PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o admina na soccerjamu



traviss
25-10-12, 10:50
Čau čau, chtěl bych požádat o práva, stačí sj server, často tam běhaj chytráci s SH, či někdo kdo porušuje pravidla, a admin nikde.
Steam mám, hraju už hodně dlouho, několik let mám práva na fakahedě... čili mám zkušenosti s AMX apod. Dík :)

Hraju zde často, s nickem tRaviss#, steam ID: STEAM_0:1:13150965

znedlob
25-10-12, 10:52
Čau čau, chtěl bych požádat o práva, stačí sj server, často tam běhaj chytráci s SH, či někdo kdo porušuje pravidla, a admin nikde.
Steam mám, hraju už hodně dlouho, několik let mám práva na fakahedě. Dík :)

Tak jo, ted si přečti tohle http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%C5%BE%C3%A1dost%C3%AD-!!!
Pak si projdi pár úspěšných žádostí.
A zkus to za pár let.

traviss
25-10-12, 10:58
?
Žádost jsem napsal přesně podle pravidel, nevim v čem je problém.

DarkAspecT
25-10-12, 11:00
Problémů je dost.1.Neuvedl si steam 2.Nesmíš mít práva jinde 3.První příspěvek na fóru 4.Krátká žádost.To vše se rovná Ne

Milk
25-10-12, 11:01
Čau čau, chtěl bych požádat o práva, stačí sj server, často tam běhaj chytráci s SH, či někdo kdo porušuje pravidla, a admin nikde.
Steam mám, hraju už hodně dlouho, několik let mám práva na fakahedě... čili mám zkušenosti s AMX apod. Dík :)

Hraju zde často, s nickem tRaviss#, steam ID: STEAM_0:1:13150965


Tím chceš říct, že jsi už adminem? Protože nesmíš být adminem na jiném portálu.

traviss
25-10-12, 11:08
Problémů je dost.1.Neuvedl si steam 2.Nesmíš mít práva jinde 3.První příspěvek na fóru 4.Krátká žádost.To vše se rovná Ne

Steam tam je...
Proč nesmim mít práva jinde? Mám práva ještě na dalším potalu a vůbec jim to nevadí.
A krátká proto, že chci být stručný abyste zbytečně nemuseli číst spoustu informací okolo.
Ale tak co se dá dělat, očividně chcete mít na serverech lowky.

znedlob
25-10-12, 11:13
Steam tam je...
Proč nesmim mít práva jinde? Mám práva ještě na dalším potalu a vůbec jim to nevadí.
A krátká proto, že chci být stručný abyste zbytečně nemuseli číst spoustu informací okolo.
Ale tak co se dá dělat, očividně chcete mít na serverech lowky.

To bohužel nebudem mít. Pokud tedy odejdeš. Zde platí pravidlo: Máš práva jinde? Smůla. Ne. Pac a čau.
Je rozdíl mezi "stručný" a "stručný". Ty jsi byl tak stručný, že jsi tam nenapsal věk, nick a steam id = ne.
Čau a hod ego down nebo ti brzo někdo rozseká xicht. (Rada do buducna)

traviss
25-10-12, 11:20
To bohužel nebudem mít. Pokud tedy odejdeš. Zde platí pravidlo: Máš práva jinde? Smůla. Ne. Pac a čau.
Je rozdíl mezi "stručný" a "stručný". Ty jsi byl tak stručný, že jsi tam nenapsal věk, nick a steam id = ne.
Čau a hod ego down nebo ti brzo někdo rozseká xicht. (Rada do buducna)

Jaký ego ježiš :D steam id ano i nick tam je. Věk jestli potřebujete 22. Pro příště teda upravte ty pravidla žádostí. :) A opravdu nevim jaký je problém v udělování práv ne jeden server. Když by přišla stížnost, klidně je můžete sebrat. No ale asi už nic, tak pac a pusu ;)

DarkAspecT
25-10-12, 11:20
Steam si tam dodal během toho,co jsem psal svůj post,to že to nevadí jim,mě nezajímá,tady je to jinak,takže se řiď pravidly nebo nazdar.Takhle o tobě nic nevíme atp,takže se vrať na svůj portál,tady ti to nevyjde.

Raw
25-10-12, 11:27
Fakaheda má vlastní servery? Zvláštní, pokud vím tak jenom pronajímá :)

traviss
25-10-12, 11:38
Fakaheda má vlastní servery? Zvláštní, pokud vím tak jenom pronajímá :)

Samozřejmě že tim myslim 4game :) je tomu rikam fakaheda porad

Lazik
25-10-12, 17:39
několik let mám práva na fakahedě

Mám práva ještě na dalším potalu a vůbec jim to nevadí.

fajn, ale my nepotrebujeme admina, ktory sa venuje milion dalsim serverom.. my chceme admina, ktory hrava na kotelne.. preco nehras tam ked tam mas prava?

Kroxy
25-10-12, 20:56
Proti. Důvod je jasný.

Piner
26-10-12, 00:36
Proti, důvody jsou výše napsané.

Luccy
26-10-12, 06:58
Práva jinde - Ne.

kashpi
26-10-12, 10:40
fakt by se mělo zakázat sem psát plno lidem :D
nechápu co tu řešíte. Žádost je podle mě dobrá. Možná neměl SteamID, ale dodal ho. Dal nick atd. Věk si myslím, že vzhledem k tomu, kam chce práva ani není potřeba.
To že má práva jinde je docela blbí, ale jedná se o server SJ a tam opravdu admini nechodí. A když přijde zpráva, tak tam nikdo ani nejde a nebo jde s velkou nechutí (třeba já :D)

Neviděl bych problém mu je dát jen na SJ. Speedhack snad pozná každej, k nastavení serveru se nedostane a pokud tu hraje aktivně, tak proč ne?


Nabírá se snad 100 adminů ročně a nikde to není vidět. Všichni chcou práva tam a tam a pak stejně hrajou úplně jinde. Je nás tu 70+ adminů a stejně je problém někdy tady vidět víc jak 5 adminů a z toho je polovička na JB

DarkAspecT
26-10-12, 14:10
Kashpi je sice pravda,že speedhack pozná každej,ale i kdyby tu hrál aktivně tak prostě tohle není žádost z který bych něco vyčetl,každýho jinýho bysme s ní poslali do prdele(s prominutím)a když má práva jinde proč nehraje tam,kdyby se dali práva jemu i kdyby jen na SJ,tak proč ty pravidla žádostí jsou,když by se stejně dali někomu jako je on a admini by pak byli na 10 portálech a sem by zašli jen 1 za rok,to se na mě nezlob,ale když už práva nedostanou lidi co si žádost napíšou slušně a je z ní aspoň něco poznat a hráči ho znají nějakou delší dobu a chtějí se věnovat jen kotelně,tak tenhle by je taky neměl dostat,můj názor ukamenujte mě.

traviss
26-10-12, 15:02
fajn, ale my nepotrebujeme admina, ktory sa venuje milion dalsim serverom.. my chceme admina, ktory hrava na kotelne.. preco nehras tam ked tam mas prava?

4game nemá soccerjam server, těm ostatnim serverům se nikterak moc nevěnuju, tak jednou tejdně si tam du zahrát, sem tam dám ban, ale to je tak všechno. Právěže teď nejvíc hraju SJ na kotelně a docela často se tam zjeví nějaký dítě.

Piner
26-10-12, 16:02
Ale tohle nikoho nezajímá, buď dělám admina jinde a hraju jinde, nebo hraju 4fun všude, nebo dělám admina tady a hraju tady.
Normálního hráči by poslali do **** a lockli by žádost, tvoje žádost je tu celkem dlouho, takže se rozmysli jestli tam zahodíš práva a riskneš to tady, nebo ne.

(Ale radši to neriskuj :-) )

traviss
26-10-12, 17:29
Ale tohle nikoho nezajímá, buď dělám admina jinde a hraju jinde, nebo hraju 4fun všude, nebo dělám admina tady a hraju tady.
Normálního hráči by poslali do **** a lockli by žádost, tvoje žádost je tu celkem dlouho, takže se rozmysli jestli tam zahodíš práva a riskneš to tady, nebo ne.

(Ale radši to neriskuj :-) )


No já chci právě dělat admina tady a hrát tady :), tak ale kvuli jednomu serveru se fakt všech práv na FH nevzdám, to je pitomost, ikdyž tam přijdu jenom jednou za čas...

E: Já bych řek, že to strašně hrotíte :D

Frackore
27-10-12, 01:45
Nechápu v čem vidíte tak velký problém. Zbytečně to hrotíte. Vy snad ten soccerjam budete hlídat ? K tý žádosti... řekl toho dost aby si člověk vyvodil co je zač, a jestli si myslíte že z nebe spadne někdo schopnější než je on tak nevim kde žijete. Klidně bych byl pro to, aby jsi dostal práva na sj, ale s přístup do admin fora je už jiná věc...

ZombieBot
27-10-12, 16:56
Jsem rozhodně PRO. Tento člověk, podle toho co píše vypadá inteligentně a na SJ je třeba admina jako sůl. Nemusí mít třeba přístup do admin fora, ale práva bych mu dal jako CHH.

Také se mi líbí, že jedná v klidu. Půlka kidů už by náš poslala do míst, kam slunce nesvítí... To také o něčem svědčí.

Charon35
28-10-12, 18:36
Na SJ by musel byť admin stále. Čo tam potom, keď je tam niekto cez deň na pol hodinu. To moc toho neustráži. Koľko si tam denne?

Giussepe
28-10-12, 20:38
Jestli chodí na soccer casto, tak bych neviděl problém mu tam ty práva dát. Ovšem bez přístupu do admin fóra.
Podle příspěvku mi nepřipadá úplně blbej :-) něco v tý šišce bude.
A dávat mu proti s argumentem, že má práva jinde... Podívejte se na Dusku a pak přehodnotťe váš názor.
Jak už píšu v první větě, jestli se na socceru pravidelně objevuje, proč ne?

ZombieBot
28-10-12, 20:58
Jestli chodí na soccer casto, tak bych neviděl problém mu tam ty práva dát. Ovšem bez přístupu do admin fóra.
Podle příspěvku mi nepřipadá úplně blbej :-) něco v tý šišce bude.
A dávat mu proti s argumentem, že má práva jinde... Podívejte se na Dusku a pak přehodnotťe váš názor.
Jak už píšu v první větě, jestli se na socceru pravidelně objevuje, proč ne?

Přesně to s Duskou jsem chtěl napsat, ale nemohl jsem si vzpomenout jak se jmenuje. :D

traviss
28-10-12, 23:43
Na SJ by musel byť admin stále. Čo tam potom, keď je tam niekto cez deň na pol hodinu. To moc toho neustráži. Koľko si tam denne?
Třeba tenhle tejden sem neměl moc čas, ale normálně tam jsem tak hoďku - dvě denně (přibližně, nemám moc přehled o čase)


něco v tý šišce bude.
dik :D

R3S
29-10-12, 00:21
proti , nulový přínos pro nás..

Piner
29-10-12, 18:19
Nechápu v čem vidíte tak velký problém. Zbytečně to hrotíte. Vy snad ten soccerjam budete hlídat ? K tý žádosti... řekl toho dost aby si člověk vyvodil co je zač, a jestli si myslíte že z nebe spadne někdo schopnější než je on tak nevim kde žijete. Klidně bych byl pro to, aby jsi dostal práva na sj, ale s přístup do admin fora je už jiná věc...

Zařiď mi práva, a klidně ti ten soccer pohlídám, jestli je to takový problém to uhlídat.

Duska je vyjímka, on je ultra hyper skill a to se nezapře, byli by ste dementi, kdyby ste ho nevzali.

kashpi
29-10-12, 22:05
Krom Krispa tam nikdo z adminu nechodi....

Raw
29-10-12, 22:22
Pokud tam budeš často, tak v tom nevidím problém ti dávat proti.

traviss
07-11-12, 19:08
No je pravda, že mám čas až večer, takže přes den moc nenahraju :/. A připadá mi teď poslední dobou, že tam už moc pochybnejch živlů zas nechodí, takže udělejte jak uznáte za vhodné.

Charon35
15-11-12, 15:32
No je pravda, že mám čas až večer, takže přes den moc nenahraju :/. A připadá mi teď poslední dobou, že tam už moc pochybnejch živlů zas nechodí, takže udělejte jak uznáte za vhodné.

Zatim nie.