vůbec nejsem. Na to, aby jsi mohl být "jedničkou", jak ty říkáš nemáš věk. Ale na zamyšlení, pokud jsou tu takové 20-ti leté jedničky, co v pátek večer nemaj nic jiného na práci, než sedět u JB, jaký mají asi skutečný život?

gameshakerMC
24-10-12, 20:32
proste když nekdo neco navrhne tak kazdej musi na nej zaližit takovej HATER KLAN až to není možný

Kliste
27-10-12, 10:21
Brown on zakladá thready aby mal viac príspevkov a aby bol aktívny na FÓRU, že keď požiada o práva alebo spešla tak aby mal výhodu to si asi myslí.

hh, si zabeel AnGeLe :D :D :D...on už o práva žádal .... a s debaklem :D .... (Já tak dopadnu taky,další "děcko")