PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o práva dust2 only



fuckin
15-10-12, 19:56
nick : Are you fucking kidding me?
steam : AX
steam id : STEAM_0:1:698133
vek : 17
Ahojte,
bol som už admin na C-strike.cz ale na jailbreaku tak s adminovaním mám isté skúsenosti. Práva žiadam ale o dust2 only pretože niektorí ľudia si myslia, že admini na jb nemôžu byť skillery :D takže som si hrával na DMs až som sa vypracoval a dostal som ban na portáli kde som bol admin :D samozrejme neprávom.. možem dodať demá ak sa chcete presvedčiť(mal som luck :D ). Na portáli síce nehrávam 3 mesiace ešte ale sú tu super ľudia a veľmi rád by som chcel byť v admin teame. Dúfam, že spravíte malú výnimku :D . A cheatera rozpoznám lebo som donášal adminom čo mali práva hráčov cheaterov.
Ďakujem za všetky za/pro a proti berem k srdcu. Aj keď to dnes nevýde tak pokračujem na vašom portáli. :)

*srsen*
15-10-12, 19:59
Čau,já bych ti chtěl jen říct,že máš 1 příspěvek takže asi žádný nahlášený cheater na forum,tak tomu dej čas,hlaš cheatery,slyšel jsem,že na dust2 only jich je hafo,tak jich hoď pár na forum,a šanci třeba dostaneš,čau.

DarkAspecT
15-10-12, 20:00
Promiň,ale 1.příspěvek na fóru,dále musíš dávat na fórum cheatry,abysme se přesvédčili,že to poznáš.Za mě máš zatím ne,zkus to příště.

akka~
15-10-12, 20:06
No, na d2 ho vídávám často. Jen máš nevýhodu v tom, že 1. příspěvek na forum a žádný nahlášeny cheater. Takže za mě taky NE, i když to nemá žádný význam moje ne :D

fuckin
15-10-12, 20:07
okej ďakujem :) berem k srdcu nemusite dalši ani písať :)

514Pro
16-10-12, 08:20
Já bych řekl, že tvůj nick je navíc v rozporu s pravidly, to že je anglicky nehraje roli. Možná by to chtělo dospělejší nickname.

Luccy
17-10-12, 11:55
Co povíš na tohle http://amxbanlist.orelsoft.cz/ban_list.php?bid=47446? Hm?

Charon35
28-10-12, 18:27
Asi nič.

Nie.