PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



lovec119
16-10-12, 20:46
Dobrý den chtel bych se omluvit zato ze jsem nadával ale protože si tam admin (jeho jmeno radsi nebudu říkat)
Dělal s 2hráceme co chtel (fackoval je) a nechtel prestat potom ho ty dva hráči toho admina blokovali aby nemohl se hejbat a já byl simon a kdo nebyl na hrbolu mel kill no a oni 3 zustali v celach a zabil jsem je a ten admin me presunul a rikal ze dostal FK ... (nezakázal jsem blokovat)tím se mu pomstili ty dva hráči a mě pak rupli nervy a zacal jsem mu nadávat. Prosim o unban
jméno : GoGo119 na vas sere!!!! :D
IP:89.102.44.189
(Vazne se bavili podle me by te pak ty dva hraci neblokovali a kvůli tomu sme nemohli dávat atrakce a dema co rikas jsem nemel protoze je neumim tocit ale videa ano a mel jsem je ale kamos mi je smazal coz jedine tvoje stesti...
Este bych chtel dodat ze nekteri za nadávky maj 3 dny ja skoro 3 tydny to je pekný rozdíl ....

Lazik
16-10-12, 20:52
Najprv si ujasni veci.. grEy neni admin, akurat tak spesl... dovod presunu ja nepoznam ale viem ze ked ta presunul si sa hodil naspät k ct, tak ta presunul znovu

Ano fackoval som hraca pretoze bolo neskoro vecer, vsetci sa na tom zabavali a este aj na tom ako si krical do mikraku ze tocis demo a ze ho das na forum za flyhack... Vies JB je FunMod a nie KillMod...

Keby nevies kto som, tak s pozdravom Listen.

Raw
16-10-12, 22:34
I když je večer, tak tam stále hrají i normální lidé a pokud bych byl já simon nebo jak se to píše a někdo mi tam lítal po obloze, když má dělat něco jiného, tak okamžitě kill. Prostě je to fun, plácnu ho 1x - 2x ale ne, že mi tam lítá minutu po obloze. Tady jsem i pro zkrácení, protože jsem tam byl a viděl jsem pořád jak tam někdo lítá a nedivím se, že mu ruply nervy + vím, že ho někdo přesunul od CT když měl simona a taky nevím proč, nic neudělal.

E: Nenadával na rodinu, prostě si myslím, že by měl dostat tak týden. Ale je to tvůj ban, tak to řeš ty, jen jsem se vyjádřil co si myslím :)

Lazik
16-10-12, 23:02
No pockaj ty to tiez vidis inak... Ty si ho tiez dozral tym ze si ich zabil.. slapoval som na zaciatku desertu.. potom som prestal a odisiel som.. o cca 10 minut nato ho grey presunul z nejakeho dovodu uz enviem preco a vtedy mu rupli tie nervy.. a proste ked povedal nadavku na greyovu mamu tak proste ma mat ban.. potom dosiel na forko a zacal sa stazovat akí su vsetci admini zlí a ako je cela kotelna v prdeli okrem TRONa (charona)...

Hovorim to uz niekolky krat... JB je FUN MOD... to ze on vzdycky hraje ako cely server ze bum bum reakcie.. bum bum otazky.. bum futbal a konec neni zabava.. ja to vzdy nejako spestrim a vsetci sa na tom okrem neho bavili...


Vazne se bavili podle me by te pak ty dva hraci neblokovali a kvůli tomu sme nemohli dávat atrakce a dema co rikas jsem nemel protoze je neumim tocit ale videa ano a mel jsem je ale kamos mi je smazal coz jedine tvoje stesti.

Nejako prilis vela nahod nemyslis? A uz su tu zas tvoje vyhrazky ake je to moje stastie a ako by som prisiel o prava..

EDIT:
JailBreak 15-10-2012 22:41:47 VALVE_0:0:1346244930 89.102.44.189 GoGo na vas sere!!!! :D a co jako me staci dukazy a admin uz nebude
JailBreak 15-10-2012 22:41:18 VALVE_0:0:1346244930 89.102.44.189 GoGo na vas sere!!!! :D grey ty ses dobrej curak vymrdane decko posrane di spat k mamince
JailBreak 15-10-2012 22:40:21 VALVE_0:0:1346244930 89.102.44.189 GoGo na vas sere!!!! :D ok mas ban grey

to je vyslovene narazka na jeho rodinu a jeho to moze urazit.. on mal povodne tyzden.. ale za tie hovadiny co tu pisal do chatboxu som mu dal este tyzden naviac..

hmm toto som este nasiel tiez

14-10-2012 20:14:20 VALVE_0:0:1346244930 89.102.44.189 GoGo119 se vratil more :) je to Dubaj tvoje mama me tam prosila o sex!!

R3S
17-10-12, 14:38
já bych mu teda unban nedal.i když se mi něco nelíbí tak k tomu se nesnížim

Montty non skill
17-10-12, 17:58
Za tohle jen 3 dny? Nevhodný nick, vyhrožování banem i přes to, že nejsi admin, vugární nadávky, nadávky do rodiny. Za mě bych mu dal tak měsíc, aby se chlapec naučil chovat, začal si dávat normální nicky, přestal nadávat do rodiny a být vulgární. A za tu pohádku, co jsi tu na začátku vyprávěl, bych ti to ještě o týden prodloužil. Buď rád, že jsi nepotkal mě. Nebreč tu, když se chováš jako hovado a nes si za to následky. Souhlas s R3Sem

Lazik
17-10-12, 18:06
Ako 3 dni? ban ma na dva tyzdne

Montty non skill
17-10-12, 18:08
Dobrý, já teď došel z práce a pořád jsem na šrot, tak blbě vidím, srýýýýýý.... ;-) Dobrá práce ;-)