PDA

Zobrazit normální verzi : war 3 ultimate



ParadoXX
30-05-11, 21:43
ParadoXX
SteamID 0:0:725204
1.amd liga 2005-2006.Klan xenogens
na steamu hraju od začátku a csko jako takový hraju od roku 1999,kdy vznikla beta verze cs
hraju na war3 ultimate serveru.
Dělal sem hlavního admina na **CENSORED****CENSORED****CENSORED****CENSORED**** CENSORED****CENSORED****CENSORED****CENSORED****CE NSORED** asi rok.Měl sem na starosti právě w3 servery a ultimate server,kterej sem platil a byl vlastně muj.Měl sem rcon,přístup na ftp,atd.Udržoval sem ten server a úspěšně.Nelezlo se na textury,během měsíce sem tam vymítil úplně cheatery.No prostě sem ho udržoval.
Pak se změnilo vedení,odebrali mi práva a dali mi ban.

BAWSON
30-05-11, 21:48
jedna mala otazka, nehral si nahodou asi tak pred 2-3 rokama na war3 serveru od soe?

ParadoXX
30-05-11, 21:49
taky

BAWSON
30-05-11, 22:46
tak ja vam povim muj nazor. kdyz jsem hral pred 2-3 rokama na tom ware serveru, tak tam hral jisty "ParadoXX". za dobu asi 5ti let co hraju csko, jsem nepotkal arogantnejsiho cloveka, nez je on. je to takovej ten frajirek, co vsechno zna, vsechno umi. pokud me zrak neklame, tak byl hlavnim adminem na portalu gaYs.... vy vite kde mno a tam nejspise dostal i ten ban a dalsi sracky co tu psal. zkusenosti ma, ale povahove je to hroznej clovek. za me rozhodne NE.

Kotel
30-05-11, 23:10
To CENSORED pise, kdyz nekdo napise gs. Forum neumi misto toho napsat censored jen jednou.

ParadoXX
30-05-11, 23:42
za to já nemůžu,že nevíš,co je amd liga a nevíš vůbec nic o ní.A že si mě neumíš najít na internetu.Holt někdo má,někdo ne.

ZEUS
31-05-11, 00:06
Jsem také proti. Můj šestý smysl my napovídá, že tohle je volake čudne :)

apach29
31-05-11, 04:17
Trosku te znam z war3 i war3U, za mne ne.

jazzin
31-05-11, 12:42
ParadoXX je oldschooler, bohužel je kromě gs zabanovaný i na pz, jestli mohu soudit, tak si pořídil novej steam se starym steamid a dělá ramena, bohužel si zapomněl změnit nick a svět je malej. Přestaň bejt arogantní (a) cheater a lidi Tě budou brát. Goodluck!

edit: jestli se jedná o shodu nicků (tenhle paradox je tušim brňák), tak se omlouvám, za očerňování nicku a v tom případě prosím, abyste můj koment ignorovali ;) paradoxů je asi víc

Luccy
31-05-11, 12:53
Kvůli banu ,který jsi dostal na GS tak jsem proti. Jako admin se zřejmě neumíš chovat...

MARTiii
31-05-11, 13:22
tato zadost dostala prilis negativnich ohlasu, ZADOST SE ZAMITA

InVitro
31-05-11, 13:50
Já ho taky znám z toho low portálů víme jakého, byl tam hl. admin na W3 a jak tu již někdo zmiňoval vysoce arogantní člověk a ty jeho bany za nic co jsem viděl co tam dával, já jsem zásadně proti . Zkušenosti zřejmě má a ví o čem mluví, ale jako povahově je na nic tenhle ten tejpek . Takový lidi s 6-ti místným ID bývají většinou namyšlení, protože si myslí že když mají skill a hrají to X let, tak když je sundá nějaký low steamer anebo NS, tak hnedka začne nadávat do kurev apod. a v horším případě dávat bany za hovadiny a mnohých případech i lživé reasony jen aby si pohladili ego . Za mě NE NE NE NE NE SAMÉ NE .

Larodar56
31-05-11, 14:24
ParadoXX hraje v poslední době dost často na W3 Ultimate, teď už tam chodím málokdy a koukám co je nového, CS mu jde. Neviděl sem nikdy od něj žádné vulgární urážky, ale též stojím za NE z toho co sem tu vyčetl :)

MARTiii
31-05-11, 14:35
ParadoXX hraje v poslední době dost často na W3 Ultimate, teď už tam chodím málokdy a koukám co je nového, CS mu jde. Neviděl sem nikdy od něj žádné vulgární urážky, ale též stojím za NE z toho co sem tu vyčetl :)

nemas vlastni nazor hlupaku a jdes jako ovecka fuj

Larodar56
31-05-11, 15:34
nemas vlastni nazor hlupaku a jdes jako ovecka fuj

Hlupáku si říkej pro sebe, protože ty nejsi schopný ani tohle pochopit.

Smile
31-05-11, 18:57
Pokud je to ten ParadoxX co ho zmiňoval Bawson ještě ze Soe, tak rozhodně ne..Je to takovej ten extrémní případ namyšlenýho človíčka, co má nos až moc nahoře a kdo nemá steam, je pro něj neexistující a pro nadávky taky nechodí daleko...

1488.6
03-06-11, 02:11
nemas vlastni nazor hlupaku a jdes jako ovecka fuj
skoro většina si tady taky přečetla co tady psal bawson,včetně mě;) a v tomhle příspěvku se ukázal přesne jak ho popsal bawson.


za to já nemůžu,že nevíš,co je amd liga a nevíš vůbec nic o ní.A že si mě neumíš najít na internetu.Holt někdo má,někdo ne.
nikdo nic neví,jen ty všechno víš;) Taky bych nedával

Easykill
29-06-11, 02:54
2011-06-04 10:01:20 lidi setrete mne pls jsem zacatecnik. Kotelna - War3 Ultimate | csko.cz de_dust2
12 stranka http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=chathistory&player=505689&page=12

ZEUS
29-06-11, 07:06
omg, co to zase má znamenat ? Sis spletl thread ne ? :D

Larodar56
29-06-11, 14:23
Tady si z nás někdo dělá prdel.