PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na GG servery - PŘIJAT



Nekromancer
25-10-12, 02:54
Servery se již vyprázdnily a tak jsem začal psát....,

konkrétně žádost o práva na GG a GG2 servery.

Činím tak hlavně ze dvou důvodů:
1) Pochopitelně pro možnost banovat ty hráče, kteří se snaží schopnosti nahradit programy (nejsou to doslova zástupy podvodníků, a systém hlášení funguje celkem dobře, ale například v noci jich bývá více a to již není tak snadné admina sehnat),
2) pro určitý dozor na game chatem, neb není tak neobvyklé, že si méně úspěšní jedinci vylévají svou frustraci na těch právě zručnějších, což není vždy hodno právě zabanování, a volat proto adminy je skoro zbytečné (obvykle jsou to krátkodobé výbuchy), nicméně třeba kick by mohl zchladit horké hlavy.
(3) v malé míře se také objevují nevhodné nicky.)

Něco málo o mne: Jsem student pražské vysoké školy, se zájmem o vše možné od filozofie po pohybové aktivity. PC hry využívám jako jakousi možnost vypnout myšlení. CS konkrétně jsem poprvé objevil asi před 12-ti lety, aktivněji hraji cca 3 roky (1,5 z toho přes STEAM).

Adminem jsem zatím nebyl, a zkušenosti s AMX nemám, nepočítaje drobné samostudium před tím, kdy jsem se chystal podat žádost na server cservers.cz (před tím, než na jejich GG přestali hráči chodit), nicméně jsem (snad) schopen se potřebné naučit.

Nick: Araman, Nekromancer Shadowdance
Steam: 0:0:41976997

Na zdejších GG jsem již nahrál určitou pozici (http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1092676), a nahlásil několik cheaterů přes fórum, takže si troufnu tvrdit, že podvodníky poznám. (Navíc, nehlásím nikdy, pokud si nejsem jist, a i tak jsem otevřen diskuzi.)

Tímto jsem doufám řekl vše podstatné, pokud ne, rád zodpovím případné dotazy.
(Za sloh a případné chyby se předem omlouvám.)

Kroxy
25-10-12, 08:05
Pěkná žádost pro.

akka~
25-10-12, 08:23
Po dlouhé době pořádně napsané žádost. GG nehraju, ale za mě máš ANO!

ZEUS
25-10-12, 08:58
http://steamcommunity.com/profiles/76561198044219722

Nekromancer
25-10-12, 10:32
Děkuji za vyjádření, ale =>


http://steamcommunity.com/profiles/76561198044219722

Je to jen odkaz pro ostatní, nebo narážka, kterou jsem nepochopil?

ZEUS
25-10-12, 10:39
Pro ostatní :-)

DarkAspecT
25-10-12, 10:39
ZEUS sem jen hodil odkaz na tvůj steam,aby se ostatní mohli mrknout,žádost máš napsanou pěkně,jen zvýšit aktivitu na fóru,s gg nejsem moc obeznámen,ale pokud je tam potřeba admin tak jsem Pro

Nekromancer
25-10-12, 11:12
,jen zvýšit aktivitu na fóru

V podstatě nejsem proti myšlence :wink:, jen jsem zatím nějak neviděl možnost přispívat bez tvorby spamu...

DarkAspecT
25-10-12, 11:24
To chápu,ale zapojovat se do diskuzí o změnách portálu by neuškodilo:)

Nekromancer
25-10-12, 11:38
Opět nepopírám, jen nechodím na jiné servery než právě GG, a ve zdejším nastavení jsem skoro nic, co by se mělo měnit (nemám rád nože, s čímž jsem se naučil žít/hrát, a vyřadil bych některé mapy, ale to si teprve dělám seznam, na které nadávají i jiní hráči :) ).

kashpi
26-10-12, 10:48
pěkná žádost, aktivita taky. amx se naučíš, i když tady ani není moc potřeba, na všechno důležitý je menu :) a to míň důležitý se naučíš, je toho jen pár.

nahraných podle statistik na GG máš snad víc než já na všech serverech dohromady :D

ad 2) na chatem dohlížet můžeš, ale třeba když hraješ pozdě večer, tak už se to zase tolik nemusí brát, ale zase všeho s mírou :)

prostě sem PRO

deathface
26-10-12, 11:00
Žádost pěkná, ranko taky co dodat PRO.

Nekromancer
26-10-12, 15:17
Děkuji za vyjádření, více za podporu.

ad 2) na chatem dohlížet můžeš, ale třeba když hraješ pozdě večer, tak už se to zase tolik nemusí brát, ale zase všeho s mírou :)
Neříkám ty lidi hned banovat, ale několikrát se mi stalo, že si někdo umane a pak několik kol spamuje, jak jsem podvodník a vše možné, a na logické argumenty (typu "nahraj video a nahlaš mne") nereaguje, a třeba takový kick by mohl naznačit, že daná osoba trochu přestřeluje (pokud to bude v noci, může se hned zase připojit).
Samozřejmě to není nic strašného, s čím by nešlo žít, ale dalo by se to počítat za snahu o dospívání některých hráčů :D

R3S
29-10-12, 00:25
myslím že od tebe jsem měl nějaké hlášení , 2 banned na gg nedávno...celkem pěkná žádost za mě PRO

Nekromancer
01-11-12, 23:40
Tak jsem se zas nějak posunul dolů v seznamu žádostí, tak zkusím trochu oživit. Zatím se našlo 5 názorů, přidá někdo další? :)

ZombieBot
02-11-12, 09:34
Tak jsem se zas nějak posunul dolů v seznamu žádostí, tak zkusím trochu oživit. Zatím se našlo 5 názorů, přidá někdo další? :)
Chvilku si počkej, je dobré nechat žádost hezky uležet.
O té žádosti víme, on to pak charon roztřídí, některé žádosti se tu válí třeba i měsíc.

Jinak jsem pro.

Nekromancer
02-11-12, 11:03
Chvilku si počkej, je dobré nechat žádost hezky uležet.
Ook, jen jsem nechtěl vypadat neaktivně, v jiných žádostech byla aktivita/zájem pochválena, ale samozřejmě čekám/počkám.

djkofi
03-11-12, 18:39
pěkná žádost, PRO

s AMX rád poradím, pokud ti to dopadne...na TS mam nick tatka KOF!, tak se kdyžtak připomeň

Bezdak
04-11-12, 01:08
Na serveru jsme se párkrát potkali. Střílet rozhodně umí, nepíše do chatu kraviny, čítry jak je vidět hlásí a z toho co píše zde na fóru vypadá v pohodě. Na GG určitě admin potřeba je a byl bych rád, kdyby se jím stal Nekromancer.

Giussepe
04-11-12, 11:19
GG nehraju, ze hry ho nepoznám, ale žádost vypadá pěkně, i podle příspěvků tady na fóru vypadá, že už nějakej ten rozum pobral. Já jsem pro.

Nekromancer
10-11-12, 17:35
Je to již týden bez aktivity v žádosti, tak se opět ozvu/připomenu.

Hlavně proto, že dnes jsem marně hledal admina, který by na GG přišel zkontrolovat a zabanovat cheatera (na ! žádná reakce, no fórum chatu mne odbyli, admini nereagovali, možná neměli čas). Obvykle píši přes STEAM Bezďákovi, ale tentokrát nebyl online....


jen zvýšit aktivitu na fóru
To se lépe řekne než udělá, protože když jsem přednesl návrh k GG serverům, tak se na něj podívalo 28 lidí (běžně mám více shlédnutí při hlášení cheaterů) a nereagoval nikdo.....

DarkAspecT
11-11-12, 12:18
Ne všichni co hrajou tak jsou i na fóru,takhle to je se všema serverama.S tím hlášením přes ! jsou problémy,jelikož se to někdy neukáže.Pokud mi napíšeš na steam na 99% tam dojdu.

Piner
11-11-12, 15:22
Ne všichni co hrajou tak jsou i na fóru,takhle to je se všema serverama.S tím hlášením přes ! jsou problémy,jelikož se to někdy neukáže.Pokud mi napíšeš na steam na 99% tam dojdu.

To tvrdí všichni a když hlásím haxora přes "!" tak mi přijde zpráva přes steam " Se mi nechce, mám tu dobré skóre " A tím to končí.

Už mu dejte ty práva, je to skill, haxory hlásí a má aj rozum podle toho co píše.
PRO.

Charon35
11-11-12, 19:11
Rok a pol steam a len niečo cez 400 hodín? Btw máš len 5 friendov? (neviem či mi to zle ukazuje, alebo čo)
Môžeš hodiť odkaz na tú tvoju predošlú žiadosť z toho iného portálu?

Nekromancer
11-11-12, 20:19
Děkuji za aktivitu=vyjádření všem nově aktivním.

Chárone:
Ano, něco přes 400 hodin. Je to sice rok a půl, ale z něho jsou ukrojeny 4 měsíce prázdnin, zhruba 4 měsíce zkouškového, a na počátku i čas na maturitu. Jak jsem psal na počátku, PC hry beru jako odpočinek, takže hraji, když je čas.
K přátelům, po té zprávě jsem zredukoval neaktivní, takže teď jen dva. Oba admini, kterým mohu psát v případě problému na GG serveru. Nevím, koho dalšího bych měl přidat.
K té žádosti:
nepočítaje drobné samostudium před tím, kdy jsem se chystal podat žádost na server cservers.cz

Pokud nějaké vysvětlení považuješ za nedostačující/nesprávné, mohu to rozepsat více.

jimmy
14-11-12, 09:32
Za mě určitě pro na gg je admina potřeba

Charon35
17-11-12, 14:06
V chatlogu mi na tvojom SID nič nenašlo. Nič nepíšeš, alebo teraz nehráš?

Nekromancer
17-11-12, 14:24
V chatlogu mi na tvojom SID nič nenašlo. Nič nepíšeš, alebo teraz nehráš?

Že nic nenašlo mi přijde divné, protože hraji, a občas se zdravím s některými na GG, které jsem si již zvládl zapamatovat a kteří si pamatují mne + občas lamentuji nad svými herními výkony....

Charon35
17-11-12, 14:39
Že nic nenašlo mi přijde divné, protože hraji, a občas se zdravím s některými na GG, které jsem si již zvládl zapamatovat a kteří si pamatují mne + občas lamentuji nad svými herními výkony....

Aha, musel som dať vyhľadať podľa IP. Neviem prečo.

OK.

Nekromancer
30-11-12, 14:37
Jsem se právě přihlásil a zjistil, že jsem nějak modrý.
Tímto děkuji za svěřenou důvěru a doufám, že ji dostojím.

MARTiii
30-11-12, 14:40
nezkousej nas prechcat! vitej :D