PDA

Zobrazit normální verzi : unban



cevik
13-10-12, 09:29
Dobrý den. Chtěl bych zažádat o UNBAN. Byl jsem zabanován za WallHack, který jsem nikdy nepuužíval, nepotřebuju to hraju asi 2 roky a od te doby jsem fakt dobry a ban jsem dostal neprávem.Skoro každý měsíc si kupuji VIP takže vam docela vydělávám je to super server. Mé jméno na countru je FaiL-O,o , byl jsem zabanován hráčem ParadoXX. Tady jsou udaje
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 42409)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): FaiL-O,o
[AMXBANS] Tvuj nick: FaiL-O,o
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:2332428
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:2332428
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.29.84.242
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.29.84.242
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ParadoXX
[AMXBANS] Server: Kotelna - Fun | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================
Taky jsem si všim tohohle to mi tam nesedí (1): FaiL-O,o asi jsem se tak nejmenoval sám. A taky jsem ho dostal když už jsem dávno spal. Takže to vážně nechápu.
MOC VÁS PROSÍM O UNBAN PROSÍM MOC. Doufám že budete spravedliví a budu moct hrát na tomto serveru dál.

ZombieBot
13-10-12, 09:36
Někdo tě nahlásil. Viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?10725-Fun-WH&p=127877&viewfull=1#post127877
Demo jsem neviděl, nemám na to čas.

cevik
13-10-12, 09:50
Prosím ja mam ten nick 2 dny a chci hrát na kotelně moc vás prosím moc času vám to nezavbere. A když jsem byl na Jailu tak jsem jednoho kluka střelil omyle a on říkal že mě nahlásí tak nevim. Mám steam a pokud vím tak tam wh nejde!

ZombieBot
13-10-12, 10:13
Prosím ja mam ten nick 2 dny a chci hrát na kotelně moc vás prosím moc času vám to nezavbere. A když jsem byl na Jailu tak jsem jednoho kluka střelil omyle a on říkal že mě nahlásí tak nevim. Mám steam a pokud vím tak tam wh nejde!

Všechny cheaty jsou primárně dělané na steam.

cevik
13-10-12, 10:17
Prosím díval jsem se na demo a opravdu to vypada jako bych měl Wh vůbec se nedivim ale ja mam velmi dobre sluchatka adobre slyší to je velmi duležité. No nevim ael mohli by jste mi zrušit aspon perma a dat treba na čtvrt roku nebo tak nějak prosím kotelna je muj nejoblíbenější server a chci si na ní někdy zase zahrat

prosím dejte mi unban prosím moc vás prosím! Ja už chci hrat na kotelne zm ! prosím :(

To jsem nevěděl mam steam teprve 3 měsíce

edit by ZEUS: Používej tlačítko EDIT :wink:

ZEUS
13-10-12, 11:39
Ježiš nespamuj, počkej až se na to demo někdo mrkne.

cevik
13-10-12, 11:42
Prosím vás zrušte mi ten ban prosím ja chci hrát prosím moc jsem uplně zoufalí! prosím vás moc, moc prosím! :'( :'( :'( Prosím

kashpi
13-10-12, 12:15
koukal jsem demo a docela trápné :D


No nevim ael mohli by jste mi zrušit aspon perma a dat treba na čtvrt roku nebo tak nějak prosím....

toto beru jako přiznání :)

cevik
13-10-12, 12:17
omg fakt nic nemam plsa
ja o napsal bo jsem věděl že mi nebudete věřit plsa nic nemam

Giussepe
13-10-12, 12:26
lock. a ty se styd. wallhack jasny a ty mas jeste tu drzost prijit a zadat o unban.

cevik
13-10-12, 12:27
ale hovno jste kkti nebo co ja nic nemam do pce jste šašci co dostali práva!

ZEUS
13-10-12, 12:31
Klidni se, nebo dostaneš ban i tady

cevik
13-10-12, 12:32
Prosím vážně nic nemám prosím unban moc vas prosím

ZEUS
13-10-12, 13:20
Je banned, vulgarita v PM + vlastní žádost na tejden.
Vyřešeno. Lock