PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o Unban - ani nevím za co ten ban mám



Coca^Cola
21-10-12, 14:29
Čau mám takovej menší problém, včera nebo předevčírem jsem dostal ban za obcházení banu(absolutně vůbec nevim jak jsem ho obcházel, páč jsem nevěděl, že nějakej mám).
No a dneska jsem se vrátil z chaty, kde jsem ten ban dostal a šel na jailbrake a fungoval (jiná ip)
a dostal jsem perma ban tak to moc nechápu jsetli jsem měl čekat 7 dní nebo jak, ale chtěl bych to řešit jinak, než perma banem.

nO.
21-10-12, 15:50
Dej výpis z konzole..

kono159
21-10-12, 16:07
Dej výpis z konzole..

Ani nemusi.
Dnes dostal uz druhy ban za obchadzanie. Dostal ban, obisiel, dostal odo mna, obisiel a dnes uz ma permu na ID. Ty si nebol na chate :) , dokazom je to iste Valve ID. Si to obisiel umyslne.

E: DIP urcite nema, ban obchadzal umyslne. UB nebude. Lock.

Coca^Cola
21-10-12, 19:43
Ani nemusi.
Dnes dostal uz druhy ban za obchadzanie. Dostal ban, obisiel, dostal odo mna, obisiel a dnes uz ma permu na ID. Ty si nebol na chate :) , dokazom je to iste Valve ID. Si to obisiel umyslne.

E: DIP urcite nema, ban obchadzal umyslne. UB nebude. Lock.

ty si dobrej ... na ty chate sem dostal ban za obchazeni na 7 dni .. jaky obchazeni omg? jel jsem z Prahy3 na Prahu5 ... a tam je jen jina ip takze jsem tam dostal na 7 dni a pak kdyz jsem prijel zpatky dostal sem na perma za obchazeni .. kono ty jsi asi padlej na hlavu kdyz mi das ban za obchazni na 7 dni bez ochazeni co ? :D holt nemuzu za to ze mam 2 bydliste s jinyma ip a notebook .. chces od nej fakturu? fakt tvl... to chci resit nejak normalne klidne me tam ten na 7 dni nech pokud mi vysvetlis za co, fakt to nechapu >.<

kono159
21-10-12, 22:03
ty si dobrej ... na ty chate sem dostal ban za obchazeni na 7 dni .. jaky obchazeni omg? jel jsem z Prahy3 na Prahu5 ... a tam je jen jina ip takze jsem tam dostal na 7 dni a pak kdyz jsem prijel zpatky dostal sem na perma za obchazeni .. kono ty jsi asi padlej na hlavu kdyz mi das ban za obchazni na 7 dni bez ochazeni co ? :D holt nemuzu za to ze mam 2 bydliste s jinyma ip a notebook .. chces od nej fakturu? fakt tvl... to chci resit nejak normalne klidne me tam ten na 7 dni nech pokud mi vysvetlis za co, fakt to nechapu >.<

hh A co ta tretia IP? Nahoda? Este by som chcel vediet kolko krat si tam bol minuly mesiac na tej chate.

R3S
21-10-12, 22:26
Kono vysvětli mi ten reason..!


Hráč Coca^Cola
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:1034289751
IP adresa 90.179.56.46
Udělen 21-10-2012 - 13:24
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Hasta la vista
BAN dal Admin kono159 (kono159)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak | csko.cz (jb_mountains)

pokud obcházel ban za pičovinu , tak nevím jestli to je na permici!

apach29
22-10-12, 07:34
Kono vysvětli mi ten reason..!


Hráč Coca^Cola
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:1034289751
IP adresa 90.179.56.46
Udělen 21-10-2012 - 13:24
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Hasta la vista
BAN dal Admin kono159 (kono159)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak | csko.cz (jb_mountains)

pokud obcházel ban za pičovinu , tak nevím jestli to je na permici!
Reason znamena nashledanou a on moc dobre vedel, ze dostal ban a moc dobre vedel ze ho obchazi s jinou IPinou. Perma je sice tvrdy trest, ale tak se to tu resi a resilo vzdy.

Kotel
22-10-12, 09:25
Otázkou je, zda je to adekvátní trest i pro desítky hráčů se stejným id.

R3S
22-10-12, 09:33
Reason znamena nashledanou a on moc dobre vedel, ze dostal ban a moc dobre vedel ze ho obchazi s jinou IPinou. Perma je sice tvrdy trest, ale tak se to tu resi a resilo vzdy.

Dobře on ví ale my nevíme , tak nám sděl zaco to dostal

Coca^Cola
22-10-12, 14:53
hh A co ta tretia IP? Nahoda? Este by som chcel vediet kolko krat si tam bol minuly mesiac na tej chate.

Jezdíme tam jen o víkenedech, ale občas vynecháme.Bylo mi divný, že mi to najednou šlo, ale nechtěl sem nic dělat úmyslně.
Neměl jsem co dělat, tak jsem zapl csko a ono to šlo..
Jinak kono před tim banu na 7 dni za obchazeni banu jsem udělal co?Že jsem obcházel ban, ale ani jsem nevěděl, žě ho mám...

Coca^Cola
22-10-12, 14:56
Reason znamena nashledanou a on moc dobre vedel, ze dostal ban a moc dobre vedel ze ho obchazi s jinou IPinou. Perma je sice tvrdy trest, ale tak se to tu resi a resilo vzdy.
ne nevedel predstav si to protoze kdyz jsem ten ban dostal na jedny ip byly jsme na ceste na chatu a tam kdyz jsem se pripojil jsem dostal ban na 7 dni ...

kono159
22-10-12, 15:11
Neviem preco tak klames. Vsetky bany si dostal in game, takze si o nich moc dobre vedel. Toto si myslim ze nie je hlupost http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=27756. Tu chatu ti neverim, ale uplne. Ak navstevujes chatu kazdy vikend, tak by sa ti za posledny mesiac mala IP zmenit asi tak 4-5 krat a nie 2x za 2 dni.
Je mi luto tych co maju sdielanu ID. Mas pravdu, nie je to adekvatne. Ale keby to nedostal na ID, menil by IP asi stale.
Zvolil som taky tvrdy trest, pretoze mi vadila jeho drzost. Dostal 2 bany in game a on ich obisiel behom 24 hodin.
A este, preco sa dava ban: Aby si si nezahral a ponaucil zo svojej chyby a nie ist na chatu, kde je ina IP alebo menit IP.
Hasta la vista znamena: Vidime sa naposledy.

Coca^Cola
22-10-12, 15:34
Neviem preco tak klames. Vsetky bany si dostal in game, takze si o nich moc dobre vedel. Toto si myslim ze nie je hlupost http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=27756. Tu chatu ti neverim, ale uplne. Ak navstevujes chatu kazdy vikend, tak by sa ti za posledny mesiac mala IP zmenit asi tak 4-5 krat a nie 2x za 2 dni.
Je mi luto tych co maju sdielanu ID. Mas pravdu, nie je to adekvatne. Ale keby to nedostal na ID, menil by IP asi stale.
Zvolil som taky tvrdy trest, pretoze mi vadila jeho drzost. Dostal 2 bany in game a on ich obisiel behom 24 hodin.
A este, preco sa dava ban: Aby si si nezahral a ponaucil zo svojej chyby a nie ist na chatu, kde je ina IP alebo menit IP.
Hasta la vista znamena: Vidime sa naposledy.
tvl chces me u ni vyfotit? jinak za 1) IP meni neumim a kdyz ji zmenis tak se ti to prej laguje takze by me to hned vyhodilo kvuli pingu... 1 ban co jsem dostal byl za nefunkcni mikrak u CT..(jen zakaz k CT) pak jsem mel asi po mesici zakaz k CT, to jsem nevedel proc tak jsem asi 6x napsal smoke aby mi odpovedela dostal jsem ban za spam na 1 den nebo ta nejak .. a dalsi ban co jsem videl byl az na chate na tech 7 dni.pak jsem se vratil z chaty a zkusil csko a fungovalo..neni rozdil u wifiny nebo kabelku u IP, ze ne?

Jo ty vulgarnosti byly nahlaseny od boxolapa myslim ... to jsem se snim nepochodl, kdyz byl simon

a jeste k ty chate tam jsem byl jen den na otocku a vratil se zase do prahy proto to byly 2IP za 1 den... rekni jak ti to mam dosvedcit, jsem ochotnej to udelat pro unban

kono159
22-10-12, 16:56
A este, preco sa dava ban: Aby si si nezahral a ponaucil zo svojej chyby a nie ist na chatu, kde je ina IP alebo menit IP.

Asi som to pisal zbytocne. Dostal si ban in game a ty si sa nepoucil.

Coca^Cola
22-10-12, 17:06
Asi som to pisal zbytocne. Dostal si ban in game a ty si sa nepoucil.

OMG já tam musel jet, protože mě máma nechtěla nechat doma

kono159
22-10-12, 18:14
OMG já tam musel jet, protože mě máma nechtěla nechat doma

To tu mam napisat este aj po spanielsky ci co? Tu nejde o to, ze si tam musel, ide o to, ze ty nemas hrat.

E: Este jedna mala otazka a myslim si, ze to ta aj usvedci, preco si klamal, ze si o tych banoch nevedel, ked si ich dostal ina game? Toto nechapem.

R3S
22-10-12, 19:36
Kono , tak ještě jednou... za co dostal ten INgame ban? co znamená reason vím , ale zaco OMG????.....!!!!!

Coca^Cola
22-10-12, 20:54
To tu mam napisat este aj po spanielsky ci co? Tu nejde o to, ze si tam musel, ide o to, ze ty nemas hrat.

E: Este jedna mala otazka a myslim si, ze to ta aj usvedci, preco si klamal, ze si o tych banoch nevedel, ked si ich dostal ina game? Toto nechapem.
vim pouze o tom na 7 dni a na perma .. ano ty jsem dostal za perma za obchazeni banu o kterym jsem ani nevedel :D paradox.. dobre chapu nemel jsem hrat v dobe banu takze mi ten ban nech jako trest .. ale fakt ne na perma ne?na perma davate skoro jen wallhacky :)

NicEwoRK
22-10-12, 20:58
Začalo to tím ,že hráč 1212killer12 nahlásil (http://csko.cz/forum/showthread.php?10913-ur%E1%9Eky-vyhr%E1%9Eanie-banom&highlight=Coca%5ECola) za vulgárnost a následně dostal ban (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=27756). Ten den večer dostal ban ingame za obcházení (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=43051) ,ale tímto nekončí den na to odpoledne dostal pernicu za obcházení toho 2 banu. (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=43240)

Ale teď ,když si uvědomuji ,že když ráno dostal ban na ip adresu doma od bia tak dostal na

Kono , tak ještě jednou... za co dostal ten INgame ban? co znamená reason vím , ale zaco OMG????.....!!!!!

Coca^Cola
22-10-12, 21:02
Začalo to tím ,že hráč 1212killer12 nahlásil (http://csko.cz/forum/showthread.php?10913-ur%E1%9Eky-vyhr%E1%9Eanie-banom&highlight=Coca%5ECola) za vulgárnost a následně dostal ban (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=27756). Ten den večer dostal ban ingame za obcházení (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=43051) ,ale tímto nekončí den na to odpoledne dostal pernicu za obcházení toho 2 banu. (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=43240)

Ale teď ,když si uvědomuji ,že když ráno dostal ban na ip adresu doma od bia tak dostal na
o vulgarnosti mluvil boxolap nebo jak byl ten nick ... no to je jedno ten mi vyprsel a pak jsem jako dalsi ban dostal az za obchazeni .. predtim jsem ingame nic nedostal .. pokud pocitas vulgarnost ale ta uplnynula mezitim .. nebo jak nevim je v tom zmatek ... :D zkratka v prubejo banu za vulgarnost jsem jel na chatu a tam mi csko slo ale dostal jsem za ochazeni ban na 7dni a pak jsem to zas zkusil doma a slo to zas a za to byla ta permice ... ale obchazet jsem ho ani nechtel :D protoze tu vulgarnost jsem vypustil z hlavy...

NicEwoRK
22-10-12, 21:09
Ok vezmeme to z matematické části z které moc nevynikám. Takže 1 ban si dostal v 11:58 na 2 dny a za 2 dny si dostal pernicu v 13:24 takže ban ti už vypršel a tím se dostáváme k tomu ,že mluvíš pravdu. Ach ta matika :D

o vulgarnosti mluvil boxolap nebo jak byl ten nick ... no to je jedno ten mi vyprsel a pak jsem jako dalsi ban dostal az za obchazeni .. predtim jsem ingame nic nedostal .. pokud pocitas vulgarnost ale ta uplnynula mezitim .. nebo jak nevim je v tom zmatek ... :D zkratka v prubejo banu za vulgarnost jsem jel na chatu a tam mi csko slo ale dostal jsem za ochazeni ban na 7dni a pak jsem to zas zkusil doma a slo to zas a za to byla ta permice ... ale obchazet jsem ho ani nechtel :D protoze tu vulgarnost jsem vypustil z hlavy...

kono159
22-10-12, 21:29
Cakam na jednu odpoved. Ak sa na nu odpovie tak sa to ujasni, zatial nic.

E: No, za pol hodiny som odpoved nedostal. Verdikt. Podla casov ta chata sedi, zato sa ospravedlnujem. Ban som dal na tyzden na IP co mas DOMA. Pre buducnost. Nerob si prusery, o ktorych nebudes vediet aby to nedopadalo takto. Ked budes mat ban doma a hras na chate a budes vediet o bane, budem to brat a ko obchadzanie. Ked dostanes ban na chate, hras doma a vies o tom, je to obchadzanie. Davaj si na toto pozor. Nie ze taketo veci TU budeme riesit. A ked sa to aj stane, tak pis PMky.

Coca^Cola
22-10-12, 21:48
Kono to je myšlení v tom zase já moc nevynikám a i nicework, kterýho jsem jednou na JB letmo zahlédl(sorry :D ale je to tak) tak tvrdí v to, že mám pravdu.. Já jen můžu poprosit o snížení třeba na týden dva .. nevim podle čeho ty bany dáváš ^

Coca^Cola
23-10-12, 18:17
diky za pochopeni kono a jinak .. schvalne jsem si ten nick nemenil aby sis toho vsiml, ze je neco divny .. sam jsem to nechapal :D

kono159
23-10-12, 20:44
diky za pochopeni kono a jinak .. schvalne jsem si ten nick nemenil aby sis toho vsiml, ze je neco divny .. sam jsem to nechapal :D

Dufam, ze si si nieco zobral k srdcu aj z mojich postov. Ban skrateny, uz sa moze lock.