PDA

Zobrazit normální verzi : Classic - Wh steamer



lucioff
13-10-12, 10:02
Nick : PWS tyger103
Info : STEAM_0:1:48331193 85.71.86.153
Server : Classic

DEMO : http://csko.cz/dema/upload/dir/pwstyger.dem

Dosť ma zaujál ten koniec,ako si pekne namieril na hlavu .
Je tam dosť vecí z ktorých by sa mohlo posúdiť WH .

Mimochodom tu žiadal aj o práva : http://csko.cz/forum/showthread.php?5470-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-MP-1-2

e/ Prikládam aj HLTV za tu dobu čo som nebol na mape sa niečo nájde
HLTV : http://csko.cz/hltv/27015/27015-1210130943-de_inferno.dem

tyger103
13-10-12, 10:05
Na to se rád kouknu,práva jsem tu měl dost dlouho,pak kvůli nedostatku času jsem si je nechal vzít.Nějaký rok tu už hraju,nemám potřebu hrát s WH nebo s jinýma sra*kama.Klidně mi pak vypište časy a já je objasním :))

EDIT: Na demu jsem viděl jen jak neumím házet granáty a skákat...

lucioff
13-10-12, 10:25
7:15
- Starý trick ako to "NEprezradiť" vybehneš a pozrieš do ľava,no nikoho nevidiš počkaš si kym dupol a vieš že je za tebou tak si sa rychle otočil .
7:56
- Kde sa furt z famasov pozeráš ?
8:16
- Jak pekne si videl že ide z CT spawnu do baraka
9:22
- Tak naistotu si ísť dole ?
9:59
- Presne crossom na Tčko
11:0
- Jak z tym crossom furt niekde čumiš
12:25
-Jak ti išiel si nejako začal stresovať ne ?

HLTV :

3:50
-Raz mu tam dupol,mohol isť aj do kina,alebo pravou stranou ale on vedel na 100% že pride k nemu .

fake?
13-10-12, 10:45
Je to velmi směšné , že takovýto hráč , by měl mít Wh :DD ale na demu si myslim , že je to celkem poznat ..

Sadlo
13-10-12, 10:55
No, vypadá to jako wh, ale třeba se to nějak objasní...

tyger103
13-10-12, 11:03
Koukni se na steamáky,který už maj něco nahraný a uvidíš,že u každýho najdeš zajímavý fragy :)) Jinak čekám na vyjádření adminů....

vedouci venny
13-10-12, 11:30
By mě zajímalo co používáte za sluchátka a jestli umíte u hry i přemýšlet nebo jenom běhat bezhlavě a všem říkat že je zapatý :D

lucioff
13-10-12, 11:32
Lenže tu riešime teba,ne druhých steamerov .

Me :)
13-10-12, 11:47
Ten si nezaslouží jen ban, ale i pořádnou facku. Lucioff pěkná práce. Tyhle hovada, co mají drzost tu mluvit o megaultrasupr sluchátkách, když tu mají záznam z HLTV, který je jednoznačně průkazný, bych banoval na svět. Palec hore, že si ulovil takovou nulu.

lucioff
13-10-12, 11:54
venny sluchátka mam ss siberia v2 navi edition ..
Ale to máš pravdu venny,sluchátka robia najviac v hre,ostatné sú len skusenosti a presnosť.

Giussepe
13-10-12, 11:59
na vyčasovaných momentech na demu jsem neviděl nic zvláštního.

7:15 - bylo slyšet
7:56 - Nechápu z jakého momentu zde, si usoudil, že ma WH. Slyšel spadnout flash a třeba to uplně nepoznal kde dopadl, tak se natočil tak aby to lépe lokalizoval.
8:16 - cervenou měl krytou, tak kryl modrou a kdyby měl WH, tak by měl rychlejší reflex.
9:22 - a co? taky někdy walkuju ze schodů
11:00 - to jsem taky jako nějak nepochopil proč si to časoval.
12:25 - byly slyšet i z baráku tak se schoval za krabici a ten na červeny byl slyšet taky

tyger103
13-10-12, 12:07
na vyčasovaných momentech na demu jsem neviděl nic zvláštního.

Ještě koukni na HLTV demo,tam jsou lepší killy. :))

Me :)
13-10-12, 12:09
Doporučuji se dívat na HLTV se zapnutým WH, koukal jsem asi 10 minut. Jestli tohle není wh, tak to musí být potomek Merlina.

deathface
13-10-12, 12:17
Nic extra tam není, tohle umí každej zkušenější hráč, který má sluchátka a mozek.

lucioff
13-10-12, 12:20
Nic extra tam není, tohle umí každej zkušenější hráč, který má sluchátka a mozek.

Ty už nepiš nič,same hovná

I-Mouse
13-10-12, 12:21
Stary tygriik zapat1 hej, vrrrr. Keby si sa pozeral s wh na kazde demo dobreho steamera, tak by si na kazdom videl wh. Skus to bez wh a ne takym stajlom, ze isiel a nahodou cros presiel po enemy tak hned wh.

Ps demo som nevidel, ale nemyslim ze by si on zapol.

Flash
13-10-12, 12:24
Ok, Me, tyger je potomek Merlina, protoze se sluchatkama sou ty killy cisty a s wallhackem se ti to bude zdat vsude... se zapnutym wh vidis cheating na vetsine dem, protoze se zamerujes jen na ty hrace za stenama a nepremejslis, jak to moh udelat bez toho. Podle toho, co sem videl, je cistej, vsechno bylo slyset a u nekterych casu sem se az zarazil, proc si je vypsal, protoze tam nebylo pro jistotu vubec nic. :)

lucioff
13-10-12, 12:25
Stary tygriik zapat1 hej, vrrrr. Keby si sa pozeral s wh na kazde demo dobreho steamera, tak by si na kazdom videl wh. Skus to bez wh a ne takym stajlom, ze isiel a nahodou cros presiel po enemy tak hned wh.

To je dobré,keby si svojho tygrička nepoznál tak tu nepišeš ...

FlashK :
V pohode,nebol som si istý,tak preto som na forum.

kashpi
13-10-12, 12:29
koukal jsem na HLTV až do 17. minuty a nic tam není co nebylo slyšet. Všechno šel podle sluchu :)
Aspoň myslící hráč :)

I-Mouse
13-10-12, 12:29
ano, ale najprv si ich pozru bez wh, keby si ma videl hrat mixy, tak by si mi dal davno ban za wh. Nejako tak ako pise flash, ste schopni sem vypisat taky cas ze vam na ferne vyderoval banan, aj ked je to uplne normalne.

Proste treba pri tom aj rozmyslat ked nekoho vypisujes.

lucioff
13-10-12, 12:34
Určite by som ti nedal ban,stačilo jak si hral na classicu a po neustalim /rs si sa odpojil :)

I-Mouse
13-10-12, 12:45
Vies, ja pri tom nesedim 24/7 ale hram mozno raz za tyzden. Este ked dodam tu timovu spolupracu, tak. Ludia s ktorymi hram mix vedia co dam, a uz som bol povazovany aj za hekra, sak flesh :D

Hej dobre end, toto je hlasenie a ne nejaka volna diskusia.

Flash
13-10-12, 12:45
FlashK :
V pohode,nebol som si istý,tak preto som na forum.

Vsak dobre, od toho tu ta sekce je, aspon se snazis ty cheatery hledat a cistit server od nich, coz je zasluzna prace a kazdej se muze zmylit. Ja jen rikam, ze tenhle je cistej, no offence. ;)

lucioff
13-10-12, 12:46
V pohode díky FlashK za vyjadrenie .
Moderátori môžte lock .

Ra.One
13-10-12, 13:36
Ahoj, už tu sice padli verdikty a vyjádření adminů, ale taky bych k tomu chtěl říci pár slov jestli mohu.

Čas - 7:15 - Ten co šel na boční, tak byl slyšet, protože mu tam dupnul, tu díru do bedny co tam dal, byla jen preventivní, protože slyšel, že u CT spawnu střílí nějaké T's, tak jestli si tam na něho náhodou někdo nepočkal(klasický kemp). Ještě chci dodat, že to jak stál za triknou a koukal do ní, tak to dělám i já, protože to někteří hráči dělají aby měli přehled co se děje vlevo i vpravo kdyby mu tam z některé strany někdo náhodou vyšel, aby stihl zareagovat.

Čas - 7:56 - Jak psal Guissepe v tom čase tam padl smoke a flash v obou případech se podíval do zdi zřejmě pro lepší lokalizaci, protože o pár sekund dál to byl další čas - 8:16 - mu vyběhne z knihovny T a chvilu na to ještě jeden z modré, a u toho 2. nevěděl, že mu tam naběhne taky a střílel jen po tom co vyšel z té knihovny, plus slyšel jak tam dupou T's(při zapnutým wh by sundal i toho 2. jenže podle reakce to jde vidět, že o něm nevěděl).

Čas - 9:22 - Tenhle čas jsem nepochopil, proč jsi sem dal, ten T co mu tam hodil flash a naběhl mu na ty schody, byl slyšet na míli daleko, když to rushoval.

Čas - 9:59 - Další nepochopitelný čas, esp zkresluje, to že zrovna namířil přesně na místo kde stálo T byla náhoda. To se může stát klidně i tobě a ani o tom nevíš.

Čas - 11:00 - Tohle bych moc neřešil takové záseky, buďto něco dělal ještě jinýho myslím tím u PC anebo byl s někým na TS3 a to se nezdá, pokud má nastavený blbě tlačítko na talk, tak to vypadá, že kouká do zdi, ale přitom zpracovává informace od někoho apod.

Čas - 12:25 - Tady taky nevím co se ti nezdálo, protože stahoval a to T co mu šlo z červený bylo slyšet, padlo tam i pár flashů na červenou, takže logicky že čekal v plantu a mířil na červenou. Plus to jak zase koukal do bedny, dělá většina lepších hráčů jak jsem zmiňoval v 1. čase nechci se opakovat. Už prostě čekal jestli půjde zleva nebo zprava.