PDA

Zobrazit normální verzi : Unban | nepravom som ho dostal a nieje ani screenshot



koka1n
13-10-12, 12:18
1711

Poprosil by som o UNBAN, dostal som ho vcera z dovodu nadavania co je nezmysel, zevraj mam spolocnu IP z niekym z mojho okolia ale to adminovi nedava pravo mi dat ban ci ?? dakujem kompetentny nech to riesia


ZEUS nic proti sme len ludia ale bud tak laskavy a postaraj sa o to a + ten SCREEN SHOT z mojim nickom nech je tu pripnute ked to tak bolo !!!

dakujem za skory UNBAN (a prosit za chybu druhych :D no ale co uz to je slovensko...)

ZEUS
13-10-12, 12:21
Tady máš výpis z konzole.

Furien 11-10-2012 14:56:31 STEAM_0:0:38416968 88.212.37.135 Dupl3xx bodaj by ti skapala mater

Já za to nemůžu, že sdílíš s někým IP adresu, to si vyřiď se svým poskytovatelem netu.

tohle tu řešíme dennodenně. Když ti dám unban, tak ho dostane i ten dement, což nechci. Když si pořídíš originální CSko, tak v budoucnu těmto problémům předejdeš.

koka1n
13-10-12, 12:35
tak to by ste mali VY v prvom rade mali predchadzat problemom a nie "zakaznici" ci sa mylim ?

Giussepe
13-10-12, 12:43
Jelikož ty hraješ svým způsobem na nelegální kopii hry za kterou si ani nezaplatil, tím pádem nejsi ani zákazník a holt s tím musíš počítat. My ti jen poskytujem (respektive Kotel) aby si tu tvoji kopii využil. To že ty sdílíš s někým IP není náš problém.

Lazik
13-10-12, 12:46
Ty hras na ukradnutej verzii cska takze stymto musis pocitat a je to tvoj problem.. Ked prispejes vyvojarom hry 300 kc a kupim si steam mozes tu hrat a toto sa ti nikdy nestane

koka1n
13-10-12, 17:19
tak takto namna ? ale Vy ste mi poskytli piratsky server ci nie ?? vy spravujete ten server ktory je aj pre piratou vy propagujete piratske kopije cska na stiahnutie ci sa mylim ??

koka1n
13-10-12, 17:32
akoze nic v zlom, len to tu je dakus postavene na hlavu :D to zistite v zivote ze to tak je aj na uradoch aj vsade co vy asi neviete ale zistite, mne len islo o pojebany unban aby som si mohol spokojne hrat a nic zle nerobit a koli kokotovy dostanem zakaz na 6 dni abo kolko ta kokot aj jemu do hlavy ale chlapec dostal nepravom ta co ste more SS.aci?? abo vam uz z toho ze mate FUNKCIU hrabe :D sak uz len koli tomu ze to je nonsteamko ta by ste namali robyt tu rozruh kolko krat som hral a bol tam cheate a co nic jak prisiel ta tak isiel aj na iny server a nia dig dajaky kokotko co ma asi 13 rokov povie dakomu na matku (co som poine videl napisane na matku asi 3x a ziaden BAN) ta co myslis ze mu z tym napravis spravanie ?? hm ?? ta ked hej tak potom to beriem ale asi urcite nie... ale aj ked kazdy ma svoju pravdu mam v pici nech mam banik ta co teraz koli tomu sa mi svet nezruti :D aspon sa mozem venovat na tu chvilku inym veciam co ma mozno viac naplnaju :)

Prve miesto ziskava ZEUS ............ aspon bud taky frajer a daj tu ten screenshot kde to bolo napisane lebo neviem to malo byt ako prve tak aspon dokaz chcem vidiet lebo mozno ani nikto nikomu nenadaval. pravda moze byt ina, ZEUS mozno dostal palku jak hrom tak si to vymyslel MOZE TO TAK BYT ? moze lebo nieje dokaz takze ked to nemoze tak byt tak potom ani on nemusel nadavat. to odvodzujem len od toho a su to spekulacie ale len koli tomu ze nieje ten screenshot a aj preto ze nerad trpim za truheho.

Ostatne miesta ZEUSovi partaci... ktory vedie riesit problemy :) nic

a mozno po tomto dostanem aj penament ban a zajra mozno uvidite v spravach samovrazdu :D :D :D dakujem pekne este kolko mi ostava ?? teda tomu inemu ?? :D :D :D

ZEUS
13-10-12, 17:46
Už to nehul dík. Důkaz, výpis z logu sem ti dal ihned pod tvým postem. Unban ti nedám, protože by ho dostal i ten pravej. Kdyby si měl steam, tak tohle se ti nestane.
Jen tak bude říkat, aby mu skapala mater... ok
Takových jako ty, sme tu měli hafo a nikdo nedostal unban a neudělám to ani teď.
Takže abych to shrnul, máš 2 možnosti, vlastně 3.

Kup si originální hru a nebo si počkej těch pár dnů a nebo si najdi kdo nadával a rozbij mu hubu.

Vyprší 19-10-2012 - 12:04 (0 měsíců 0 týdnů 5 dní 18 hodin 17 minut ještě zbývá )

koka1n
13-10-12, 17:51
a dokonca vy nieze len poskytujete piratsku kopiu ale dokonca Vy ju aj predavate a to v podobe VIP uctu. Ale mate nato nejaku spolocnost ktora to roby zavas ALE vy nabadate ludi aby obchadzali zakony, a to v podobe neplatenia dani ze si to nechate poslat na Sukromny ucet kde neodvediete dan takze Podvod nechce sa mi to hladat v zakone.
ja mam v pici ja len aby ste si nato dali pozor a koli tomu aby ste sa vyvarovali takych CHYBAM ako teraz mne je to upice ale ked rad som nevinny tak soom a ked viem ze mam pravdu tak ju mam (aj ja sa obcas zmylim) ale teraz aspon v tomto nie


1713

ZEUS
13-10-12, 17:52
Myslím, že zrovna tohle má Kotel ošéfovaný, takže já bejt tebou, tak se mu nehrabu v zahrádce.

Unban stejně nedostaneš. Zbytečný, to tu nechávat otevřený, jestli chceš, tak to můžeme řešit přes PM.

Lock.