PDA

Zobrazit normální verzi : [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!



Fessy
16-10-12, 22:32
Zdravím,

jelikož jsem si koupil novou grafickou kartu, tak jsem si musel pořídit nový zdroj, aby mi ji vůbec utáhl, a proto tady nabízím svůj starý. Je to EuroCase ATX-350W s veškerou kabeláží + redukce na připojení dalšího HDD (Celkově můžete připojit 3 HDD). Je poměrně dost tichý, přes hlučnost chlazení procesoru ho není vůbec slyšet, takže ani v podstatě nevím, jak hučí :D

Jeho cena činí: Kč 150,- + poštovné
Zdroj: ODKAZ (http://www.alza.cz/zdroj-eurocase-atx-350w-d40378.htm)

Charon35
16-10-12, 22:49
Fúha, to ti musí procák riadne hučat keď nepočuješ hento :D (ne dik, mám 120 mm tichučký, že pri ňom spím)

Fessy
16-10-12, 23:38
Tak mám AMD Athlon II, takže žádná sláva (vůbec žádná), za další výplatu si chci koupit nějaké výkonější AMD :D Ale teď mám TOTO zlatíčko (http://interlink.tsbohemia.cz/seasonic-energy-knight-ss-500et-500w-bronze-80plus-oem_d130520.html) :D

Raw
16-10-12, 23:54
Koupil sis ho jo? :-D

Zoid
17-10-12, 08:08
Promiň ale kdo má všech 5 pohromadě si nějakej sračkozdroj od eurocasu nekoupí, ale můžeš to zkoušet, třeba se někdo kdo tomu "rozumí" najde

Fessy
17-10-12, 09:17
Promiň ale kdo má všech 5 pohromadě si nějakej sračkozdroj od eurocasu nekoupí, ale můžeš to zkoušet, třeba se někdo kdo tomu "rozumí" najde

Podle tvého příspěvku soudím, že jsi pán světa a všemu excelentně rozumíš... Proč si kupovat zbytečně drahý zdroj za tisíce, když má někdo slabou sestavu a bohatě mu vystačí tady tento ? Aby si víc připadal, že má dražší zdroj, který mu také mnohem více žere elektřinu ?

Zamysli se ty retardovaná opice

Zoid
17-10-12, 18:54
Zamyslel jsem se, ale pořád si myslím to samé, podle mého názoru je zdroj jedna z věcí na které by se šetřit nemělo, s ohledem na zbytek sestavy.

Už pro to že kvalitní 350W zdroj (seasonic, corsair) bude lepší volba než kupovat nějaky sračkozdroj (eurocase a jemu podobné), a třeba 500W to je celkem jedno.
To není žádný můj výmysl, tohle je prostě fakt a buď to přijmeš tak jak to je, nebo se hádej s každým kdo napíše opak, mě je to v celku jedno, přečíst si o tom můžeš kdekoliv na internetu...

Charon35
17-10-12, 19:03
Jeeej, Zoid, nikto ti ho nenúti. Ešte pár rokov dozadu sa hralo na sračkách a majster bol ten, kto mal pentium. Teraz sa rieši každá drobnosť a výsledok? Hovno, decká hrajú tie isté hry, len v "krajšom" prevedený bez hrateľnosti (Viz CS GO, všetky NFS, NBA, NHL atď. atď.). Navyše ten sračkostroj často vydrží viac než ten značkový shmejd.

Zoid
17-10-12, 19:05
Však já ho ani kupovat nechci, to bylo spíš varování pro ostatní... se zdrojem většinou odchází i další věci (gk, cpu)....

Fessy
17-10-12, 19:33
Někomu třeba postačí i tento. Vím, že eurocase není jedna z nejlepších značek zdrojů, ale sloužil mi bez problémů asi 2 roky. Jak psal Charon, nikdo ti ho nenutí, a pokud o něj nemáš zájem, tak se sem ani nevyjadřuj ty retardovaná opice

Díky ;)

apach29
17-10-12, 19:49
Někomu třeba postačí i tento. Vím, že eurocase není jedna z nejlepších značek zdrojů, ale sloužil mi bez problémů asi 2 roky. Jak psal Charon, nikdo ti ho nenutí, a pokud o něj nemáš zájem, tak se sem ani nevyjadřuj ty retardovaná opice

Díky ;)
Bohuzel Zoid ma pravdu, Eurocase neni zdroj kterej bych doporucil komukoli. Je videt, ze o PC vis kulovy, tim padem jsi tu jedinej, kdo je retardovana opice. Nemas zac.

Fessy
17-10-12, 22:28
Bohuzel Zoid ma pravdu, Eurocase neni zdroj kterej bych doporucil komukoli. Je videt, ze o PC vis kulovy, tim padem jsi tu jedinej, kdo je retardovana opice. Nemas zac.

A kdo tady píše, že je vysoce kvalitní ten zdroj ? Koupil jsem si nový, tento mi zbyl, tak se ho snažím prodat, to je celý. Soudíš, že o PC vím kulový podle toho, že se snažím prodat svůj starý zdroj ? Tak to jsi pěkný nerd. Když se prodejem PC živím, tak snad vím, co prodávám a rozhodně rozumím PCčkám více, než ty, ty retardovaná opice !

Prosím LOCK, s retardovanýma opicema je těžká domluva.

Čekám na admina, který napíše zase nějaký smysluplný a velice žádaný příspěvěk, místo toho, aby to zamknul ;)

Charon35
17-10-12, 23:09
Kto má oň záujem, nech ti napíše PMku.

kashpi
18-10-12, 09:53
Nevim co se do nej tak navazite... Proste neco prodava.
EuroCase je sice celkem spatnej, ale co jsem mel prvni PC tak sem ho tam mel a vydrzel v klidu asi 5 let. Pote na nem/v nem odesla cast napajeni 12V vetve a uz neutahl disky kdyz se spousteli naraz, tak sem ho vymenil. Vim co dokaze spatnej zdroj, ale ne kazdej EC je hroznej