PDA

Zobrazit normální verzi : Pár návrhů na změnu



koNan
18-10-12, 16:48
Zdarec mám pár návrhů na změnu v zombie modu...
1.) Odstranění všech dvěří ze všech map (nebo je nějak deaktivovat) protože třeba v mapě zm_toxic_house2 jsou ty dveře věčně zablokované a nedá se projít..další je třeba zm_labak
2.) Nastavit zpoždění mezi nákupem vesty třeba na 1-2 sekundy (aby nešla kupovat hned zasebou) hráči tím vlastně získávají nesmrtelnost dokud jim nedojdou body
3.)U boomera nastavit že po oblití třeba 4 hráčů dostane 2 body namísto jednoho (tím se stane boomer používanější)
4.)Když někoho zmrazí Frost zombie tak bych nastavil zmražení na 5 sekund (nebo míň) ale dalo by se to zrušit HE granátem (ohněm)...taktéž bych udělal že frosťák který hoří by nemohl použít Frost schopnost
5.)Každý poslední člověk by dostal M278 (nevím přesný název ale prostě kulomet)
6.)Ammo minigunu bych omezil na 1800 nábojů
7.)Protilátka by šla použít po nakažení nejméně 2 lidí a dal bych jí nějaký model že by se dala koupit jako třeba inf nebo brouci
8.)Při použití zombie šílenství by se zombiemu který ho použil zvýšil damage (PTM třeba 35 armor, LTM třeba 75 armor)
9.)O něco prodloužit svítivost Flare granátu (světla)
10.)Zvýšit damage HE granátu třeba na 100hp za sekundu (teď je tam podle mě k ničemu když ubírá 20 nebo kolik)
11.)Minigun by nešel vzít non-vip hráčem (i bazuka) protože v chatu se nevidí nic jiného než: pls mg, pls bz atd...(podle mě by to donutilo hráče kupovat si VIP)
12.)Nevím jestli už to je nebo ne ale při hejnu/zamoření když zombie kuchne člověka tak mu přičítat body
To je myslím vše co jsem chtěl navrhnout a vím že mě za půlku věcí s toho hráči ukamenuj ale tak co už :) :D
Tady je foto protilátky (modely kdyžtak přihodím jestli se to schválí):
1719

Slinta
18-10-12, 16:59
nějaký změny by ušly, ale nezhoršovat lidi zas, takhle pokud se najde někdo za zm co to umí, konec pro lidi, lidi bych nechal jak sou (to je k 2 bodu) a taky nedaval, že nejde mg vzit ne VIPim, to pro mě vždy byla sranda, pokud zrovna dojde vip ten lov za minigunem, takze bych to nechal, spis nějaký menší trest za spam, treba kick, a minutu nemůže hrát :D
a tu protilátku sem nepochopil obrázek :D

koNan
18-10-12, 17:05
a tu protilátku sem nepochopil obrázek :D
Je to z Half-Life Redux...v klasickém HL vezmeč lékárničku a hned se ti doplní hp...jenže tady si jich můžeš nazbírat 5 a použít podle libosti kdy chceš...jde o to že když si zombik koupí protilátku tak ji má prostě jako zbraň...no nelze to vysvětlit, nahraju demo přímo ze hry a pochopíš to :)....prostě si to koupíš a dostaneš ji do ruky a použiješ kdy chceš...bude to o něco reálnější a lepší :D

DJ Pon-3
18-10-12, 17:59
Řekl bych že něco z toho jsou dobré nápady:
1) Ano. Jednou jsem se na labaku sekl v těch dveřích a zůstal jsem tam až do konce kola (cca 3 minuty)
3), 4), 11) Další fajn nápady
5) Podle mě blbost, protože pokud to umí, tak si nahrabe klidně 70 bodů (PS: Je to M249)
6) Nemyslím, že těch 200 nábojů něco změní
10) Nevím, k čemu by to bylo když už teď dává 50 hp/s, ruší neviditelnost a zpomaluje jak děvka :D
12) To už je

Co se týče protilátky tak tohle podle mě vypadá líp
http://oi40.tinypic.com/3305hcx.jpg

koNan
18-10-12, 18:45
Řekl bych že něco z toho jsou dobré nápady:
1) Ano. Jednou jsem se na labaku sekl v těch dveřích a zůstal jsem tam až do konce kola (cca 3 minuty)
3), 4), 11) Další fajn nápady
5) Podle mě blbost, protože pokud to umí, tak si nahrabe klidně 70 bodů (PS: Je to M249)
6) Nemyslím, že těch 200 nábojů něco změní
10) Nevím, k čemu by to bylo když už teď dává 50 hp/s, ruší neviditelnost a zpomaluje jak děvka :D
12) To už je

Co se týče protilátky tak tohle podle mě vypadá líp
http://oi40.tinypic.com/3305hcx.jpg

1.)Taky se mi to párkrát stalo a od toho je odsek no jenže 3/4 hráčů neví co to je a zůstanou tam do konce (nic proti tobě :D)
5.)Musíš taky brát ohledy na hráče co to neumí ;)
6.)Myslím že to naučí hráče šetřit...líp kdyby bylo 1500
10.)To sice ano ale vem si že zombie mají přes 2000hp (1700 myslím nejmíň) takže těch 50 navíc nebude vadit a granát bude užitečnější
12.)To jsem nevěděl....ale stejně minule bylo zamoření a nepřičetlo mi to ani bod (3 dny zpátky)

jojo o něm vím ale nemohl sem ho najít ;)...tenhle je rozhodně lepší

SeveRo
18-10-12, 19:58
K 1) Museli by se předělit mapy,aby se to mohlo odstraňit a to se podle mě nikomu do toho nechce.Za další neznáme ani všechny autory map.

koNan
19-10-12, 00:20
K 1) Museli by se předělat mapy,aby se to mohlo odstranit a to se podle mě nikomu do toho nechce.Za další neznáme ani všechny autory map.

Já bych si s tím aj pohrál s labakem by problém nebyl kdyby to upravil autor nebo mi dal originální soubory ale zm_toxic_house2 by byl větší problém protože pochybuju že má někdo všechny soubory a dekompilace a následné upravovaní by bylo celkem složité...

DJ Pon-3
20-10-12, 15:24
10 - nejmíň má boomer - základ má myslím 900, záleží na tom, kolik zbývá do konce kola když tě nakazí
12 - je to jen u jednoho, nevím jestli u zamoření nebo u hejna
ps: Jakej odsek? Zkoušel sem ten v menu a nic. Kromě toho mě napadá jen kill příkaz, ale to je trochu škoda když máš mg, bz, plný armor a noční vidění :D

koNan
20-10-12, 15:43
ps: Jakej odsek? Zkoušel sem ten v menu a nic. Kromě toho mě napadá jen kill příkaz, ale to je trochu škoda když máš mg, bz, plný armor a noční vidění :D
Dáš M a tam najdeš Odseknout....

DJ Pon-3
20-10-12, 17:25
zkoušel sem, nefungovalo

Mars
20-10-12, 18:54
jaj :D

Acid
20-10-12, 19:04
U těch dveří nevim no...mě dveře ještě žádnej problém nezpůsobily, spíš naopak.

DJ Pon-3
20-10-12, 19:13
uriTy^;129949']U těch dveří nevim no...mě dveře ještě žádnej problém nezpůsobily, spíš naopak.
jo, můžou ti zachránit zadek, ale když se tam zasekneš a letí na tebe horda zombíků tak to taky není sranda :D
btw to co máš v podpisu se píše relationship

Acid
20-10-12, 19:19
Jej dik, nevšimnul jsem si:)
Já zombie nehraju takže ty dveře jsou přínos.

E: Podpis upravenej :D

koNan
20-10-12, 20:15
uriTy^;129949']U těch dveří nevim no...mě dveře ještě žádnej problém nezpůsobily, spíš naopak.
Někdy si zahraj zm_toxic_house2 a uvidíš ;)

DJ Pon-3
20-10-12, 22:41
toxic house je podle mě úplně nahovno mapa, jakmile vidím, že se na ni bude přepínat, tak odcházím :D

CapsGlockk
21-10-12, 19:16
Ked sa seeknes ve dverach tak si napis do konzole KILL

Acid
21-10-12, 19:27
Někdy si zahraj zm_toxic_house2 a uvidíš ;)

Někdy až budu mít náladu :D

ivoros
22-10-12, 15:51
1) Jesli si chceš pohrát s labakem, řeki Syriusovi, je to jeho dílo, ale moc často ho tu nezastihneš. Já jsem ho o zm_toronto_new prosil už před rokem, a poslal mi ji teprve nedávno... Zm_toxic_house2 bych nechal jak je. Mohla by se udělat ale nějaká beta verze, stím bych si i rád pohrál...
2)Kevlar bych nechal tak, jak je. Musíš myslet na to, aby zas zombie nebyli v převaze. Když na tebe jde jeden, je to v pohodě, ale zkus si představit velkou grupu...
3)S boomerem bych souhlasil, není to zas tak špatný nápad...
4) Frostovo mražení bych nechal tak, jak je, ale s tím He Flame souhlasím (oheň)
5)M278 nebo taky "prasečák", spíš jen každý třetí poslední. To, že poslední nemusí přebíjet podle mě stačí a po GameSites nebo P!xel se opičit nemusíme x)...
6)Nechal bych 2000 ammo u minigun
7) Dobře uvažuješ, ale kdyby šla protilátka použít až po nakažení 2. lidí, pak by ta hra trvala daleko kratší dobu. Vem si, že třeba první zombík je nakonec jako poslední člověk...(a nemusí být zrovna VIP)
8)Se silkem bych souhlasil, ale 75 armor LTM je moc, 50 by stačilo
9)S He Flare souhlasím, mohla my se zdelšit svítivost.
10)Mohlo by se zvětšit dmg He Flame, ale 100 hp je podle mě moc. Stačilo by 50, ale musím souhlasit i s kugisem
11)To je podle mě naprostá blbost. Tohle by bylo vydírání kvůli mg nebo bz kupovat si VIP a podle mě by to ne jednoho hráče odradilo...
12)To už je

Jinak fajný příspěvek, to je tvůj názor na věc a já to respektuju, ale každý to vidí trochu jinak x)

DJ Pon-3
22-10-12, 18:47
je to m249, vygooglujte si to
m278 je nějakej motor a typ spoďárů :D
pokud mi nevěříte: http://counterstrike.wikia.com/wiki/M249

koNan
22-10-12, 20:34
je to m249, vygooglujte si to
m278 je nějakej motor a typ spoďárů :D
pokud mi nevěříte: http://counterstrike.wikia.com/wiki/M249

1742

DJ Pon-3
23-10-12, 06:56
1742 nefunguje

koNan
23-10-12, 12:55
nefunguje

To je jedno...:D..ale jo je to M249

*DUDSS*
23-10-12, 13:40
Já si myslim ze to cos napsal je všechno dobrý vylepšení zombie. Hlavně to s těma nevip o těch mg a bz ale to už se někde probíralo ale problém je ze Zombie je mod a provozovatele kotelny by s těma úpravama měli dost prace.

koNan
23-10-12, 14:02
Já si myslim ze to cos napsal je všechno dobrý vylepšení zombie. Hlavně to s těma nevip o těch mg a bz ale to už se někde probíralo ale problém je ze Zombie je mod a provozovatele kotelny by s těma úpravama měli dost prace.
Uvidíme co na to řekne Kotel

Romisak
30-11-12, 18:14
11.) geniálne nápad .. Už ma seru "nevipka" čo furt zebru (
Das mi mg pls...) atd.