PDA

Zobrazit normální verzi : Znepokojení



Mr.M4sterX
17-10-12, 19:37
Ahoj
Byl jsem velice znepokojen ze jsem na serveru JB dostal ban za spam.
Je pravda ze jsem spamoval ale tak kdyz mam dostat VD za FK tak promiňte ale jenom kreten Listen mi může dát ban za spam pohoda listen je admin může si dělat co chce je to jedno ma práva tak proč ne koukněte nejdřív co máte za adminz a pak přemýšlejte kurva tohle mě nebaví a jestli to tak bude pokračovat dál tak na vaše servry už nikdo chodit nebude a to prísahám!!!
Listne jsi debil jinak to nevidíl!!!
Nasraně zdaví.
Mr.M4sterX

Lazik
17-10-12, 19:52
slovo FK staci napisat raz a nie 20x ako si to urobil ty.. mozno keby ze sem prides a ospravedlnis sa mi tak ti odstranim.. ale za toto fakt nie...

+ za toto ti to predlzujem o tyzden

JailBreak 3 17-10-2012 19:06:53 VALVE_0:0:412744531 82.150.179.77 Mr.M4sterX.D MEliskoty pico jebla kubndo posrana di domu lizat mame prdel chlupatou

Montty non skill
17-10-12, 19:58
Co dodat, jen máš se chovat slušne... Lazik dobře ty ;-)

Kotel
17-10-12, 20:01
Slova kratsi nez 3 znaky se nezaznamenavaji, protoze jsou to zbytecne gigabyty navic.

Montty non skill
17-10-12, 20:36
Kdyžtak by to mohlo být na hltv, teda jako důkaz. Už se mi stalo, že jsem si stáhl hltv a byla tam celá komunikace hráčů. Kdybych to měl banovat, tak by nestačil banlist :D Pokud napíše 3x-5x totéž a já to vidím, dám mu mute ( nechce se mi každého spamera banovat ), ale pokud to zopakuje příští mapu, jde...

Mr.M4sterX
17-10-12, 20:41
Nezopakoval jsem to další mapu a nechápu neschopnost listna jelikož kouká že mi dá FK a nejdřív jsem napsal že jsem dostal Fk jenom jednou jenom že když mi napsaly že žadný Fk to nebyl tak promiťe ale to mě fakt nasralo.. A jestli to nechápete tak můžu jít já i se svýma asi tak 86 kamošema co jsem vám přivedl na kotel odejít mě je to jedno ale jestli jste mi to ještě prodloužily žádný koment nedodávám a jdu rači jinám než se pak zahazovat s lidma co nemají zájem o hrače co chtěl jim přilepšit..!!!

Lazik
17-10-12, 21:06
Neschopnost? Ja si plnim svoje povinnosti a dal som ban ked si porusoval pravidla a hlavne aj nadavky do rodiny.. 86 kamaratov? hm ok urcite ta budu vsetci pocuvat

Montty non skill
17-10-12, 21:18
Admin postupoval správně. Kdyby jsi se choval slušně, nic z toho by se nestalo. Neseš si následky za své činny, takže si nestěžuj na admina.

R3S
17-10-12, 23:21
Vůbec se mi nelíbí tvůj ton když od nás něco chceš , myslím si že nejsi pro náš portál žádný přínos s tím co tu píšeš. Klidně jdi jinam je to meně starostí pro nás a mín nervů pro tebe!