PDA

Zobrazit normální verzi : Luzerko - Wh



Ra.One
14-10-12, 15:16
Zdravím, mám tu opět jednoho cheatera se steamem. Je to demo z HLTV, protože tady toho materiálu mám víc. Ještě mám svoje demo, kdyžtak ho sem uploadnu později.
Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/luzerko.dem
Nick: Luzerko
IP: 95.103.242.20
ID: STEAM_0:1:54721419
Server: War3FT 2

Začíná to s časem 19:30, tady se toho moc nestalo, ale 1. menší wall-look tam už byl v čase 19:42. Další čas, taky zatím slabý odvar 20:07, kdy hodí HE a hned na to mu hodí T HE, ale přitom zareagoval ještě dřív než se odrazil od země a to vše samozřejmě bez výhledu. V čase 20:47 opět další wall-looky a to přesné dávkování a následně HS přes bednu v obou případech ani nekomentuji, ale budiž ještě to by nemuselo znamenat wh. Čas 21:26 nějak moc velký reflex na toho T u červeného kontejneru, podle chování jde vidět že ho viděl ještě dřív než vyšel. Čas 21:44 tak tohle by za normálních okolností neudělal, běží do unimy, ale mě panáček uvidí přes wall a hned stahuje walkem na mě - tohle je asi jedna z těch lepších akcích, kdy mě nemohl slyšet a ani vidět, protože já šel od hlaváku walkem, jedině jak mohl "tušit" že tam budu je maximálně to, že mohl slyšet střelbu z toho směru, ale podle toho jak se zachoval to bude wh a ne tušení. Čas 22:13, tak tenhle jeho zásek jak ho viděl přes wall je taky přinejmenším podivné. Čas 22:22 podle mě asi nejjasnější situace z celého dema, tohle prostě už nemohl jak vědět, že mu tam naběhne T a ještě že bude ve vzduchu, pohyb crossem nahoru přes kontejner přímo na letícího T, žádný zvuk nevydal. Čas 22:33 opět zajímavý zásek v plném běhu, sice byl ten T slyšet, ale podle chování bych řekl, že chtěl počkat až zaleze do unimy. Čas 22:42 opět až moc rychlý reflex na něho, když kolikrát musel slyšet, že někde někdo je a choval se jak kdyby ho neslyšel.

Můj závěr teda je že tento hráč použil ve hře wallhack, akorát podle toho jak s ním hrál už s tímto nějaké zkušenosti má a snažil se to co nejvíc maskovat. Pokud by to bylo málo tak sem ještě uploadnu to moje IE demo.

Edit: Zde přikládám ještě moje IE demo. http://csko.cz/dema/upload/dir/player_8.dem

Čas 3:59 a 4:04 v obou případech udělal wall-look a šel na jistotu, přitom dělal jako že nic, ale už věděl kam jde. Čas 4:10 až 4:41 tohle doporučuji shlédnout v celým časovým intervalu, protože u toho jsem se musel i smát. On už moc dobře věděl že tam stojí, ale dělal do poslední chvíle, že o něm neví, přitom tam střílel, dupal všechno možný. Jako kdyby jsi říkal, aha, tady asi někde bude enemy(funny moment). Čas 6:35 opět wall-look na hráče co v ducku přešel na žebřík, celou dobu se na něho díval přes wall, opět nemohl vědět, že mu jde na žebřík. Čas 7:00 opět zajímavý reflex, i když mu už šla vidět noha než zamířil, tak i přesto na něho je to zajímavé.

To je všechno co mám, doufám, že to bude dostačující. Bohužel hrála se zrovna špatná mapa a potom se odpojil. Na tom IE demu měl nick player, ale jde o toho samého hráče.

ParadoXX
14-10-12, 17:09
banned