PDA

Zobrazit normální verzi : minecraft lets play



Slunicko
20-10-12, 17:51
čau čau rozhodl jsem se točit videa z minecraftu tak sem dám na ukázku prvé video samozřejmě jsem musel zmínit kotelnu :D jako server na kterém hraji je v popisu videa kdyby se někomu video líbilo tak dejte odběr like koment..budou tam videa i z mnoha dalších her tak určitě sledujte..
sry ze začátku trošku ten zvuk praská :)
https://www.youtube.com/watch?v=jfaKOry3IWs&feature=plcp

Acid
20-10-12, 18:58
Dobrej začátek:)
Jenom si dej MC v angličtině a jas na 100%
Btw: Můj kámoš se taky jmenuje Pechy a když jsem viděl ten název tak říkám cože?! :D

Slunicko
20-10-12, 19:34
Diky :D ja jsem zvyklej hrat v cestine ale tak prepnu to klidne..a jas mam na 100 % jinak prijmenim se jmenuju Pechac proto pechy :)

Acid
20-10-12, 19:49
Fajn;) Kámoš se jmenuje Pech takže tak :D

DarkAspecT
20-10-12, 20:36
Pěkný lp,určitě pokračuj,a nebylo by od věci natočit něco i z kotelňáckýho serveru:-)

Slunicko
20-10-12, 20:39
Diky darku uz mi napsalo asi 6 lidi na skypu takze urcite hodlam pokracovat jestli mate zajem to sledovat tak dejte odber :D a z kotelny chystam lp jako recenzi a ukazku serveru ale to az budu (jestli budu) mit vic odberatelu abych tim kotelne aspon pomohl nalakat hrace tkze jeste jednou diky hodne si toho cenim :)

DarkAspecT
20-10-12, 20:45
Ty odběratele si určitě zasloužíš,jen to chvíli trvá:)

Piner
20-10-12, 20:51
Souhlas, pěkné lp, jen by to možná chtělo trochu lepší kvalitu :-)

A na kotelně si dlouho nebyl :D

Slunicko
20-10-12, 21:03
Tobe tky pinere moc dekuju kvalitu myslis ceho? Video je v hd zvuk byl trochu pokazenej z duvodu ze jsem natacel zvuk i obraz frapsem priste skusim natocit zvuk pres audacity ale od tebe jsem vazne necekal takovy koment ja myslel jak me tu vsici poslete do pryc ze na to nemam a podobne a fuu za prvni video 10 odberu to jsem necekal ani ve snu a strasne vam dekuji za podporu..

na kotelne jsem dlouho nebyl protoze ted mam fakt hodne prace a kdyz mam volno tak jsem zahral lolko ale ted urcite budu venovat hodne casu nataceni videi pocitam ze by kazdy den mohlo vyjit 1 lpcko a tak 1 za tejden tutorial tak uvidime :)

Slunicko
20-10-12, 21:24
Sry za double post ale tu je to asi jedno..chtel bych se jeste zeptat hracu mc na kotelne kteri maji nake epic builds nebo aspon neco hodne pekneho na serveru tak at mi tu napisi a natocim s nimi mplp odtud z kotelny pokud mate zajem dekuju :)

koblížek
20-10-12, 21:24
hezký lp

Piner
20-10-12, 21:29
no, já mám enderfarmu, pak můžeš sjet villové město kotelny (napíšeš /warp Kotelnakov) a to je asi tak nějak všechno :-) Každopádně nemáš zač :)

E: A ten zvuk mi ani nějak moc nevadí, ten je celkem v poho, ale strašně mi vadí ten obraz. Zkus s tím něco udělat, určitě ti to zvedne sledovanost.

Slunicko
20-10-12, 21:46
Dekuji koblizku :) pinere ta endfarma by mozna sla takovy veci se tak casto vsude nedelaji/li a ten obraz myslis rozliseni? furt ti nerozumim jak to myslis nahravam to na 720p muzu skusit 1080 ale to uz takovy rozdil neni..

Acid
20-10-12, 21:56
Zkus 1080 a uvidíme:) Každopádně je to dobrej lp;)

Slunicko
20-10-12, 22:01
Jo jo youtube okno je na videa v rozliseni 16:9 ja mel o dost vetsi tkze doufam ze pristi video uz bude ok a jeste jednou dekuju :)

DarkAspecT
20-10-12, 22:04
Sorry že to tu spamuju,ale zkus nějaké rs tutoriály pro ňoumy jako sem já:-D jako automatická farma,nebo xp farma.

Slunicko
20-10-12, 22:10
Darku jo jo to budu delat psal jsem ze tutorial bude 1x tydne a lp kazdej den nebo maximalne obden.. :) farem mam na kotelne ze nvm co s nima a tezky nejsou mam farmu na pisek, na wheaty, na rakosi, na kravy, na ovce, na slepice :D umim farmu na iron ale to se mi tam delat nechtelo a hlavne jsem nemel vesnicany..a urcite nespamujes ja jsem rad ze se o to nekdo zajima a kdyz to nekoho bavi tak to je tky pecka :) ale takovy dobry ohlasy jsem vazne necekal..

ty farmy jsou vsechny automat a ty na melouny na bradavice dyne a houby ani nepisu ty da kazdej sam i kdyby nechtel :D kdyztak tam piste do komentu co mam udelat jako prvni nebo tu to je jedno a ja to udelam :)

Piner
21-10-12, 01:04
Na tom videu nejsou vidět detaili. (Jako třeba u minecrafáka [jen přirovnání]) :D

No můžem se někdy domluvit a uvidíme jak to dopadne :-)

Giussepe
21-10-12, 01:35
když budeš dělat lp na kotelne tak zaskoč ke mě. mám hrozně uber supermoc krásnej barák.

Screen.
21-10-12, 04:14
Hezky se na to dívá, určitě nepřestávej. Máš dobře poslouchatelnej hlas, což bych bral jako velký plus, ostatní chvála už tu zazněla.

Slunicko
21-10-12, 07:41
Pinere to se omlouvam mam snizene detaili kvuli fps..kdyz nenatacim mam 350fps cca ale kdyz natacim tak natacim na 30fps a to je pro me celkem velkej rozdil a kvuli tomu je tak..skusim to zvysit a uvidim co to udela :).
Desti jak to tak vypada tak udelame vic dilu z kotelny a jestli budes mit cas urcite i s tebou pocitam diky..
screene dekuju :)
Jinak dnes rano se vzbudim kouknu na kanal a 17 odberatelu to je uplne awesome..42 zhlednuti 11 liku takze strasne moc dekuju snad se vam to bude libit i nadale..
A jako prvni rs navod jsem se rozhodl udelat wheat farmu je to asi tk nejuzitnejsi farma ze zacatku nvm kdy presne dneska jedu pryc tak natacet asi nebudu..ale bude brzo. :)

Slunicko
21-10-12, 14:44
ted jsem dotočil další díl lets playe už ho renderuju pak ho sem tky hodim a ted du natáčet na žádost darka :D rs návod na wheat farmu! :) snad se bude líbít :)

Piner
21-10-12, 15:01
Už jsi teda zkoušel natáčení na více fps ? :-)

Slunicko
21-10-12, 15:09
ne ne jen jsem změnil rozlišení fps na natáčení mam 40 renderoval jsem u toho video takže na víc bych to nevytáhl..

Slunicko
21-10-12, 15:15
http://www.youtube.com/watch?v=pz9sFbdWaWI&feature=youtu.be :) snad se bude líbit :)

Piner
21-10-12, 15:54
a to že si s někým zahraješ csko, to bych moc neříkal, ještě si o tobě budou myslet že si čítr, a pak by přestali sledovat tvoje videa :D

Slunicko
21-10-12, 16:01
Na csku uz jsem lama to je v poho :D nehral jsem aktivne asi uz mesic a pred tim jsem hral aktivne tyden a predtim jsem nehral 2 mesice tkze ok :D

LappenSorc <---------
21-10-12, 16:10
pekne video

Slunicko
21-10-12, 16:15
Dekuji a jestli byste mohli rict ktere video bylo lepsi? To prvni nebo to druhy kazdy jsem tocil uplne jinak tak at vim jak dal

Piner
21-10-12, 16:27
Určitě to druhý :D A fakt pokračuj, třeba budeš jednou známější než etho :D :D

Slunicko
21-10-12, 16:35
Zajimave :D ja myslel ze to prvni u toho druheho jsem prisel o 4 odberatele nevim cim jsem je urazil :D ale budiz.. Zejtra mozna bude natoceny slenderman :D

Piner
21-10-12, 17:11
Asi si mě nepochopil :D Lepší bylo to druhý protože to bylo podle mě zajímavější, ale podle kvality si v mínusu :D Musíš s tím něco vážně udělat :-)

Slunicko
21-10-12, 18:02
jj ta kvalita nvm jak to je ted jsem měl dobrý rozlišení ale nešlo to do HD a když to mam v HD tak mam špatné rozlišení...

Slunicko
21-10-12, 19:37
celé video se mi pokazilo na youtube celé se mi to tam třese jak kdyby jsem to natáčel mobilem tkže musím to tam dát znovu..

Piner
21-10-12, 19:46
viděl jsem :D

Slunicko
21-10-12, 19:55
https://www.youtube.com/watch?v=5UCk8lu_xaA ted je to ok :)
takže oficiálně tu je nový díl :D

DarkAspecT
21-10-12, 20:24
Opět pecka lp,tvůj hlas se příjemně poslouchá akorát ta výslovnost,ale to je jen detail enchantováňí se čte enčantování,snad tě to nějak neurazí:-)

Shinigami
21-10-12, 20:25
Super diel, teda 7 minuta. Kedy som čakal že padneš do lávy. Koľké sklamanie keď si to nejak dal. Inak tie Schody sa mi páčia. Nepáči sa mi ako si spravil to okno, kde máš truhle. Ten pás od začiatku okna až po tie dvere by som dal zo skla, ale je to tvoje bývanie takže ti do toho nebudem moc srať.:thumsup4:

Giussepe
21-10-12, 20:43
lp jako celkem good, máš i příjemný hlas, jen mi připadá že mluvíš tak jako znuděně. skus do toho dát trochu víc života, sem tam nakej fórek, trochu víc tu hru prožívat :-) a bude to supr.

Slunicko
21-10-12, 20:50
Moc vam dekuji od vas jako od lidi z kteryma se tu znam uz dlouho si toho obzvlast cenim shini ja rikal ze to hraju jak chcete vy takze jestli mi to vysvetlis jak si to myslel s tim oknem urcite to udelam a desti trochu zivota do toho muzu tky dat to mi vubec nedela problem a za ten prijemnej hlas tky diky..darku ja vim ze se to cte takto uz mi to psalo dost lidi ale ja to takhle rikam furt a uz jsem si zvykl ja se ucil 7 let na ZS nemecky tkze anglictina nic moc tu se ucim az ted druhy rok na stredni tkze snad si na to vzpomenu a budu se snazit :) jinak je to druhy dil a ja jsem stale nervozni protoze jak jste me vychvalili u prvniho dilu tak jsem se bal abych to nepokazil takze budu se snazit byt u toho trosku happy, a chtel jsem se zeptat u tutorialu mam udelat mluveny komentar nebo vam bude stacit pisnicka?

a shini promin ze jsem te sklamal ale ja do te lavy v tu chvili zapnout tk si asi omlatim hlavu o stul :D

Piner
21-10-12, 20:50
zajímavý je, že ti v obou LP (toho druhého dílu) někdo volal ve stejnou dobu, ale ok :D

E: Jinak je to good :-)

Slunicko
21-10-12, 20:54
Pinere me volaji at du do prace ale me se o vikendu nechce tak jsem na to sral.. :D musel jsem delat esej z AJ o 1000 slovech o svym zivote tkze ani nvm jak jsem to dal takze love pro :D

DarkAspecT
21-10-12, 20:56
Nervozitou si to kazíš:-) více odvahy by to chtělo.

Slunicko
21-10-12, 20:58
Jj kdyz vidim ze to mate radi tak skusim trochu vic srandy do toho at vas to bavi..

jinak jeste vetsi pecka sehnal jsem si sponzora nebo spis on si sehnal me jak na konci zminuju ammag takze to my tky pridalo na duvere..zejtra nevim jestli bude dil prijedu ze skoly asi az tak v 7 tak nvm jak to stihnu a chci se zeptat mam vam sem i dal davat ty videa nebo ne?

DarkAspecT
21-10-12, 21:00
Poslední post:minecrafak má hodně odběrů kvůli svým failům a svýmu vtipu,takže asi tak:-)

Slunicko
21-10-12, 21:06
Nemusi to byt posledni post je to offtopic tkze je to uplne jedno jen kdyz se mluvi k tematu ja crafak beru jako tatku lets playera :D a je to takovy vzor kam bych to chtel aspon dostat i kdyz to se nestane jinak uz jsem si pripravil ten tutorial na wheat farmu bude lehka nenarocna na material bude poloautomaticka musis jen sazet tkze je to dobre muze to byt klidne na 100 pater to uz bude na vas ja vam ukazu asi 2.. A zbytek je furt dokola..

The Frisco
21-10-12, 21:35
Docela mi při tom vadí to točení obrazu..Nevím, můj názor. Jinak se mi to líbí..

Slunicko
21-10-12, 21:38
Jaky toceni obrazu? Myslis kvalitu? Jinak dekuju :) na kvalite furt pracuju koukam na navody jak vylepsit video az na vrchol ale je to celkem tezky a vazne se snazim

AlternativníPravda
21-10-12, 21:39
zkus méně říkat takové to nervozní ou ooo a podobně, jinak je to moc dobrý

Slunicko
21-10-12, 21:41
Dekuju knoxi jak rikam jsem v tom novacek a jsem nervozni u toho hodne ale budu se snazit diky :)

Acid
21-10-12, 21:41
Poslední post:minecrafak má hodně odběrů kvůli svým failům a svýmu vtipu,takže asi tak:-)

Hlavně hlas :DD

Slunicko
21-10-12, 21:42
Hlasem se nesnazim takovy hlas mam normalne a menit ho plastikou nebudu :D

The Frisco
21-10-12, 21:45
Nevím jestli je to kvalitou, vypadá to spíš jak přidaný efekt. Když pohneš myší, tak se obraz otočí dle směru pohnutí..

Slunicko
21-10-12, 21:50
O tom nic nevim a nikdo si na to zatim nestezoval me to nic takoveho nedela..tkze nvm jak to spravit..

The Frisco
21-10-12, 21:52
Hlavně mi neříkejte že mi selhávají oči.. nechci umřít.
Při tom prvním videu to nedělá.. Až při tom druhém..

Slunicko
21-10-12, 21:57
No jo tyvole haluz :D u tohodle dilu uz to mam po 2 to prvni jsem kvuli tomu vymazal a dal tam nove nvm co s tim na tom youtubu delaj omg pred chvili slo uplne normalne..

Ted uz nejsem na pc zejtra se to pokusim ve skole spravit..

Acid
21-10-12, 21:58
Hlasem se nesnazim takovy hlas mam normalne a menit ho plastikou nebudu :D

To nikdo nechce;)

Slunicko
21-10-12, 22:02
To jsem rad..uz vim co tam dela problem je to tim sizerem mam tam neco spatne nastavene pristi video uz bude ok bude v HD and awesome doufam :D

Acid
21-10-12, 22:49
I hope so. :d

Larodar56
22-10-12, 11:47
Nic proti tobě, ale natáčej radši lets playe o jiných hrách. Minekráva je toho plný youtube.

Slunicko
22-10-12, 11:55
Minecraft je takova klasika hra me bavi rpoto to tocim a do budoucna chci zacit i se skyrim a amnesii jinak je toho plnej net ale je malo tech dobrych a kvalitnich videi a ja bych chtel aby ma videa byla originalni kvalitni a aby se na to lidi radi divali a tesili se na dalsi..to je jen muj plan do budoucna zatim v tom jsem novacek a snazim se aby videa byla co nejlepsi..az na tomu prijdu poradne na zub tak to bude lepsi .)

Acid
22-10-12, 15:02
Jak dlouho uploaduješ na YT?

Slunicko
22-10-12, 18:25
20-ti min. video asi 5 minut

Acid
22-10-12, 18:36
máš ryhclej net co? :D já to jednou nahrával 3 hodiny asi 12 minutový video :D

Slunicko
22-10-12, 18:56
Wolf net :D nvm kolik mb/s ale 3 hodiny nahravat 12-minutove video tak se na to asi vykaslu :D jinak uz mam natoceny 1. Tutorial na wheat farmu nevim jestli ho uploadnu jeste dnes nebo zitra tak uvidime.. :)

Slunicko
22-10-12, 21:23
oukej první tutorial https://www.youtube.com/watch?v=3JTFs7PHjrU snad se bude líbit je to hlavně na žádost darka jinak je to primitivní ale účinná pro ty začáteční hráče .)

Slunicko
23-10-12, 14:46
třetí díl :) https://www.youtube.com/watch?v=79SGkzTzpn8
a máte to dokonce vo full hd :D 1080p

Shinigami
23-10-12, 17:14
To okno vyzerá 100x lepšie. Bol by som rád za tú farmu na piesok keby teraz urobíš. Neviem ako sa to robí a hľadať videá po internete sa mi nechce. Ešte, ak sekáš strom rukou alebo mečom ide to tak isto, akurát že ruku si neničíš. Aspoň mne to tak príde, keď som to skúšal. Každopádne diel sa mi páčil, len tak ďalej.

Slunicko
23-10-12, 17:17
děkuju farmu na písek udělám zejtra ted jsi 4 co mi o to píše tkže ráno jí natočím a odpoledne tu už bude .)

Piner
23-10-12, 17:21
Hele koukal jsem jak na tvůj tutorial tak na 3. díl LP. Ty LP jsou super, ale ten tut. - farma na wheat je docela k ničemu :D Příště jí udělej teda větší a učinnější, ale za snahu máš taky + :D
+ Nastav si minecraft do AJ, jen loupáci natáčí s češtinou :D Aspoň se trochu víc zorientuješ v těch anglických názvech :-)

Slunicko
23-10-12, 17:22
dobře :D tutorial jsem dělal kvůli tomu že mi o něj napsali..ten na wheat farmu

Slunicko
24-10-12, 10:35
druhý tutorial farma na písek 420ks písku za minutu https://www.youtube.com/watch?v=E2YORxPmjl8 :) snad se bude líbit :)

Bezdak
24-10-12, 12:13
Jen kdyby tohle chtěl někdo stavět na serveru, tak přesně tohle je tam zakázaný :). Jinak fajnej tutorial

Slunicko
24-10-12, 12:51
sry bezdáku to jsem nevěděl :D ale fajné že já to tam mam..pak zo skopu nevěděl jsem to..
a diky :)

Giussepe
24-10-12, 15:47
ještě mě neuběhlo ani 5 sec videa a hned mě tam něco zarazilo. Je to sice prkotina, ale nechápu proč když děláš českej lets play proč máš název anglicky?

Slunicko
24-10-12, 15:58
U tutorialu je jedno jak je to napsane a jak mluvis tuhle farmu mam od anglickeho lets playera koukal jsem na nej pred dvema mesicemu uz netoci a per minute nebral jsem to ani tak anglicky rikam to taknormalne ale jestli vam to vadi klidne to zmenim..
tim jsem chtel rict ze ja neumim anglicky ale tu farmu stejne umim takze kdyz je nazev anglicky tak by na to mohlo koukat vic lidi..

The Frisco
24-10-12, 19:01
Prosím tě, kde stáhnu ty oranžové checkpointy? Dá se na ně nějak portovat? A ještě prosím tě, kde jsi stáhl minimapu?

E: Díky Vojto :)

Slunicko
24-10-12, 21:25
Je to trosku slozitejsi musis mit jeste mod loader ten tky stahnes najdes zlozku .minecraft tam das bin a minecraft to otevri v 7zipu a tam vloz jak modloader tak minimapku :)

Slunicko
25-10-12, 12:35
Lp 2 uz jsem opravil takze obraz uz by mel byt naprosto v poradku :)

Shinigami
25-10-12, 13:02
Kedy bude 4 LP ?

Slunicko
25-10-12, 13:05
Ted jsem dost nemocnej takze nemam hlas zkusil jsem tocit uz dnes ale neslo to snad bude zitra..

Slunicko
26-10-12, 13:41
Tk opet mi to nevyslo furt nemuzu poradne mluvit a jeste k tomu dnes jedu na zavody v boxu takze zitra bude lp na 100 pro :)

Slunicko
08-11-12, 18:59
Custe, rozhodl jsem si ze si dam do vanoc pauzu myslim si ze neco do tech vanoc vyjde hlavne asi ze serveru, je to vlastne kvuli skole mame tridni server kde hraji opravdu hodne mame to jako pulrocni praci na technicke kresleni a chcem postavit neco vazne epic takze tam travim hodne casu a myslim si ze z toho serveru urcite nake video bude na sto pro bude finalovy pohled na to co jsme vsechno postavili a mozna i naky timelapse ze stavby :) po vanocich opet zacnou videa pravidelne

The Frisco
21-11-12, 15:27
Nevím, kam to jinam mám nacpat, omlouvám se.

Nevíte jestli na Windows 8 jede minecraft? Četl jsem, že se Notch nějak nepohodl s Microsoftem..

Nixvan
21-11-12, 15:50
Nechci soudit malé chybičky ale zvětšuj ty videa třeba přes camtasia studio protože takhle je to docela malé a sou tam ty černé kraviny. ;)) Jinak lp pěkné. Lp dělám taky ale stranku dávat nebudu nebudu sem dávat věci na kterých se budete smát jen kvůli tomu jaký mám hlas. ;))

Ale kdyby někdo náhodou neměl narážky na hlas youtube.com/nixxwer ;)

Petak
21-11-12, 17:16
Pěkné LP, určitě by jsi to mohl někam dotáhnout. :)

Slunicko
25-12-12, 22:29
http://www.youtube.com/watch?v=4LbwC6HbQvs
tak konečně po dlohé době nové lp, omlouvám se za zvuk viz koment pod videem, snad by se mohlo líbit

Piner
25-12-12, 23:52
Nějakej kritik se musí najít :D

Je tam, aspoň ze začátku hodně často slyšet tvůj " double " hlas. Což je škoda. Hodně lidem by mohlo vadit to rasistický vyjádření, " znáte ty nepřizpůsobivý občany " - mě osobně to nevadí, ale znáš to, herečky se najdou :D. A pak by se šikl nějakej tut. anglického jazyka, např. : Kabl :D To mě docela pobavilo, ale to je tvoje věc, jak se budeš vyjadřovat :) :D. Bylo by dobrý, kdyby si v dalším díle řekl, jak jsi vyřešil ten problém s YT. Pak jsi tam psal, že hlas máš potichu, doufám, že do příště se budeš všechno snažit opravit, vyřešit a o něco zlepšit. A proč vlastně ? Protože ten lp je jinak super :)


Má to i dost +.
Třeba jsi první člověk, u kterýho vidím docela světlý ty cave-ky apod.
Je to docela i vtipný, příště budeš muset udělat tu defenestraci.. :D

Jak už jsem říkal, mě se to lp líbilo až na těch pár věcí. Ale jinak se tě dobře poslouchá a tak. Určitě v tom pokračuj, třeba to někam do budoucnosti dotáhneš.

Slunicko
26-12-12, 01:33
Jj ten double hlas je vzdy pri vyskoku nevim cim je to zpusobeny nikdy mi to nedelalo, nebylo to rasisticky, vcera mi ukradli cigani pred barakem boty a ziju v ciganskym meste takze mi to pride normalni :Dtakze ti dojde ze cigany moc nemusim ale ja narozdil od jinych umim rozlisovat takze nehazim vsechny do jednoho pytle a anglicky bohuzel vazne neumim, puvodne jsem to mel v cestine ale to dost hatovali tak to mam in english a jinak uciim se nemcinu i na zakladce Aj mam teprv druhy rok :) a jeste ta hlasitost to snad spravim zitra rano se na to vrhnu :
) jak jsem rikal mam novy pc vsechno pecka az na zvuk. Kartu a zvuk se mi spatne nahrava asi ji vymenim za tu starou dobrou :D

+ samozrejme defenestrace bude :D

TheFinrod
26-12-12, 11:11
Mám na Tebe dvě otázky :DD
Přes co renderuješ (a jak dlouho, třeba 30 minutový díl) ?
Btw. jakou máš rychlost internetu ?

Slunicko
26-12-12, 11:51
30 minutový video renderuju cca 1 hodinku a něco přes movie maker
a mám 20 MB/s

TheFinrod
26-12-12, 16:30
30 minutový video renderuju cca 1 hodinku a něco přes movie maker
a mám 20 MB/s

A to máš download nebo upload (ta rychlost :D) ?

Slunicko
26-12-12, 21:45
Download upload presne nevim, puky co by si nechcel k cemu mi bude internet co bude mit 100 mb/s kdyz uplne napohodu staci to co mam prumerny film mam stazeny cca za 5 minut a nic jineho okrem toho uploadu nepotrebuju takze asi tak :)

asi pul roku nazpet jsem mel asi 10 mb/s a kdyby jsme nepresli k jinemu dodavateli ktery nabizi min prave tech 20 tak bych to nechal na te desitce nikdy jsem s tim nemel problem a slapalo to skoro stejne..
a ja doma pocitac nevypinam takze mi je jedno jak dlouho to uploaduju ikdyz je to na YT to 30ti minutove video cca za 20 minut, takze i kdyby se to uploadovalo celou noc tak mi je to putna :)

Slunicko
26-12-12, 21:52
A Pinere pro radost jsem se cele rano resp. 6 hodin stoural proc je ten zvuk tak potichu a obcas ten double hlas, mam takovy program na prislusenstvi je tam vsechno co mam picle v pc a u mikraku jsem mel nastaveno ztiseny zvuk a ozvenu proto to tak bylo a jeste specialne kvuli tobe jsem premejslel jak udelat defenestraci v minecraftu a uz neco mam takze se muzes tesit :D

sry za double post ale v offu je to snad jedno?

Piner
26-12-12, 22:22
Super :D

Slunicko
26-12-12, 22:38
Udelam v creativu repliku mrakodrapu a nekde nahore bude lehci redstone obvudek a pak uz jen nakyho Paroubka najit abych ho z toho okna mohl poslat :D

Slunicko
02-01-13, 22:25
http://www.youtube.com/watch?v=QFx33aKijwU zvuk už je ok :D

Piner
05-01-13, 13:12
Tak toto už bylo super, bavilo mě to a tak :D

Akorát tam máš jedno mínus, kde je defenestrace ?! :mml:

Ale jak už jsem říkal, super. :D

Slunicko
05-01-13, 22:19
Pinere to bude zvlášť :D ted mi trochu pomohla lili mi likla video a hned naskočilo 300 shlédnutí a 15 odběrů :) aviatik děkuju ale mě ta sranda u toho nejde :/ :D
zejtra budu točit tak zkusim trošku té srandy do toho no.. :D ale nic neslibuju když jsem tam sám tak mi to moc vtipný nepřijde :D

Slunicko
25-01-13, 18:30
https://www.youtube.com/watch?v=N0w7y0_y33s

btw: Nechtěl by semnou někdo natočit nákou parkour mapku?

AlternativníPravda
25-01-13, 21:00
https://www.youtube.com/watch?v=N0w7y0_y33s

btw: Nechtěl by semnou někdo natočit nákou parkour mapku?
Klidně
BTW: co je to parkour ?


E: joke.

Slunicko
25-01-13, 21:10
Klidně
BTW: co je to parkour ?


E: joke.

:D

Koukal jste někdo na cestu do konce? Možná by se mohlo udělat i něco takového, sehnat tak 5 lidí a natočit mega MP ale nevím jestli je někdo ochotnej s tím pomoc, kdyžtak pište :)

AlternativníPravda
25-01-13, 21:31
:D

Koukal jste někdo na cestu do konce? Možná by se mohlo udělat i něco takového, sehnat tak 5 lidí a natočit mega MP ale nevím jestli je někdo ochotnej s tím pomoc, kdyžtak pište :)

No hele ztrapnit se mohu kdykoli (viz moje komenty na foru) takže bych to zkusil a pak by se ukázalo co z toho vznikne. Doufám že by nevadilo neorigo MC

Slunicko
25-01-13, 21:51
To by asi nevadilo, faili jsou prave to co lidi na videiich bavi, bohuzel ja jsem dokonalej a zadne faili nedelam :D takze to mam tezke :(

D!!!!n3r [MaMLas] :x
25-01-13, 23:11
Slunicko Niekedy možme.. mám s kamošom channel tak AK budeš chieť napíš mi ;)

Slunicko
26-01-13, 10:34
:x;153937']Slunicko Niekedy možme.. mám s kamošom channel tak AK budeš chieť napíš mi ;)

ok, můžeme se někdy domluvit a něco skusit, server bych měl, to není problém, jen lidi sehnat :)

Slunicko
14-03-13, 20:02
http://www.youtube.com/watch?v=3nd10Txuxj0 ou jé

DarkAspecT
15-03-13, 13:52
http://www.youtube.com/watch?v=3nd10Txuxj0 ou jé
Občas slyším tu hru víc než tebe a stále to za tebou nějak hučí a kazí to dojem z celého videa.

Slunicko
15-03-13, 15:03
Mam novej mikrak, pokusim se to nejak upravit a zvuky ve hre stisim, movie maker mi vzdy zeslabi zvuk, nevim cim to je ale diiky za radu..

Slunicko
16-03-13, 23:23
už to snad bude dobrý? http://www.youtube.com/watch?v=FQj-e1GmSok

DarkAspecT
17-03-13, 12:22
Zvuk je lepší, ale to hučení tam je pořád.

Slunicko
17-03-13, 14:29
Tak já si s tím ještě zkusím pohrát, nevím čím to může být.