PDA

Zobrazit normální verzi : Ban na TS reason "dement". :D



Attack.
19-10-12, 20:38
Zdravím... dostal som banik na TS3 ani neviem v akej roomke som bol išiel som tam kde boli ľudia... išiel som sa navečerať , a prídem a kukaj "<20:30:42>You were kicked from channel "Free channel 20" by "Shinigami"
<20:30:42>Channel group "Host (8)" was assigned to "nixon" by csko.cz.
<20:30:45>You were banned permanently from the server by "Poltergaist" (debil)
<20:30:45>Disconnected from server
<20:30:53>Trying to resolve hostname csko.cz
<20:30:54>Trying to connect to server on csko.cz
<20:30:54>You are banned permanently. Reason: "debil""
Tak toto ma fakt dostalo... :) :D Neviem ktorý admin mi dal ten ban a vôbec za čo mi ho dal... ako hovorím bol som večerať ... a prídem a mam perma banik :teehee: :mml: :D

žiadam o unban... a potrestanie admina... neviem čo či som nejako uražal alebo fakt.. neviem .. vravím nebol som bol som večerat prídem a kukam perma ban nemam slov... :D
Takže žiadam o unban a potrestanie admina... a hl. vysvetlenie dôvod za čo som dostal ban to ma bude fakt zaujimat. S pozdravom Attack. ... dakujem.

Shinigami
19-10-12, 21:03
Ahoj, ban ti dal Kotel a reason nieje dement ale debil. Nechápem načo ideš do roomky kde sú ostatný ľudia. Nikto ťa tam nevolal, keď si sa išiel najesť tak si sa mal odpojiť a nie sa napojiť do roomky kde sú ľudia. Čiže ban máš právom.

ZEUS
20-10-12, 10:23
Nevím, jestli je dobré potrestat Kotla.... ale zkusit to můžeš.

Attack.
20-10-12, 12:36
Jžš tak ja som nevedel... viem že je kotel majitel... a skusat to nebudem niesom dement... a kotel mohol by si mi dat prosím ta Unban na ts3? ... a zabudol som sa odpojit tak prepačte mi... len mi dajte unban.. no.. a perma ban za to že som bol AFK... a jedine som tam ako vravim ze tam boli ludia.. uz som sa ponaucil dajte mi unban prosím kotel..

Johny Pampeliska
20-10-12, 16:20
No to jsem zvědavej co na to napíše Kotel, až to uvidí :-D

Attack.
23-10-12, 18:21
Sorry.. ja som nevedel ze to je kotel... :) :D:D Az ja som sa strapnil a som sa posmial.. :) ale naozaj ten ub chcem...

Attack.
23-10-12, 18:23
Okey.. unban mam a díky.. dajte lock.. :D