PDA

Zobrazit normální verzi : Zákaz..../Pridanie pravidla



Radovan
21-10-12, 23:19
Ahoj, dosť mi vadí, že veľa supporterov pred koncom kola strelí na nepriateľský spawn raketu a ma X fragov za nič....
Dnes som to jednal s Sandmadnsniper a povedal a čo???? Nieje to zakázané, prečítaj si pravidlá...... a tak navrhujem aby sa to tam pridalo, ale mne sa vzdá že to tam je v podobe "zákazu bugovať".

Despe
21-10-12, 23:34
Já bych udělal spíše aby Fire Sapper měl jen jednu raketu a vůbec Sapper, doufám že se zruší a dá se tam nějaká náhrada.

E: Proč vymazali mapu as_oilrig ?. Byla nejlepší !

Kazki
21-10-12, 23:35
ten dement za to dostal ban od silveho na den a ano je to bugovanie
e: oilrig je sracka mapa a ak sa ti paci hraj ju s botmi, vzdy ked sa votla tak kazdi frflal, je dobre ze tam uz neni

Radovan
24-10-12, 21:50
ten dement za to dostal ban od silveho na den a ano je to bugovanie
e: oilrig je sracka mapa a ak sa ti paci hraj ju s botmi, vzdy ked sa votla tak kazdi frflal, je dobre ze tam uz neni

Oilrig je dobrá mapa, tak ako väčšina ale napr. keď som hral csko pred 4 rokmi keď som začínal, as mapy, cs mapy a takéto sa ešte hrávali... bola to klasika.
Dnes už pomaly ale isto miznú a zabúda sa na nich.
OT: Pamätá si niekto ešte es_ mapy? :mega_shok: :D

Aspir3
27-10-12, 23:21
es_?co to je :D ???

CapsGlockk
28-10-12, 01:24
J jo

Radovan
28-10-12, 13:04
Es? je ako As_ ale musia utiecť teroristi, všetci.

sILV3
01-11-12, 12:31
Za to dávam ban, je to zneužívanie bugu.

Snifter
08-11-12, 00:10
Já bych udělal spíše aby Fire Sapper měl jen jednu raketu a vůbec Sapper, doufám že se zruší a dá se tam nějaká náhrada.

E: Proč vymazali mapu as_oilrig ?. Byla nejlepší !

Na jinych serverech ma i 3 rakety takze bych to nechal jak to je :)

Kiksi
26-12-12, 11:20
Já bych taky zrušil SAPPERA a mama as_oilrig nebyla špatná..nemuseli ji rušit a pokud se o SUPPORTA, tak bych dal jen 1 raketu..