PDA

Zobrazit normální verzi : CoD:W - Commando



Frezzik
12-10-12, 19:46
Takže , tímto vláknem bych chtěl poprosit Kotla o zrušení *slowdownu* u Comand protože když do mě fullouti nějakej sapper,sharschooter nebo i Supporter tak to se totálně nedá :/ nemůžu běžet ani dopředu ani se vrátit takže sem jenom s deaglem/usp/glockem celkem odsouzenej k smrti (samozřejmě někdy se povede kill s touto trojicí zbraní ale to ji musím mít přehozenou už dříve a ne až do mě začne střílet a já pomalu stojím na místě).
- Prosím o vyjádření :)

Milk
12-10-12, 20:08
Proti, když si to krásně prokličkuješ tak nemá šanci. Commando je spíš pro ty, co mají rádi rychlost, a baví je to. Máš jinak další classy, za které můžeš hrát.

Spon.erko
12-10-12, 20:11
Souhlas s Milkem ...

AlternativníPravda
12-10-12, 21:01
Takže , tímto vláknem bych chtěl poprosit Kotla o zrušení *slowdownu* u Comand protože když do mě fullouti nějakej sapper,sharschooter nebo i Supporter tak to se totálně nedá :/ nemůžu běžet ani dopředu ani se vrátit takže sem jenom s deaglem/usp/glockem celkem odsouzenej k smrti (samozřejmě někdy se povede kill s touto trojicí zbraní ale to ji musím mít přehozenou už dříve a ne až do mě začne střílet a já pomalu stojím na místě).
- Prosím o vyjádření :)

A mando bude nesmrtelný :D :D, ale možná item na snížení slowdownu by se šikl

Beat
12-10-12, 22:23
Takže , tímto vláknem bych chtěl poprosit Kotla o zrušení *slowdownu* u Comand protože když do mě fullouti nějakej sapper,sharschooter nebo i Supporter tak to se totálně nedá :/ nemůžu běžet ani dopředu ani se vrátit takže sem jenom s deaglem/usp/glockem celkem odsouzenej k smrti (samozřejmě někdy se povede kill s touto trojicí zbraní ale to ji musím mít přehozenou už dříve a ne až do mě začne střílet a já pomalu stojím na místě).
- Prosím o vyjádření :)
Čo chceš spraviť z commanda furiena so skenerom HP a no-slowdown?
Skôr ako povedal Knox, dať nejaký item.

Frezzik
14-10-12, 00:25
:D furiena přímo ne ale když tě někdo trefí do hrudi tak tě to zasekne a stratíš rychlost a nebo je tu to reálnější řešení a tím je item na smazání SD :)
( a Milku právě že mě to za komando baví , tak se ho snažím zlepšit :D)

Milk
14-10-12, 00:47
( a Milku právě že mě to za komando baví , tak se ho snažím zlepšit :D)

Spíš ho udělat neporazitelným. :) no slowdown by byl až moc, dneska sem si vzal commanda a docela mi to šlo, tak říkám, ať to tak zůstane, jak to je. :P

Beat
14-10-12, 09:57
:D furiena přímo ne ale když tě někdo trefí do hrudi tak tě to zasekne a stratíš rychlost a nebo je tu to reálnější řešení a tím je item na smazání SD :)
( a Milku právě že mě to za komando baví , tak se ho snažím zlepšit :D)

tak predstav si že commando kempi za debnu a niekto pôjde a nabehne naň tak nema šancu keď bude mať no-slowdown.

Frezzik
16-10-12, 20:09
Tak tohle je ubohost kempit s komandem :) a vůbec kempit s jakoukoliv classou.
Byl to můj názor ale ten item který by odebral slowdown bych opravdu chtěl , protože když jde někdo s automatem (P90,M4a1,Mp5) tak to fakt nejde proběhnout a zalíst někam za roh a počkat až vyběhne protihráč mi přijde smutný až trapný.