PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



ZombieBot
31-05-11, 01:27
Ahojte všichni,

nejdříve bych se chtěl ještě jednou omluvit Kotlovi, za to, co jsem tehdy udělal a následně tím zde přišel o práva. Moc mě to mrzí, a chtěl bych to napravit.
(Kotel a pár dalších ví o co jde.)

O minula mám ještě více zkušeností, které jsou především z trochu jiného pohledu administrátora, ale v praxi se dají využít stejně.

Tímto vláknem bych chtěl zažádat o druhou a poslední šanci. Většinu informací jsem již psal dříve, ale napíšu to znovu.
Servery kotelny mám moc rád, nejen kvůli hratelnosti, ale také kvůli kvalitě serverů. Nicméně se zde často ukazují "hráči", kteří tuto kvalitu narušují.
K mojim nejoblíbenějším serverům patří především Zombie a Deathrun. Dále celkem často hraju i na Classicu a na Deathmatchi. (Jen poslední dobou moc ne, protože nebyl čas, ale ten už momentálně mám.)

Něco o mě:
Jmenuji se Michael a v červnu mi bude 23 let.
Před dvěma lety jsem vystudoval školu zaměřenou na Informační technologie. Po ukončení studia jsem se začal živit jako profesionální PHP programátor.
Dále mě baví si někdy jen tak programovat v C# nějaké hovadinky pro sebe. (Kdo hraje WoWko, tak jsem udělal RealmChanger, takže mi napište PM pokud ho chcete :D)
Counter-Strike hraji něco přes 3 roky, z toho 1 rok na steamu.

Zkušenosti s ovládáním serveru a s AMX mám, býval jsem hlavní admin na portálu GameCity.sk a CSGate.eu.

Kontakt:
- Skype: vorterapass
- ICQ: 353258626
Moje steamid: STEAM_0:0:32001753

Tak to je asi vše. Děkuji za přečtení a čauko. =)

apach29
31-05-11, 04:08
No jestli ti Kotel odpusti ten tvuj "podraz", jsem pro. Ale vis jak to je, jednou zklames neci duveru a ta se potom jen tezko ziskava zpet.

t.twisted
31-05-11, 09:40
Supr bukvice :D:D. ZombieBot a co jsi vůbec provedl?

ZombieBot
31-05-11, 10:03
Supr bukvice :D:D. ZombieBot a co jsi vůbec provedl?

Založil jsem si portál. A použil jsem pár věcí co jsou zde na kotelně. (Předevšim Zombie server).

Luccy
31-05-11, 12:13
Já si myslím ,že každý by měl dostat druhou šanci ...:)

Karl0s
31-05-11, 12:24
napřed bych tě proplesk a pak bych to s tebou ještě zkusil

MARTiii
31-05-11, 13:21
to je hajzel :-D

foxik
31-05-11, 13:35
HAHAAHA, za dement toto, kradne a potom plače o druhú šancu, GJ.

InVitro
31-05-11, 13:42
Já bych mu tu druhou šanci dal, jsem pro přijetí, ale záleží na Kotlovi jestli to strávil ten jeho velký prohřešek z minula .

foxik
31-05-11, 13:55
Prečo by mu ich mal vrátiť? To by si mohol kraždý kradnuť...

ZombieBot
31-05-11, 13:57
A taky z toho nemůžete vinit jenom mě :D. Sice jsem byl majitel, ale o servery jsem se nestaral. O ty se staral zhulo, a ten nemá kotelnu rád, ale líbil se mu zombie, tak ho prostě si udělal stejně. =)
(Se zhulem jsem skončil, začal se chovat jak čurák.)

EDIT: A že jsem proti tomu nic neřikal, když zhulko dělal ten zombie? Ano, protože mi prostě takový styl zombíků vyhovuje. =)

InVitro
31-05-11, 13:57
Tak druhá šance nikomu neuškodí a já si osobně myslím, že se poučil a už žádnou takovouhle hovadinu vícekrát neudělá a pokud ano i když pochybujem, tak perma ban na all servery a delete from steam .

Charon35
31-05-11, 14:05
Tak druhá šance nikomu neuškodí a já si osobně myslím, že se poučil a už žádnou takovouhle hovadinu vícekrát neudělá a pokud ano i když pochybujem, tak perma ban na all servery a delete from steam .

Ja by som bol tiež ZA. Pod podmienkou, čo napísal InVi. S hráčmi vychádza, vie čo robí, na fóre je tiež (nie ako tie posledné "žiadosti" od ľudí, čo sú tu 2 dni registrovaní atď.). Ale asi len Kotel vie, čo všetko v tom bolo a aký bol predošlý odchod....čiže GL.

Larodar56
31-05-11, 14:31
Ahojte všichni,

nejdříve bych se chtěl ještě jednou omluvit Kotlovi, za to, co jsem tehdy udělal a následně tím zde přišel o práva. Moc mě to mrzí, a chtěl bych to napravit.
(Kotel a pár dalších ví o co jde.)

O minula mám ještě více zkušeností, které jsou především z trochu jiného pohledu administrátora, ale v praxi se dají využít stejně.

Tímto vláknem bych chtěl zažádat o druhou a poslední šanci. Většinu informací jsem již psal dříve, ale napíšu to znovu.
Servery kotelny mám moc rád, nejen kvůli hratelnosti, ale také kvůli kvalitě serverů. Nicméně se zde často ukazují "hráči", kteří tuto kvalitu narušují.
K mojim nejoblíbenějším serverům patří především Zombie a Deathrun. Dále celkem často hraju i na Classicu a na Deathmatchi. (Jen poslední dobou moc ne, protože nebyl čas, ale ten už momentálně mám.)

Něco o mě:
Jmenuji se Michael a v červnu mi bude 23 let.
Před dvěma lety jsem vystudoval školu zaměřenou na Informační technologie. Po ukončení studia jsem se začal živit jako profesionální PHP programátor.
Dále mě baví si někdy jen tak programovat v C# nějaké hovadinky pro sebe. (Kdo hraje WoWko, tak jsem udělal RealmChanger, takže mi napište PM pokud ho chcete :D)
Counter-Strike hraji něco přes 3 roky, z toho 1 rok na steamu.

Zkušenosti s ovládáním serveru a s AMX mám, býval jsem hlavní admin na portálu GameCity.sk a CSGate.eu.

Kontakt:
- Skype: vorterapass
- ICQ: 353258626
Moje steamid: STEAM_0:0:32001753

Tak to je asi vše. Děkuji za přečtení a čauko. =)

Moc barevné :D

foxik
31-05-11, 14:38
http://www.topky.sk/cl/11/775574/Zlodej-zomrel-na-uteku--spadlo-na-neho-okno

BAWSON
31-05-11, 14:48
"kazdy by mel dostat druhou sanci" tak to rovnou dejte vsem cheaterum unban. preci druhou sanci si zaslouzi kazdej°° :D. zombieVATU jsem jeste na serveru nevidel, ale dle jeho zadosti soudim, ze nebude nejakej trotl. takze za me asi Aňo.

UFOusek
31-05-11, 16:07
HAHAAHA, za dement toto, kradne a potom plače o druhú šancu, GJ.


Jezis, ty si tupy hovado, to neni mozny.



K zadosti: Ano

Larodar56
31-05-11, 16:11
Jezis, ty si tupy hovado, to neni mozny.

Ty se mu divíš, když je to Jurobův přiteplenec?
Jinak sem za.

UFOusek
31-05-11, 16:14
http://www.topky.sk/cl/11/775574/Zlodej-zomrel-na-uteku--spadlo-na-neho-okno


Parchanti, zabili Juroba!

grEy
31-05-11, 16:16
A taky z toho nemůžete vinit jenom mě :D. Sice jsem byl majitel, ale o servery jsem se nestaral. O ty se staral zhulo, a ten nemá kotelnu rád, ale líbil se mu zombie, tak ho prostě si udělal stejně. =)
(Se zhulem jsem skončil, začal se chovat jak čurák.)

EDIT: A že jsem proti tomu nic neřikal, když zhulko dělal ten zombie? Ano, protože mi prostě takový styl zombíků vyhovuje. =)

ZHULO? Neni to nahodou ten uploader? Alebo len zhoda nickov?

Rixie
31-05-11, 16:20
Jsem pro ... Vychází všem vstříc a jak už bylo řečeno, každý si zaslouží druhou šanci :)).

ZombieBot
31-05-11, 16:27
ZHULO? Neni to nahodou ten uploader? Alebo len zhoda nickov?

Zhulo je ten, co tady dělal s jurobem bordel.

grEy
31-05-11, 16:28
Jaj, tak toho, asi, nepoznam..

Trsak
31-05-11, 16:47
Jen co ti ten tvuj portal padne, tak uz chces zase na Kotelnu? Podle me bys mohl zkusit napsat az tak za rok :) za to kopirovani te mohl i kotel zalovat :)

foxik
31-05-11, 16:56
Ty se mu divíš, když je to Jurobův přiteplenec?
Jinak sem za.

S Jurom som skončil.

Inak, si myslíš že keď sa tu privtierneš k nejakému asi staronovému adminovi tak budeš potom veľký čávo že sa kamarátiš s adminom na serveroch alebo čo ja to už nechápem. Tak ako BAWSON povedal, každý by mohol dostať druhú šancu, prečo ju napr. Juro nedostal? Za nepreukazaný cheat? Buď sú Larordar, UFOusek a ďalľích XYZ kokotv nejakí nacionalisti alebo ste banda úplnych kokotov čo keď vidia nejaké teplé slová tak sa im to zapáči a je to.

UFOusek
31-05-11, 17:29
S Jurom som skončil.

Inak, si myslíš že keď sa tu privtierneš k nejakému asi staronovému adminovi tak budeš potom veľký čávo že sa kamarátiš s adminom na serveroch alebo čo ja to už nechápem. Tak ako BAWSON povedal, každý by mohol dostať druhú šancu, prečo ju napr. Juro nedostal? Za nepreukazaný cheat? Buď sú Larordar, UFOusek a ďalľích XYZ kokotv nejakí nacionalisti alebo ste banda úplnych kokotov čo keď vidia nejaké teplé slová tak sa im to zapáči a je to.


Jou, z toho, co jsem k zadosti napsal ("ano") jde uplne moc poznat, jak se nekam vtiram? Jezis, tobe je zbytecny neco psat, stejne skoncime u dlouhyho postu, ze kteryho vyleze, ze jsem kokot. Co se Jura tyce, byl jsem s nim v kontaktu jenom na foru a takovejmhle vy******** ****** se zadna druha sance nedava, jezis, co na tom nechapes?

Charon35
31-05-11, 17:32
Len pre upresnenie:
2. šanca - dva varianty:
A) Pre cheatera, ktorý preukázane cheatoval (na nikoho nenarážam) - nie
B) Pre bývalého admina, ktorý tu zas až taký bordel nerobil a vie o somarine ktorú spravil a hádam ju už nezopakuje - ano

Jasne, že závisí od toho, ako veľa naštval Kotla. Takže o niečom, ako o 2. šanci cheaterom, sa tu nebavíme.

EDIT: Nerozoberajte Jura vôbec.

Flash
31-05-11, 17:33
Tohle je ovsem solidni fail :D kazdopadne cool story

btw. krasne napsana zadost, to umi fakt jen zombiebot, doufam ze bude inspiraci pro generace po nas!

kashpi
31-05-11, 17:55
Já jsem taky pro, sice to od něj nebylo vůbec hezký, ale snad by si zasloužil druhou šanci.

kotr
31-05-11, 18:03
Ahojte.
Zajímalo by mě, proč by měla bejt 2 šance.. jako, připomíná mi to nějakeho týpka kterej pracuje u 1 firmy a 2 si ho koupila aby od nich stáhl jejich data a předal jim je..špionáž,podraz.
Myslím že to je mnohem horší než CHEAT...Pokud to kotel bere kotelnu jako byznys ( určitě mu musí slušně nějake ty cajky vydělat) tak.. ukradl data, podrazil ho, mohl okrást kotla o další zákazníky..
Můžete rovnou ukrást u někoho v práci peníze a říct mu o 2 šanci, uvidíme, jestli vám řekne ano. :D
Avšak aspoň to nemusím řešit a není to moje věc, jen jsem to chtěl napsat..

S pozdravem, kotr.

grEy
31-05-11, 18:05
kotr porovnavas rogalo s boeingom

kotr
31-05-11, 18:08
Každej má jinej názor.

grEy
31-05-11, 18:13
Ja si ho nezastavam, len hovorim, ze nehadz tieto veci do jedneho vreca. Toto je len hra aj ked je pravda, ze je to strasne svinstvo, co spravil, aj ked som sa to dozvedel az vcera (uz predtym som na fore badal, ze sa nieco deje, ale nevenoval som tomu pozornost).

ZombieBot
31-05-11, 18:53
Ahojte.
Zajímalo by mě, proč by měla bejt 2 šance.. jako, připomíná mi to nějakeho týpka kterej pracuje u 1 firmy a 2 si ho koupila aby od nich stáhl jejich data a předal jim je..špionáž,podraz.
Myslím že to je mnohem horší než CHEAT...Pokud to kotel bere kotelnu jako byznys ( určitě mu musí slušně nějake ty cajky vydělat) tak.. ukradl data, podrazil ho, mohl okrást kotla o další zákazníky..
Můžete rovnou ukrást u někoho v práci peníze a říct mu o 2 šanci, uvidíme, jestli vám řekne ano. :D
Avšak aspoň to nemusím řešit a není to moje věc, jen jsem to chtěl napsat..

S pozdravem, kotr.

Ukradl jsem data? Co prosim?
Asi tady dochází k nějakejm omylům. Nic jsem neukradl...

ZombieBot
31-05-11, 19:04
Jen co ti ten tvuj portal padne, tak uz chces zase na Kotelnu? Podle me bys mohl zkusit napsat az tak za rok :) za to kopirovani te mohl i kotel zalovat :)

Portál padnul už přes měsícem a půl a žalovat? Zaco? Že zhulo na alliedmodech stáhnul FREE zombie classy, minigun, bazuku, brouky, zombie plague a další pluginy a pak je upravil aby fungovali? Nechci tě nějak urazit, ale nevíš o co jde...

kotr
31-05-11, 19:35
Založil jsem si portál. A použil jsem pár věcí co jsou zde na kotelně. (Předevšim Zombie server).

''Použil jsem pár věcí co jsou zde na kotelně''
Zombíčku-botíčku, použil? :)
Použil leda tak, kdyby ti to tepelná energie (kotel) povolil..

Kotel
31-05-11, 20:10
Jurob by tu mohl hrat, ale vetsina ho nesnasi (vzdycky je utrel) a pak by kvuli tomu zacli odchazet hraci a admini. Ze zacatku jsem ho obhajoval, coz se mi pak vymstilo. Dalsi sanci nedostane.
Euforie z vlastniho serveru nebo portalu je vzdycky velka, nez se prijde na to, ze to je drina a hovno z toho. Vsichni neco kopirujou, protoze vymyslet neco noveho je tezke, ale tady to bylo do oci bijici. Zajimave kolik o tom vi lidi, kdyz se to probiralo jen v jednom topicu ve 3 postech.
O prava jsi zazadal moc brzy, takze ted uz zrejme nemas sanci.

UFOusek
31-05-11, 21:01
Zombíčku-botíčku, použil? :)

Zase aby ses neprehral.

foxik
31-05-11, 21:02
Jurob by tu mohl hrat, ale vetsina ho nesnasi (vzdycky je utrel) a pak by kvuli tomu zacli odchazet hraci a admini. Ze zacatku jsem ho obhajoval, coz se mi pak vymstilo. Dalsi sanci nedostane.
Euforie z vlastniho serveru nebo portalu je vzdycky velka, nez se prijde na to, ze to je drina a hovno z toho. Vsichni neco kopirujou, protoze vymyslet neco noveho je tezke, ale tady to bylo do oci bijici. Zajimave kolik o tom vi lidi, kdyz se to probiralo jen v jednom topicu ve 3 postech.
O prava jsi zazadal moc brzy, takze ted uz zrejme nemas sanci.

Yop, ešte že to vlastní Kotel a ne Larordar.

MARTiii
31-05-11, 21:03
Jurob by tu mohl hrat, ale vetsina ho nesnasi (vzdycky je utrel) a pak by kvuli tomu zacli odchazet hraci a admini. Ze zacatku jsem ho obhajoval, coz se mi pak vymstilo. Dalsi sanci nedostane.
Euforie z vlastniho serveru nebo portalu je vzdycky velka, nez se prijde na to, ze to je drina a hovno z toho. Vsichni neco kopirujou, protoze vymyslet neco noveho je tezke, ale tady to bylo do oci bijici. Zajimave kolik o tom vi lidi, kdyz se to probiralo jen v jednom topicu ve 3 postech.
O prava jsi zazadal moc brzy, takze ted uz zrejme nemas sanci.

"vzdycky je utrel" ? tim ze nekolikrat napise slovo tucny do jedne vety ? to neni ster
nechapu jak ti mohlo byt jedno ze ti tady z toho delal cirkus, pavilon opic
rakovinny polib na riti lidstva, prasivy slizoun, smradlava zvratka, chodici zumpa hnusneho odpadu
RD

Charon35
31-05-11, 21:18
Jurob by tu mohl hrat, ale vetsina ho nesnasi (vzdycky je utrel) a pak by kvuli tomu zacli odchazet hraci a admini. Ze zacatku jsem ho obhajoval, coz se mi pak vymstilo. Dalsi sanci nedostane.

Jako sory ze pisem OT, ale ma to trochu vytocilo dost. On si nevie ani utret zadok, nie aby "zotrel" nas. Ak odchadzali ludia ked tam bol on, tak len kvoli tomu, že sa nikomu nechcelo citat tie kraviny alebo davat stale mute. UFO tiež píše hovadiny (sory ufo), ale nepise aspon slohove prace o tom istom ako JayárB a nema viac postov ako ty Kotel. Tak neviem v čom nás všetkých "vzdycky utrel". Sám vidíš aký je kretén, keď sem stále lozí, aj s kumpánmi a zasiera forum s hovadinami....a to uz tu nieje par mesiacov (EDIT: každý normálny sa vykašle na niečo kde má Ban, no on tu chodi castejsie nez alkoholik do krcmy), no ocividne sa nudi kinder. Tak nechapem ten "obdiv" z tvojej strany.

Larodar56
31-05-11, 21:33
Yop, ešte že to vlastní Kotel a ne Larordar.

Bože, ty si vážně hovado.

Trsak
31-05-11, 21:43
Rekne se jurob a vsici se uz hadaji :D Me jurob nevadil, me nikdy nenadaval :D

Kotel
31-05-11, 21:45
On nadaval jen tem, co nadavali jemu nebo psali totalni sracky. Vysledkem bylo forum v totalnich srackach.

Flash
31-05-11, 22:02
Uz je to docela moc :D Jurob FTW!


http://www.youtube.com/watch?v=iwGFalTRHDA

Charon35
31-05-11, 22:11
On nadaval jen tem, co nadavali jemu nebo psali totalni sracky. Vysledkem bylo forum v totalnich srackach.

Haluz, že sa s ním chytil skoro každý. Pritom nikto mu hneď nezačal nadávať ani nič podobné. Si mu na to naletel hej? fajn no. ako myslíš.

jazzin
31-05-11, 22:48
hell yes!

Kotel
31-05-11, 22:55
Tys mu na to naletel vzdy.

ZombieBot
31-05-11, 23:01
Ok, beru to, je to tvoje rozhodnutí. Alespoň dík za přečtení. :( Chtěl jsem to napravit... mrzí mě to.

Charon35
31-05-11, 23:13
Ja som mu možno naletel, a znovu sme sa do seba pustili, lebo som si nenechal srat na hlavu. Ale nenaletel som mu na tie jeho "obhajoby", prečo píše jak kretén a že všetci sú proti nemu. Všetci sme magori, len on má "neobkukaný a originál štýl". Neviem ako zarýpli tí noví členovia, čo tu dali tak jeden - dva posty a hneď im začal písať, aký sú to gayovia tučný (niekomu to možno príde vtipné, ale väčšine normálnych nie. nvm ako ho oni urazili)... Ale nechcem sa kvôli takému blbovi s nikým hádať. Peace and HF.

EDIT: Tiež som za lock, lebo sa to tu zas rozšíri na 10 strán o ničom :D

ZombieBot
31-05-11, 23:18
Prosím o lock. Když nic, tak nic. Nechci mít ze žádosti flame topic.

Kotel
31-05-11, 23:23
Hraci jsou prisnejsi nez ja.