PDA

Zobrazit normální verzi : DeatMatch FFA



doufam
06-06-11, 16:23
Ahoj :smile:

Chtěl bych poprosit "kotla",jestli by nemohl zrušit awp na serveru DM FAA (all vs all),děkuji,jelikož jsou tam hráči kteří "kempí" a nenabíhá camp metr,je to tzv.na prd.Jestli chcou awp at jdou na DM nebo na awp.

Díky

*Chelsea*

Larodar56
06-06-11, 16:46
Blbost, awp patří ke hře, to je jako kdybych si já postěžoval, že nechci kalacha. Mimochodem jsou tam i hráči, kteří kempí s kalašníkovem či jinou zbraní. Když je awp na prvním DM, tak by mělo být i na druhém. :)

doufam
06-06-11, 16:48
Jsem čekal,že se ozveš ty, ;),který tam nejvíce používal awp,a prudil s ním ostatní !..
Prosím o odebrání AWP,jsou servery na awp,a DM

Kotel
06-06-11, 16:51
DM slouzi k tomu, aby ses naucil strilet a hrat proti ostatnim. Az bude server plny, tak s awp neudelas tolik fragu jako s ak47.

doufam
06-06-11, 16:54
Kotle,tak proč chodí kazit hru i na druhý DM,nestačí jen jeden server bez awp což může být DM FFA,prosím kotle zvaž toto...Jestli se chci naučit střílet a hrát proti ostaním,jdu na DM ..DM FFA nech bez awp prosím ;)

*Chelsea*

Larodar56
06-06-11, 17:27
Já hraji jen tenhle DM, tak nemel, že kazím první. Awp ponechat.

doufam
06-06-11, 17:30
Já hraji jen tenhle DM ?...tento DM je tu ca 1-2 dny..přesně nevím..tak si odejdi hrát laskavě na DM,a na FFA

Larodar56
06-06-11, 17:32
Je vidět že si mě zase nepochopil. První DM nehraji, začal jsem hrát tento kapiš to? Ke všemu tento DM je tu přibližně hodinu a pár minut. Navíc z toho Kotlova příspěvku jsem pochopil, že hodlá awp ponechat. Když už jsem u toho DM FFA budou i statistiky?