PDA

Zobrazit normální verzi : žiadost o Unban



Cesoone
16-10-12, 23:35
Zdarec moj nick Cesoone dostal som u vas banned za totalnu hovadinu o ktorej nemam ani ponatia očo sa jednalo.....


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem KOF!
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'nepovolena spoluprace , chovani a despekt'
[AMXBANS] Delka: '1 tyden'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:27175818'
[AMXBANS] Tvoje IP: '87.197.106.4'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ========================================

Tak KOFiku moj zlaty dat banned lebo ti držkujem na kamarata či čo to bolo za lamku je trošku detinske ale že ti tam 7 kol beha EnEs hrač z WH toho si si nevšimol ,že???
Ja proti Vam nič nemam robiš si svoju robotu ale tento bezdovodny banned mi trošku narobi problem o ktore nestojim banned nemam nikde na žiadnom servry a nikdy som ho ani nemal ak hraješ Ligu určite vieš čo Banned znamena pre steamera tak ak Vas možem poprosit o urychlenie a ukončenie banu na vašom servry......
PS: ak si dal mne banned za neslušne chovanie tak tim 2 si ho prečo nedal?či ozdaj zanadaval som si tam sam?
Dalšia vec ,,nepovolena spoluprace"" čo to obnaša?čo je to vlastne za druh banu?radenie si alebo Teamspeak? Pokial viem boli sme z Bridetkou v jednom Teame nič viac ?Tak vobec nechapem aky ma ten ban zmysel asi si si len spravil očko u Kamoša že?:DDD no nič tak si počkam na odpoved....
Ceso

ZEUS
17-10-12, 13:20
23:14:15 STEAM_0:0:27175818 87.197.106.4 CesoOne pis si co chces kokote mas 2x monitor ze si to videl? tak nepis a chod plackat mamke pod sukienku trci mu polka tela...
23:12:45 STEAM_0:0:27175818 87.197.106.4 CesoOne jasne asi som cakal? ty negramotny kokot?
22:57:33 STEAM_0:0:27175818 87.197.106.4 CesoOne offuuj kokote
22:42:57 STEAM_0:0:27175818 87.197.106.4 CesoOne zapate NS nuly z kat ma kokot dieruje az do plantu a to tam kam a pohnem spicenci enesacky

Cesoone
17-10-12, 16:28
:DDDDD njn toto mam najradšej najlepšie je že banned som dostal trošku neskor od času nadavania...... načo si čakal vtedy?prečo som to nedostal hned?
Toto je len čista vyhovorka nič to spolu nema spoločne tam šlo o niečo ine že ???no nič tyžden vyčkam šak sa svet nezruti ty sa zatial pohraj z teplym kamaratom za ktoreho som dostal banned...

ZEUS
17-10-12, 18:56
pa :-*

djkofi
18-10-12, 16:38
ban si dostal jak za chovani, tak za to, ze bylo ocividne, ze jste si s brigitkou radili, unban ti nedam..pockej si na ukonceni...na serveru si prudil celou dobu, a nema to nic spolecnyho s tim komu jsi na serveru nadaval a jestli to byl muj kamarad...

djkofi
18-10-12, 16:40
:DDDDD njn toto mam najradšej najlepšie je že banned som dostal trošku neskor od času nadavania...... načo si čakal vtedy?prečo som to nedostal hned?
Toto je len čista vyhovorka nič to spolu nema spoločne tam šlo o niečo ine že ???no nič tyžden vyčkam šak sa svet nezruti ty sa zatial pohraj z teplym kamaratom za ktoreho som dostal banned...

priste se zdrz tehle komentu...neni problem ti ban prodlouzit!

Cesoone
18-10-12, 23:13
Ak ti to spravi radost nech sa pači ak maš pocit že ti to pomože nech sa pači napisal som svoj nazor totiš ,,Sloboda prejavu""či?Obavam sa že je tu menši problem asi si si nevšimol že nemam za potrebu radit si z BRIDETKOU hrali sme tam len 4fun dojde daky kripl čo začne namna hustit že som cheater a nadava mi odpust nemohol som sa zdržat drzeho komentaru ktory si mi tu predložil ako dôkaz.....odpust mi nemam nervy z železa ako keby tebe nad hlavou svätožiara svietila..
No nič už to nerieš Lockni tuto temu nech sa mi už strati z oči tato komunita....
No nič pisal by som dalej no nemam moc času praca vola idem si lahnut tak vam prajem prijemne piatkove Alkoradovanky....

MARTiii
18-10-12, 23:23
mohl si to napsat delsi, udelej si cas na to