PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



Bridetka
16-10-12, 23:32
AMXBANS] Zabanovan adminem KOF!
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'nepovolena spoluprace '
[AMXBANS] Delka: '1 tyden'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:34954250'
[AMXBANS] Tvoje IP: '91.217.96.15

Poprosila bych o vysvětlení za co byl ban udělen.Nicméně asi tím bylo míněno nějake napovidání,což nevím jak na to zmíněný admin přišel,ale cs už hraji dost dloho na to,abych se snižovala na úroven nějakého pubertáka.Já hraji pouze cw či mixy,jelikož mám pokažený mikrofon tak jsem si zašla zahrát na public.Můj rejstřík banů je čistý a taky bych chtěla aby to tak zůstalo.A to jsem si myslela,že tento portál je na dobré úrovni,ale bohužel mě tímto banem dost zklamal.

Nick ve hře:Bridetka<3csh

kashpi
17-10-12, 19:14
asi ses nechtěla s nějakým enemy zabít, což není povolené. často se to tu stává, že prostě, ačkoli jsou to protihráči, tak stojí vedle sebe a střílí do všeho co k nim přijde:D

Bridetka
17-10-12, 20:40
Tak to určitě není můj případ,nemám zapotřebí nahánět lepší skore.Přišla jsem si pouze 4fun zahrát,nicméně ještě doted némám odpověd za co byl ten nesmyslný ban udělen....

kashpi
18-10-12, 08:46
Jako duvod je nepovolena spoluprace, takze z toho odvozuji ze to bylo jak sem psal nahore, ale kdyz rikas ze ne, tak by to chtelo admina co banoval aby to resil

Bridetka
18-10-12, 09:55
Je to už 2 den a odpověd žádná,mě nejde ani tak o hrani na serveru,ale nechci byt vedená v banlistu.Takže bych poprosila admina Kof aby se už konečně po 2 dnech vyjadřil.

djkofi
18-10-12, 16:41
hrajes cw a mixy bez mikraku? hm...to ze jsi radila cesonemu je ocividny...vim ze ho mas v pratelich...nezkousej na me, ze mas pokazenej mic...ban ti zustane

ZombieBot
18-10-12, 16:56
Nepovolená spolupráce? Na týden? Já bych dal tak 3 hodiny nejvíc.

Bridetka
18-10-12, 17:25
Kdyby jsi pořádně četl tak je tam psáno že ho mám pokažený tudíž proto nemůžu hrát asi mixy že?Proto jsem si šla zahrát na publik.Cesa v přátelích mám a co je na tom?To se nikdy na tebe nikdo nenapojil s přátel?To že ho znám a napojí se za mnou do hry neznamená,že jsme se spolu dohodli a budeme si radit na ts.Promin,ale kde máš důkaz že jsem mu radila.Po 5 letech hraní a spoluprací s několika portaly bych se nesnížila k takove dětské kravině.Ten 7 denní ban at klidně trvá o hraní na serveru mě opravdu nejde.Jen chci at je potom smazán.