PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



Mates811
16-10-12, 21:02
Prosím o unban, CSko jsem po dlouhé době někde vyhrabal, začal jsem ho hrát cca před 2 týdnama. Nick, který je napsaný na ban jsem nikdy neviděl ani o něm neslyšel. A nikdy jsem ani žádný ban nedostal, takže nebylo co obcházet...

Nick ve hře používám - Czech ***Avengers***
Moje IP adresa - 109.164.69.162


[AMXBANS] =================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 35609)
[AMXBANS] Mas 6 tydnu, 3 dnu, 12 hodin, 36 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu + nadavani do rodiny '
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): ___L o P i ___
[AMXBANS] Tvuj nick: CZECH ***Avengers***
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1423689681
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1423689681
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.164.69.162
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ZEUS
[AMXBANS] Server: Kotelna - DM FFA | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================



Díky za kontrolu a případné info...

Bezdak
16-10-12, 22:33
Snad IP ne ? V životě jsem neviděl stejné SID.

Tak to si tučný, slepý a neumíš číst výpis z konzole :D.
V tomhle případě je to sdílené valve ID a připojíš se pouze s originální hrou.

Flash
16-10-12, 22:38
Snad IP ne ? V životě jsem neviděl stejné SID.

Tady jde o to, ze dostal ban na IP, kterej pak obchazel nejspis s DIP, tak mu ZEUS zablokoval i Valve ID... holt mas smulu a hraje na tvym ID jeste nekdo dalsi, bohuzel. Odblokovat ID nepujde, jelikoz sou na nem 3 bany za WH + tyhle nadavky a obchazeni, takze to vyresis jen koupenim steamu.

nO.
16-10-12, 23:04
Prosím o unban, CSko jsem po dlouhé době někde vyhrabal, začal jsem ho hrát cca před 2 týdnama. Nick, který je napsaný na ban jsem nikdy neviděl ani o něm neslyšel. A nikdy jsem ani žádný ban nedostal, takže nebylo co obcházet...

Nick ve hře používám - Czech ***Avengers***
Moje IP adresa - 109.164.69.162


[AMXBANS] =================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 35609)
[AMXBANS] Mas 6 tydnu, 3 dnu, 12 hodin, 36 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu + nadavani do rodiny '
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): ___L o P i ___
[AMXBANS] Tvuj nick: CZECH ***Avengers***
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1423689681
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1423689681
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.164.69.162
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ZEUS
[AMXBANS] Server: Kotelna - DM FFA | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Já jsem tento nick viděl nedávno a často krát..

Mates811
16-10-12, 23:25
Díky za odpovědi. Takže si musím počkat než ban vyprší? ...jednu věc ale nechápu, bratr si dneska hru nainstaloval taky (tu samou co mám já) a jede mu to naprosto v pořádku, připojil se úplně v pohodě. Přitom máme naprosto stejnou IP adresu, jelikož hrál ze stejného netu jako já. Čili jsem si vytáhl černého petra se stejným už zabanovaným ID, pokud to dobře chápu.

ZEUS
16-10-12, 23:30
Ahoj, tady nejde o IP, ale valve id. Mrknu se na to.

Flash
16-10-12, 23:34
Ano, chapes to spravne ale s IP adresou/internetem to nema nic spolecnyho. Mas proste bohuzel smulu, ze ti to vygenerovalo tohle Valve ID, ktery tu je zabanovany... tvuj bratr muze mit casem stejny problem, kdyz se nekdo, kdo ma ID zas naopak shodny s nim, necha zabanovat. Holt jednou tu hru hrajes zadarmo, tak musis cekat, ze s tim muzes mit problemy, to je vsude stejny. :) Doporucil bych ti si zalozil steam acc a koupit si hru, ted uz to stoji jen neco kolem 200 Kc, coz neni takova palka aby si do toho nemoh investovat, jestli chces hrat. Kdyz si to koupis, budes mit svoje unikatni Steam ID a bany za sdilenou IP se na tebe nevztahujou a Steam ID je jen tvoje, takze muze byt problem jen v pripade, ze ban dostanes primo ty.

Mates811
17-10-12, 15:55
ZEUS: OK, díky....

FlashK: Díky moc za vysvětlení, poslední otázka, to Valve ID, jak ho jednou dostanu, je pořád stejné? Aj když třeba změním CS za úplně jiné?

Dík

Flash
17-10-12, 16:40
Hele tohle netusim, tohle je spis otazka primo pro Kotla... mam ale za to, ze zablokoval starsi protokoly, takze by ses na kotelnu jen tak s nejakym CSkem pripojit nemel. Ale mozny to je, kazdopadne s ti s tim tezko poradim, sorry. Nejlepsi je si koupit za par korun CS na tom Steamu a je po vsech problemech, tohle je takovy reseni na nic. :)

Piner
17-10-12, 22:47
Tak to si tučný, slepý a neumíš číst výpis z konzole :D.
V tomhle případě je to sdílené valve ID a připojíš se pouze s originální hrou.




Tady jde o to, ze dostal ban na IP, kterej pak obchazel nejspis s DIP, tak mu ZEUS zablokoval i Valve ID... holt mas smulu a hraje na tvym ID jeste nekdo dalsi, bohuzel. Odblokovat ID nepujde, jelikoz sou na nem 3 bany za WH + tyhle nadavky a obchazeni, takze to vyresis jen koupenim steamu.


Dík, aspoň v tom mám teď větší jasno :D

kashpi
18-10-12, 08:44
Snad IP ne ? V životě jsem neviděl stejné SID.

Ty si toho v zivote jeste nevidel:-)