PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban,nebo o zkrácení trestu...Děkuji



bAlca
04-06-11, 18:46
Detaily banu

Můj NICK=bAlca
Hráč bAlca
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:987253509
IP adresa skrytý
Udělen 03-06-2011 - 21:03
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Multihack
BAN dal Admin dTr! jEj (dtr)
BAN dal Server Kotelna - Classic | csko.cz (de_dust2)
Předchozí bany 0

Pro ověření: http://www.csko.cz/bans/ban_list.php

Tytul:Prosím Kotle ,nebo admino(toho kdo nad tím má zodpovědnost ,aby mi zkrátil trest z neurčito na (to je na Vás) Níže si můžete přečíst můj krátký příběh a můžete usoudit,jestli byste mi trest zrušili,zkrátili nebo nechali…

Předem se všem čestným hráčům omlouvám že jsem takhle trapně podvádím..Hodně mě to mrzí. 
Zdravím všechny Kotelníky včera jsem dostal permanent Ban za to,že jsem chatoval(hackoval jinými slovy).
CS 1.6 hraji přibližně rok nikdy předtím jsen nechatoval,ale měl jsem hodně špatné skore,cheatry jsem považoval na největší HLUPÁKY,ale nakonec jsem se stal jedním z nich…Je mi to moc líto,že jsem takhle hloupě podváděl a ještě tak nápadně ,protože jsem užíval Speed Hack bylo to porvé a hned se na to přišlo…Jsem začátečník a chtěl bych hrát dále na kotelně hlavně na Classicu je to opravdu super server a zakladateli tomuto serveru ČEST. Ale asi si nezahraji .
O CS 1.6 se bavíme hlavně s mým spolužákem Andrejem,který hraje CSKO už nějaký ten pátek a on neustále hackuje vždy mu to procházelo,tak jsem se ho zeptal jsetli by mi nedal hack na flasku podle návodu jsem hack spustil a nejdříve jsem hack vyzkoušel na jiných serverech a vpohodě nic nezjistili ,ale na Classicu mě zachvílli vyhodili…Nechci to svádět na kamaráda ani na nikoho jiného,je to jenom moje a moje chyba …Možná mě znáte pod jménem bRko tak opravdu víte,že jsem naprosto bezproblémoví hráč…A tak Vás prosím,abyste mi tento strašný trest alespoň zkrátili tak abych si na Vašem báječném serveru ještě někdy zahrál…Přeci trestancům také dávají milost…Tak dejte závislému hráči ,který na hackování už nikdy nepomyslí ještě jednu šanci…
Děkuji za pochopení…
Pavel Balcařík (bAlca,před časem bRko))

t.twisted
04-06-11, 18:55
Za blbost se platí. Konec akce...

apach29
04-06-11, 18:57
Jj, za blbost se opravdu musi zaplatit. Ale napis tu za 3 mesice a uvidime, mozna se u Kotla primluvim za zkraceni trestu, uz jen kvuli te pekne a uprimne zadosti.

1488.6
04-06-11, 18:59
no a co:p máš cheatovat na no secure serverech,když už tohle chceš

Balca
04-06-11, 19:00
Moc ti děkuji admine za blbost se opravdu platí tak za ty 3 měsíce se zeptám..

t.twisted
04-06-11, 19:03
Jj, za blbost se opravdu musi zaplatit. Ale napis tu za 3 mesice a uvidime, mozna se u Kotla primluvim za zkraceni trestu, uz jen kvuli te pekne a uprimne zadosti.

Uděláš výjimku jednou, přijdou další co si budou sypat popel na hlavu a odkazovat, že už se někomu někdy ban zkrátil. To je začarovaný kruh...

apach29
04-06-11, 19:32
Neni to pravidlem, kazda zadost se posuzuje individualne. Nekdy to vyjde, nekdy ne. Minimum je 3 mesice.

Kotel
04-06-11, 23:04
Aha

Flash
05-06-11, 09:56
Coz takhle dat si jednodenni brigadu a koupit si za 200,- steam? imo davat unban lidem co nemaj steam je k nicemu, vetsinou to, ze nemaj dve stovky jen ukazuje, ze jim neni vic jak 15 a tak je velka pravdepodobnost, ze budou cheatovat znova.
S tim, ze kdyz si koupej steam, tak je treba budou ty penize mrzet a daj si na to pozor a kdyz nedaj, tak je to jejich minus a aspon prijdou o penize a bude je to srat o to vic.

MARTiii
05-06-11, 11:29
jestli mas tak rad kotelnu, kup si za 200-250kc steam a muzes hrat ale proc vyhazovat prachy ze ? zvlast kdyz uz si nebudu moci zacheatovat

apach29
05-06-11, 11:54
Ano STEAM je reseni, ale pro nekoho, kdo chodi na zakladku je preci jen moc dat skoro 3 kila za CSko. Vemte si treba FAinta, skiller, jeden z nejlepsich hracu Kotelny a taky hraje na NS. Tahle zadost byla podle mne hodne pekne napsana, zadny vymluvy, rovnou k veci a vidim v ni uprimnou litost nad prohreskem. Takovych tu moc nenajdes, pokud vubec. Ja bych mu tu sanci za 3 mesice dal. Mozna jsem moc duverivej, ale kdyz se mi to vymsti, uz ode mne nemuze cekat podporu jako ted.

MARTiii
05-06-11, 13:25
dokavad si neporidi steam, nepolepsi se, porad tam bude ta tendence zapnout si haxy,
tentokrat si stahni wh, fakt brain stahnout si speedhack a myslet si ze me nikdo neda ban :D:D nenapadne jak prase :D:D:D

apach29
05-06-11, 14:22
MARTiii od toho jsme tu my admini, aby jsme na to dohlizeli. Jelikoz se vsechny haxy delaji na origo hru a ne na NS, budou i hraci se steamem haxovat. A protoze VAC nestoji vetsinou za nic, jsme tu my. To ze si nekdo poridi steam neznamena, ze nebude pouzivat cheaty, ale bude si davat vetsi pozor na to, jak je bude pouzivat.

Balca
05-06-11, 17:12
Nečekám ,že mi dáte unban,protože cheatovat se nemá je to vůči ostatním hráčům nečestné,ale opravdu nevím jak bych se já zachoval kdybch byl admin ,nevím jsetli bych někumu odpustil (tedy zkrátil trest) nebo ne.Ale je mi to líto Kotelna byla můj nejoblibenější server,ale nějaký čas budu hrát na jiných serverech možná už navždy...chybovat je přeci lidské ,asi proto dali lidé na gumu tužku.Jo a jinak chodím na základku a na 300 Kč bych se ještě zmohl. Děkuji.

jazzin
05-06-11, 17:24
kdyz si koupis steam pres net (pucis si tatkovu kreditku), tak te vyjde na nejakejch 180,- kc pri dnesnim kurzu dollaru. Jinak si muzes koupit starsi steam, od lidi co konces s cskem nebo si vydelavaj prodejem steam acc, tam je ta cena kolem 150, 200 a vic, podle toho jak je steam stary a kolik je na nem her. Jinak jsem pro jeste jednu sanci, je to jeste malej kluk, ale rozum ma. Takze proc ne?

bones
05-06-11, 17:40
Doporucujem pockat na vypredaje, ktore by mali zacat od 21. juna ( za 16 dni ) na steame, malo by byt csko -50% off, takze 4 EUR = 97.3133037 CZK

aj ked negarantujem, ze to bude hned (vypredaje trvaju nejake 2 tyzdne) a mozne aj je, ze sa tam csko neobjavi v zlave, ale vacsinou tam je.

Balca
05-06-11, 18:17
Jo,myslím že to za to stojí,asi si pořídím steam kdoby ne za ty prachy...

Larodar56
05-06-11, 18:18
Kdyby si dostal UNban, tak bude chtít každý jiný podvodník to samé.

Balca
05-06-11, 18:22
Ale já nejsem podvodník. Prosím nemohl by mi někdo poradit kde mám steam sehnat http://store.steampowered.com/ tady asi že?Ale ta cena se mi moc nezdá kdosi tady říkal ,že za 16 dnů bude steam stát cca 100Kč.

bones
05-06-11, 19:09
Ale já nejsem podvodník.
uzivatel wallhacku/aimbotu/speedhacku = cheater

Cheaty /tʃiːtɪ/, anglické slovo cheat znamená podvod, podvádět se označují speciální kódy, které může při hraní některých počítačových her podvodnik zadat a které posléze nějak mění chování hry.

//mas tu presnu definiciu, chapeme?



Steam klient je uplne zdarma, mozes sa zaregistrovat, dostanes svoje unikatne steamid, ktore mozes zistit najmä vo valve hrach, ktore si mozes kupit.
Cena za Counter-Strike je 8 euro. Kurzy ti tu uz druhykrat prepocitavat nebudem. Aj to asi konam nespravne, ked radim podvodnikovi, ktory si este neodpykal trest.

apach29
05-06-11, 19:39
Ale já nejsem podvodník. Prosím nemohl by mi někdo poradit kde mám steam sehnat http://store.steampowered.com/ tady asi že?Ale ta cena se mi moc nezdá kdosi tady říkal ,že za 16 dnů bude steam stát cca 100Kč.

Zaregistruj se na steampowered.com a stahni klienta (hned nahore mas nainstalovat steam) je to zadarmo. Pak si koupis CS 1.6 tady http://store.steampowered.com/app/10/

Balca
05-06-11, 19:58
jasně chápu.

Charon35
05-06-11, 20:07
ALebo tu: http://www.steamkey.cz/counter-strike-1-6-steam/
Overené a v pohode.

1488.6
05-06-11, 20:37
anebo tady http://www.steamgames.cz/akcni-hry/i153-counter-strike-anthologhy také ověřeno+4hry navíc;) (Doporučuju si nechávat doklad po zaplacení na mejlu)

Balca
06-06-11, 13:11
Dobře nesjpíš si steam objednám.Jo a jak souvisí steam s Banem?

morbe
06-06-11, 13:33
Dobře nesjpíš si steam objednám.Jo a jak souvisí steam s Banem?

Dostanes jine id - steamid, ktere nebude zabanovane(nez to zase zapnes) a pripojis se.

Smile
06-06-11, 13:43
Coz takhle dat si jednodenni brigadu a koupit si za 200,- steam? imo davat unban lidem co nemaj steam je k nicemu, vetsinou to, ze nemaj dve stovky jen ukazuje, ze jim neni vic jak 15 a tak je velka pravdepodobnost, ze budou cheatovat znova.
S tim, ze kdyz si koupej steam, tak je treba budou ty penize mrzet a daj si na to pozor a kdyz nedaj, tak je to jejich minus a aspon prijdou o penize a bude je to srat o to vic.

Nebo to naopak ukazuje, že umí nakládat s penězi, chytráku...

Flash
06-06-11, 22:18
Jen tady pro vtiravyho Smila quotnu sam sebe...


imo davat unban lidem co nemaj steam je k nicemu, vetsinou to, ze nemaj dve stovky jen ukazuje, ze jim neni vic jak 15 a tak je velka pravdepodobnost, ze budou cheatovat znova.

Jasny chytraku?

btw. kdyz neco chci, tak pro to taky musim neco obetovat... a jestli si myslis neco jinyho, tak se asi nemame o cem bavit a radsi si bez trollovat nekoho jinyho, protoze ztrapnujes jen sam sebe

Smile
06-06-11, 22:39
Aháá, takže ty tvrdíš, že když chci hrát csko tak proto musím obětovat dvě stovky a kdo je neobětuje, tomu není většinou víc než 15 ? Parádní teorie..běž sní do světa...

Flash
06-06-11, 22:56
Jestli si to do ted nepochopil, tak on ma ban, to znamena, ze musi bud dostat unban nebo si koupit steam aby se pripojil, takze logicky pro to aby si zahral driv nez za 3 mesice musi neco obetovat, uz to konecne chapes, chytraku?

Kazdopadne uz nemam naladu resit sracky s nekym jako ty, protoze to nikam nevede...
Howgh

Smile
06-06-11, 23:12
Jenže já řeším to co ty si napsal za sračku a přemýšlím, jak je možný takový hovna vubec potit...Seš jeden ztěch co si myslí, že protože jednou máma nechala ležet kreditku na stole o hodinu dýl, tak seš něco víc a ten kdo neobětoval dvě stovky je podřadnej a jako by nebyl...

Máš pravdu, řešit semnou něco nemá cenu, sem znamením beran a když si prostě něco umanu tak semnou ani vlak nehne, takže už konešně mužeš jít spát...

Balca
07-06-11, 15:26
Už mám steam,takže normálně harju,cheatovat už v životě nebudu..

Syrius.
07-06-11, 20:33
Si rozumný! :)

Kotel
09-06-11, 08:09
Ještě musíš nabonzovat spolužáka.