PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost u Unban prosím



Dumbasisko
15-10-12, 10:58
Ahojte admini chtěl bych Vás poprosit o jednu věc. Jednou před 1 a pul rokem kamarád poslal Wallhack. V té době jsem nevěděl co to je. Dneska už to vím. Je to pěkna blbost. Jenom mužes vidět přes steny. Jednou jsem to zkusil na serveru Kotelna - Fy. Ale byl tam admin Pepino, který mi dal Permanently ban. OD té doby už necheatuju a hraju fair-play. Chtěl bych Vás poprosit o unban na serverech Kotelna. Kdysi jsme tam s bratrancem hráli, ale on tam teďka hraje sám a ja nemůžu kvůli hlouposti, které lituju. Můžu Vás ujistit, že cheaty nemam, ani nechci mít. Díky za odpověď. Dumbass Skill :D :D

ZEUS
15-10-12, 11:05
Ahoj, dodej alespon výpis z konzole

bones
15-10-12, 11:18
Unban nedostanes, permanent = trvaly. Mame tu jednu malu vychytavku, ak tu chces s bratrancom hrat budes si musiet kupit za 200kc steamove csko http://store.steampowered.com/app/10/, dostanes nove steamid s ktorym sa pripojis na kotelna servery.
Ak uz do toho zainvestujes tych par korun, tak ta uz nenapadne taketo hluposti skusat s cheatmi a budes si to viac vazit, ina moznost nie je.

nO.
15-10-12, 11:34
Není tvůj bratránek náhodou Mr.Dlimbass?

Dumbasisko
15-10-12, 11:44
Ahojte admini chtěl bych Vás poprosit o jednu věc. Jednou před 1 a pul rokem kamarád poslal Wallhack. V té době jsem nevěděl co to je. Dneska už to vím. Je to pěkna blbost. Jenom mužes vidět přes steny. Jednou jsem to zkusil na serveru Kotelna - Fy. Ale byl tam admin Pepino, který mi dal Permanently ban. OD té doby už necheatuju a hraju fair-play. Chtěl bych Vás poprosit o unban na serverech Kotelna. Kdysi jsme tam s bratrancem hráli, ale on tam teďka hraje sám a ja nemůžu kvůli hlouposti, které lituju. Můžu Vás ujistit, že cheaty nemam, ani nechci mít. Díky za odpověď. Dumbass Skill :D :D
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 20772)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WallHack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): *(Taylor Gang)* Dumbass
[AMXBANS] Tvuj nick: Dumbass Skill :D :D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:553765753
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:553765753
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.30.248.15
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.30.248.15
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Pep!n0
[AMXBANS] Server: Kotelna - Fy | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na

Dumbasisko
15-10-12, 11:47
Hoši pls dejte mi ten unban však už necheatujem skoro 2roky bratranec Swat Skill :D :D potvrdí a v té době sem jenom zkusil, ale zjistil jsem ze to je na nic.

nO.
15-10-12, 13:15
Hoši pls dejte mi ten unban však už necheatujem skoro 2roky bratranec Swat Skill :D :D potvrdí a v té době sem jenom zkusil, ale zjistil jsem ze to je na nic.

Ještě to není ani rok co jsi dostal BANána za Wallhack http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=20772
Jsem zásadně PROTI!!

E: A to nemluvím o předchozích BANánů,sice jsiu z roku 2011 ale i tak
Za tento byvh ti dal také perma a né jen 180minut http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=10457


E2: A tohle?? Typ banu
Prezývka *(Taylor Gang)* Dumbasisko
SteamID STEAM_0:0:553765753
SteamCommunity ID 76561199067797234
IP adresa skrytý
Typ banu SteamID
Dôvod Wallhack
Vykonaný 30 apr 2012 - 15:45:25
Vyprší Nikdy
Zabanovaný adminom _HoStAgE^
Zabanovaný na Herni-Svet.eu | AIM/AWP (aim_tainer)
Všetkých vypršaných banov 1

Prosím Lock..