PDA

Zobrazit normální verzi : disk C



Despe
15-10-12, 23:38
Zdravím,

rád bych se zeptal jestli někdo neví, jak bych mohl udělat větší místo na disku C.. disky mám rozdělené na "C(20GB)" "E(60GB)" "D(15GB) atd. Mno počítač sem měl nedávno v opravně a jak vidíte ten blb mi to tak přenastavyl. Kdyby sem se mohl zeptat jak sloučit všechny složky, aby sem měl jen C a na ní většinu volného místa, protože vše ukládám skoro na C. Tak skuste mi poradit.

Děkuji :)

Charon35
15-10-12, 23:48
Ukladaj všetko na E. Ja mám 3 disky a 1 mám čisto len na systém. Všetky inštalačky nechávam tak ako sú defaultne, len prehodím z C na Z. Keď preinštalujem win (čo v poslednej dobe robím nejak často), tak sa nemusím báť, že prídem o veci z ďalších dvoch diskov. 20Gb ti na systém postačí a všetko sťahuj, ukladaj, inštaluj inde.

Despe
15-10-12, 23:53
Charone, ale já to vždy přehodím, ale jen program files mě tam sere, nemohl bych ho přehodit dejme tomu na disk E ?. Nestane se nic ?.

Charon35
16-10-12, 00:03
Charone, ale já to vždy přehodím, ale jen program files mě tam sere, nemohl bych ho přehodit dejme tomu na disk E ?. Nestane se nic ?.
Ved tam mas len programy. Ked inštaluješ tie programy, zmen cestu na E:/ProgramFiles/ACDSee..... Každej inštalačke len zmeň cestu z C inde a bude to tam. Aj steam mám na Ztku a teraz som vôbec nemusel sťahovať steam ani csko keď som inštaloval win (C som formátoval). Išlo to v pohode.

Despe
16-10-12, 00:16
Skusit to mohu, právě chci přeinstalovat na Windows 7.. ale potřebuju nezbytně těch 5,7 GB :P Mno nic dík za radu, cením si toho. :)

apach29
16-10-12, 04:36
Je na to programek Partition magic, kterej ti to misto udela. Je jednoduchej na ovladani, stahnes na dobrym warez foru.

hatlos
16-10-12, 10:00
http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/

Zkus tenhle, v nastavení s dej pročistit všechny disky a udělej to podle Gutmanna 35 passes. To mi dost pomohlo, je to pomalé, ale stojí za vyzkoušení.

Despe
16-10-12, 12:01
Oki dík, teď letím do titu pak to vyskouším ;)..

Despe
16-10-12, 16:30
http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/

Zkus tenhle, v nastavení s dej pročistit všechny disky a udělej to podle Gutmanna 35 passes. To mi dost pomohlo, je to pomalé, ale stojí za vyzkoušení.

Ty teď sem si vzpoměl že ten programek mám ! :D