PDA

Zobrazit normální verzi : Reconecty



CapsGlockk
14-10-12, 12:12
Zdravim po tyzdni som sa dostal na zombie v klude hram a som posledny clovek a potom vidim ze sme zrazu dvaja niekto sa pripojil no nevadi v klude ho nakazili a hram dalej potom zas ten sisty clovek si dal recon aby bol ct leziw to na nervi vcera bolo takych hracov viec napr: Matko.Palpas AdoVip UN. Atd

koNan
14-10-12, 18:23
jono minule sem se připojil na zombie 4 když byla tak polovina kola pryč...no a spawnul sem se jako člověk

ivoros
14-10-12, 20:16
Já jsem teď sice na zombie dlouho nebyl, ale kámos, brácha, soused....mluvili o něčem podobném a prej to jde aj protilátkou ->když je poslední, lze si koupit protilátku. A navíc na reconect si musíš počkat cca minutu, než můžeš zpět. Je to taková "daň" za rec. Ta protilátka, to je trošku blbost, ale jinak fajný updat...
PS:dělám úpravu zm_dd x)

Slinta
14-10-12, 20:58
zm_dd sem taky chtěl dělat, ale upravy DDčka se mi zdáli pracny, (ještě sem to nedělal kayž to děláš ty ...) tak sem se vrhnul na dust2, ale ted mam leak a vubec nevim kde :D

ivoros
14-10-12, 21:46
Jo tak to ti nezávidím :D. Zkus to odstranit tak, ze si vytvoříš brush přes celou mapu a postupně ho budeš zmenšovat.....mělo by to tak fungovat a když ti to leak hodí znovu, tak to je to místo, u kterého si brush právě zmenšil...Víc se o tom dočteš ZDE (http://tvorbamap.cz/articles.php?article_id=69)

Slinta
14-10-12, 21:56
Opravil sem to timhle způsobem asi 5 minut po tom co sem poslal ten příspěvek :D

ivoros
15-10-12, 14:39
Jo tak není zač :D