PDA

Zobrazit normální verzi : Unban OfMan



OfMan
06-06-11, 18:18
Dobrý deň vážený admin team.

Rád by som vedel za čo som dostal ban... prečo ziadam o unban ?
1. V tom case ked ste mi dali ban, som na serveri nebol... Odisiel som zo serveru svojvolne... Viz. chat ( http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=chathistory&player=227085 )
2. Ani neviem začo som ho dostal? zato ze niektorí nevedia prehrávať, tak rýchlo ban ? ... to akože už čo je ? ... Dostať ban za to ze dam Headshot ?... To už čo je ? ... nepoviem že dostanem ban za to, ze davam s AWP no aim heady za sebou... alebo Cez wall zabijat ludi... Preboha to uz co je za spravodlivost??... vidim lplno cheaterov na tomto serveri, ktory davaju heady s AWOM cez wall... a im sa nič nestane, za to ja, čo hram normalne, tak dostanem ban... no fakt... super.

Ano, a prosim Vas, nepiste mi ze nech sa ukludnim, lebo dostat ban za niečo, čo som neurobil, človeka stále nasere, a toto bol jediny server na ktorom sa fakt dobre hralo... Takže mi doložte dokaz že som niečo ,,Mal"... Hram tu uz celkom dobru dobu, a nikdy som nic nemal, ani teraz som nemal, ani nic nebudem mat....

Dakujem - OfMan

Takze ja nerozumiem, kvoli comu som dostal ban... v ohodnoteni mam WH,

Unregistered
06-06-11, 18:19
A sry... IP je 85.216.136.205

ZEUS
06-06-11, 18:41
Ban jsem ti dal já.
Zde máš demo.

http://csko.cz/dema/upload/dir/ofman.dem

Rixie
06-06-11, 21:10
Když nic nemáš, tak je zajímavé jak se neustále koukáš na hráče přes zeď a vždy víš, kdo kde je ;).

Rixie
06-06-11, 21:13
OfMane ... Jedna věc - Co máš za sluchadla ?

grEy
06-06-11, 22:28
http://4.bp.blogspot.com/_CMhkcRtCnUA/TMlmR6x9SYI/AAAAAAAAAng/NinmQ57yBMc/s1600/huge-headphones.jpg

Fro
07-06-11, 13:02
:D to si zabil:D sa smejem:D

Rixie
07-06-11, 13:38
http://4.bp.blogspot.com/_CMhkcRtCnUA/TMlmR6x9SYI/AAAAAAAAAng/NinmQ57yBMc/s1600/huge-headphones.jpg

Ty chci ! :D

Unregistered
07-06-11, 14:24
Sluchadla mam Beyerdynamic MMX DT 770 Edition.... ako za to ze hram CSko 7 rokov, a vy my poviete ze som mal WH... staci dobre sluchatka, a je to.... Ako fakt, nechapem vas... Zeus, vies co, skus lepsie sluchatka, viac sustredenosti, a uvidis pojde tolepsie... lebo vtedy ked si hral, velmi ti to neslo... takze iba vidno kvoli comu si mi dal ban...

kashpi
07-06-11, 14:48
Tak sem koukal na demo, a nevím nevím. Místama je to fakt zajímavý, ale nejsem si 100% jistej jestli bych mu to WH přišil.

Unregistered
07-06-11, 14:58
Ako... čo tam vidite? ja osobne nič na tom videu, akurat ste mi spravili radost, ze ste mi urobili demo, a mozem si spravit fragmovie... diky... ale inač iba jedno z toho je LUCK co ste nahrali, a to pri dverach dole schodami, co som zabil obidvoch... inač vsetko je v pohode, nevem JAKE WH, jake cheaty... nevem Zeus co tam vidis...

Rixie
07-06-11, 15:18
Já tam vidím akorát to, že se skoro pořád díváš na hráče přes stěny. Ty fragy byly z blízky, takže většina hráčů šla slyšet ... Nwm nwm Zeu :).

grEy
07-06-11, 15:37
Zhliadol som demo a myslim, ze mas WH. Nemyslel by som si to, keby si zakazdym nesiel tam, kde su hraci, aj ked boli X metrov od teba a nepozeral si sa na nich cez stenu. Teda ja neviem, ci chodi kazdy na istotu ale ja sa obcas v csku zastavim a popozeram okolie, kdezto ty si len bezal. Mimochodom - vobec ti neverim, ze hras CS 7 rokov. Kazdy, kto hra CS minimalne rok vie, ze tie dvere co su v office sa nedaju otvorit :D..

kashpi
07-06-11, 15:51
Ale zase na DM se moc zastavovat nedá, tam prostě jdeš a někoho vždycky potkáš. To že míří do míst, kde jsou hráči zase neznamená, že je vidí. Když sleduji svýho bratra, tak bych mu dal ban hned za WH, kdybych neseděl vedle něj a neviděl že je čistej, protože skoro vždycky když jde, tak na někoho míří přes zdi. Ať posoudí další admini, ale fakt si myslím, že to měl jen štěstí.

Flash
07-06-11, 16:21
Mimochodom - vobec ti neverim, ze hras CS 7 rokov. Kazdy, kto hra CS minimalne rok vie, ze tie dvere co su v office sa nedaju otvorit :D..

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJ71SN6h3fEHU2ysrI_7mAZoIDLZnag 86fYRelXIl5dq4HR0xWww

ZEUS
07-06-11, 16:37
Zeus, vies co, skus lepsie sluchatka, viac sustredenosti, a uvidis pojde tolepsie... lebo vtedy ked si hral, velmi ti to neslo... takze iba vidno kvoli comu si mi dal ban...
Na tohle bych si rád obhájil. Tady nejde o to, že jsem měl špatnej den, to má kdo hraje CS každej, ale to už by si mohl vědět, když to hraješ 7 let. Tady jde o to, že si měl WH a já tě při tom načapal a nahrál viz. demo. Pochybuji, že ti tyhle super sluchátka ukážou, kde jsou enemy.
Verdikt nechám na Kotlovi.
EDIT: btw. hraješ CSko 7 let a nemáš steam ?

apach29
07-06-11, 16:38
Videl jsem demo, vetsina hracu byla opravdu slyset a navic v tak maly mape, i kdyz nema WH, tak nevedomky miri na protihrace. CSko urcite nehraje 7 let, je to spis lucker nez skiller.

Unregistered
07-06-11, 17:24
neverte mi ci hram csko 7 rokov, pre mna za mna, je to Vas problem ze mi neverite :) Steamko ? Načo ? Načo budem strkat peniaze do hry, niesom gambler... a Mimochodom... Ked uz vidite, je tu verdikt, ze mam WH. A ze nemam WH, ale luck... Tak Kotel prosim ta posud to spravodlivo, a ber ohlad na to ze tu hrajem dlho, a bol som aj v top 30... a to predsa o niecom svedci... či ? WH Nemam, Mam iba proste dobrý zvuk, na ktory som sustredeny.... A ako ste si vsimli, je to cs_office... nepriatel bol stale nablizku, nie v dialke... cize Nepriatela som stale počul...

Takze dakujem za podporu admina... a Zeus, chapem ze si myslis ze mam WH, pretoze ja mam ,,Sluchatka" a ty ne... :D Nič v zlom vo vsetkom respekte :)
A este, preco ja mam trvaly ban za ,,WH"... ked hráč ,,Tvoja mama xD" ma odvovodnenie myslim ze AB+WH... a ma ban na 112 dni ... hmm čudne nie ? ... Sa dohodnite admini, mate asi v tom chaos :)

Čuste :)

UFOusek
07-06-11, 17:44
Načo budem strkat peniaze do hry, niesom gambler --->
hram csko 7 rokov

Fayl!


A este, preco ja mam trvaly ban za ,,WH"... ked hráč ,,Tvoja mama xD" ma odvovodnenie myslim ze AB+WH... a ma ban na 112 dni ... hmm čudne nie ? ... Sa dohodnite admini, mate asi v tom chaos :)

Nee, ty v tom mas chaos. DIP, omg, utfg and gtfo, yea.

Flash
07-06-11, 17:44
Zacni... prosimte... psat... jako... clovek... a... necpi... za... kazdou... vetu... tri... tecky...

Unregistered
07-06-11, 17:49
no fakt, to čo si ty napisal, bolo tak zmyselne, že až... Tri tečky, ale vôbec nemenia kontext toho čo napisem... Takže piš si svojim zykom, ja si budem pisať svojim zvykom :)

Aha, UFOusek, ja mam v tom chaos ? Ak áno, povedz aký, rád by som bol mudrejším než som ;)

UFOusek
07-06-11, 17:54
:-D Admin dá permanent, a server vyberá. Keď je to na steam id čiže valve **** alebo steam **** tak sa dáva perma ale keď je ban na ip adresu tak sa dáva 112 dní.

hmm?

Unregistered
07-06-11, 17:59
Hmm , dobre vedieť :) Díky ;)

UFOusek
07-06-11, 18:24
(:nemas:) (;zac=)

ZombieBot
07-06-11, 18:59
Taky tam WH nevidim, ale je možné, že třeba WH máš a umíš ho skrýt. =)

InVitro
07-06-11, 19:20
Pokud dostane pixa ban na IP má to na 112 dní, když to dostane na ID má permanent .

Unregistered
07-06-11, 20:57
Mohli by ste mi povedat, kedy pride kotel a odpovie na thread please ? :)

Charon35
07-06-11, 21:05
Mohli by ste mi povedat, kedy pride kotel a odpovie na thread please ? :)

Keď ti odpovie, tak tu bol. Prerábajú sa servery, tak strpenie. :)

jazzin
07-06-11, 21:29
Taky přijdu se svojí troškou do mlýna. Nejdřív to důležitý. Dal jsem si tu práci a vyčasoval tě.

6:59 - na tuhle vzdálenost neuhraješ zvuk a nedává smysl, aby ses koukal zrovna tam
7:08 - stejná situace, ale najednou ho východ z toho tunelu nezajímá, ale předmíří si na enemy, kterej jde z ct spawnu. Náhoda? Nemyslím si
7:18 - výsměch

Jinak k Tvému sedmiletému skillu. Tvůj aim stojí bez urážky za hovno, na to že vidíš přes zdi a v podstatě na nic jinýho než zdi nekoukáš jsi neskutečně levej. Dyť ty ani nemíříš v úrovni hlavy. Tvůj cheaterskej mozeček nepočítá s variantou, že by mohl bejt potichu za rohem. Navíc ten tvůj styl čupnout a doufat fulloutem ve hlavu, když držíš AK. Hnus. Jedinej důvod proč jsi nedostal ban dřív je fakt, že hraješ opravdu mizerně. I když jsem se občas podivil co jsi mi dal za reflex, považoval jsem tě za čistého hráče. Ty časy skončily. GJ ZEUS !

Unregistered
07-06-11, 22:06
Jj poho:) ja sa len pytam pre Info :) Dik :)

UFOusek
08-06-11, 06:47
To neni mozny, tomu kdybys rekl cokoliv tak von ti nakonec podekuje..

Unregistered
08-06-11, 10:01
Hmm, je to tvoj nazor, ale nemusis tak ostro ;)

Unregistered
08-06-11, 13:44
Keby si si vsimol ja som reagoval na toho predchadzajuceho...

jazzin
08-06-11, 14:06
Hmm, je to tvoj nazor, ale nemusis tak ostro ;)

Pokud Ti nesedí forma, pak se omlouvám. Je možný, že seš v jádru fajn kluk, ale tady jde o to že podvádíš, jsi cheater. Nehraješ fér vůči sobě ani vůči nám. Odtrhni se od toho, že se ten koment týká Tebe, ber to z nadhledu třetí osoby a zjistíš, že jsem napsal suchý fakta a že hráčema jako Ty pohrdám. Srovnej si to v bedně a pař dál, jenom čistě. Každej chybuje, na tomhle portálu ale jenom jednou. Jsou věci, kterejma si každej musí projít sám. Dost filosofování a prázdnejch žvástů. Přeju hodně zdaru do života, hlavně už nezapínej. Měj se :)

Unregistered
08-06-11, 14:36
niesi jediný, ktorý mi hovorí, že som ,,Cheater". Ale proste ja tak hrám, teraz sa ja nebudem obmedzovat tak ako hram. Chápeš, ani ty by si nebol rád keby ťa niekdo obmedzoval tak ako hraješ, a hovoria ti že si cheater, a pravda je opak... Tu je to moj príklad... Možno som lucker, možno skiller. Ja to posúdiť neviem, nechcem klamať, to musia potvrdiť iní. Ale proste ja cheater niesom. to ze mam NS, neznamena ze mám cheaty. A su toho príkladom privela hráčov :) A chápem že to bereš s nadhľadom, predsa cheaterov nikdo nemá rád, ani mna nikdo rád nema, lebo kazdy si mysli ze tie cheaty mam, pritom ich vobec nemám... A inač pekne si to napísal :) čus :)

Unregistered
09-06-11, 13:53
No kedy tu odpovie Kotel ? na inych threadoch uz odpovedal, len tu nie :)

bones
09-06-11, 14:59
Pozeral som to demo 3x. Vzdy si predmieris cez stenu, mas presny odhad kolko hracov sa kde nachadza, hras to 7 rokov a nepoznas mapu. V celku zaujimava kombinacia, ja by som ti to WH kludne prisil, pretoze aj ked som to pozeral so sluchatkami, tak som nechapal tie "cheatersko-luckerske" fragy, ktorych nebolo malo.

Unregistered
09-06-11, 15:10
Aale nevymysalj prosim ta :) To neznamena ze mam NS, ze mam Cheaty... a neznamena ze idem idem, a strelim presne tam kde mam, ze uz je to cheat... a to ze som narazil do dveri, keby som ti mal povedat pravdu, tak mi neuveris lebo je to uplna blbost preco som tam narazil :)

Unregistered
09-06-11, 15:11
Kolko hracov sa kde nachadza :D Preboha to ani cheater s AB-ckom a vsetkymi tymi hackmi či čo to su by nepocital xD

jazzin
09-06-11, 18:59
Ty se furt chytáš precedensu, kterej tady žádnej z adminů nemá. Fragující NS = cheater. Naprosto mylná úvaha. Přestože každej ví, jakej je poměr banovanejch cheaterů z NS a Steamu, tak funguje presumpce neviny. Ty jsi cheater a tim, že tu přestaneš hrát se ti nic nestane, nepřišel jsi ani o korunu, jen skončí parazit, škůdce. Podívej, nikdo nehraje jako ty. Ty se díváš přes stěny, přesně víš v jakym úhlu se objeví hlava, předmiřuješ. Když se podíváš a zabiješ jednoho, tak ti jasný, že o pár metrů dál neni nikdo jinej a ani to necheckuješ a už čučíš do stěny kde bys co zabil. Podle toho co tu píšeš za hlody jsi pako, ale přesto mně docela zajímá historka o neuvěřitelné blbosti, která tě vedle ke srážce s texturou (myslim ty dveře).

Unregistered
09-06-11, 19:14
No ja som ti hovoril ze tie dvere neuverite... ale to je už Váš problém :P :) A zas čo ti dáva právo nadávať na mňa ? :) Povedal som ti ja niečo zlé čo ti nevyhovuje ? Dotkol som sa ta nejak ? ... myslim ze nie :P A to že som cheater je čisto tvoj názor... podla mna je cheater Balfas. A nema ban doteraz. A myslim ze cheater je. A je to z čista moj nazor :) a nenadavam na neho PAKO atď. ... A kedy sa tu vyjadri Kotel ? :)

UFOusek
09-06-11, 19:36
Unban?


http://www.youtube.com/watch?v=gvdf5n-zI14

jazzin
09-06-11, 20:46
Balfas je čistej jako ježíšovy plínky. On je dokonalej příklad čistého hráče, protože je lama, ale ne až žas tak hrozná. Ty jsi hloupej a prolhanej cheater. Jinak proti tobě nic osobního nemám. Jak to je s těma dveřma? Třeba nás podceňuješ. Btw: proč koukáš furt do těch stěn? Hraješ s vypnutym monitorem nebo si fakt myslíš, že ti tu orientaci po zvuku někdo žere? Když ti řeknu konkrétní časy, tak je nejsi schopnej vysvětlit, svůj herní styl neobhajuješ. Když něco řekneš tak je to blbost typu "to že hraju z nonsteamu neznamená, že jsem cheater". Takže co ty dveře ? =)

Unregistered
09-06-11, 22:04
:) uz som to tu pisal, nebudem sa opakovat :) A je dost hnusne ked Hovoris pravdu a nikdo ti neveri... Určite to poznáš :) ... Hmmm a mám otázku... ked budem mat steam, akoze mam unban alebo ako ?

Unregistered
09-06-11, 22:11
a Moj styl hry ? Natačanie sa podľa zvuku to je celé :) kazdy ma svoj styl hry, toto je moj :) niekdo ma co uvidi, to striela... Niekdo ma nazeranie iba na Camp miesta...a niekdo ma taky isty styl hry ako ja :)

apach29
09-06-11, 23:25
Koupis steam a nemas unban, jen se budes moct pripojit na jakykoli server Kotelny, dokud te nekdo zase nezabanuje za hax. Ted to mas na ID Kotlova patche, po tom co si stahnes steam(je zadarmo, ale CSko stoji asi 250 kc) dostanes unikatni ID, takze tu budes moct hrat.

jazzin
10-06-11, 00:22
a Moj styl hry ? Natačanie sa podľa zvuku to je celé :) kazdy ma svoj styl hry, toto je moj :) niekdo ma co uvidi, to striela... Niekdo ma nazeranie iba na Camp miesta...a niekdo ma taky isty styl hry ako ja :)

A co ty dveře? Vylila se ti sklenice mlíka do klávesnice co. A všichni lidé, kteří vyznávaj stejnej styl hry jako Ty jsou cheateři. Neznám jedinýho profihráče ať už na naší nebo světový scéně, kterej by hrál jako ty. Stejně tak mně nenapadá žádná místní hvězda alespoň public formátu. Jsi v tom prostě sám. Ale neboj, cheaterů je hodně a jestli seš za svou pravdu ochotnej zaplatit ty dvě kilča, tak pojedeš svý pecky dál. Navíc doporučim koupit si ten steam přes net - zaplatit kreditkou. Steam pak stojí 10 $ což výjde zas o pár kaček levnějš.

apach29
10-06-11, 00:33
A co ty dveře? Vylila se ti sklenice mlíka do klávesnice co. A všichni lidé, kteří vyznávaj stejnej styl hry jako Ty jsou cheateři. Neznám jedinýho profihráče ať už na naší nebo světový scéně, kterej by hrál jako ty. Stejně tak mně nenapadá žádná místní hvězda alespoň public formátu. Jsi v tom prostě sám. Ale neboj, cheaterů je hodně a jestli seš za svou pravdu ochotnej zaplatit ty dvě kilča, tak pojedeš svý pecky dál. Navíc doporučim koupit si ten steam přes net - zaplatit kreditkou. Steam pak stojí 10 $ což výjde zas o pár kaček levnějš.

No takze jak se tak divam, tak vsichni progameri a cela elita Kotelny hraje nosound jo? Nataceni se po zvuku je zaklad v CS, bez kvalitnich sluchatek budete vzdycky kazdyho povazovat za haxora. Jazzine, trosku jsi ujel ne? Precti si to po sobe, trosku se nad tim zamysli a pak si dej facana.

InVitro
10-06-11, 07:52
precti si to po sobe, trosku se nad tim zamysli a pak si dej facana.

+1 :-d

jazzin
10-06-11, 10:24
No takze jak se tak divam, tak vsichni progameri a cela elita Kotelny hraje nosound jo? Nataceni se po zvuku je zaklad v CS, bez kvalitnich sluchatek budete vzdycky kazdyho povazovat za haxora. Jazzine, trosku jsi ujel ne? Precti si to po sobe, trosku se nad tim zamysli a pak si dej facana.

hh podívej se na to demo, omluv se mi a budem zas kamarádi jo :o)
ps: tvoje omluva je mi u zadele, jen se mi zdá, že já o voze a ty o koze. Mám sennheisery PC 350, nejsou to uplně referenční sluchátka, ale občas něco slyšim. A takhle nehraju i když si dám občas nějakej předstřel když vim odkud dupe slon. Mně nejde o orientaci po zvuku, ta je samozřejmá. Mně jde o milimetrovou orientaci přes stěny nebo existuje nějakej příkaz abys slyšel i dupnutí z druhýho konce mapy? Takovej cheat, pokud zde neni zakázanej by ho obhájil :) Taky existuje možnost, že je to tvůj kamarád a proto tam ten wh odmítáš vidět. Nicméně doporučuju se občas mrknout na nějakou lanku, třeba změníš názor na tadyhle kamaráda :)

apach29
10-06-11, 12:49
Ja se ti omlouvat nebudu, demo jsem videl a uz jsem se k nemu vyjadril. Mam sluchatka Steelseries 5H, tak to mozna slysim trosku lip jak ty a na tak maly mape jako je office jde podle sluchu poznat, skoro vsechny. Muj kamarad to neni, vubec toho typka neznam a nebudu ho obhajovat. Jen jsem se vyjadril k tvemu postu, kterej mi pripadal, jako by ho psal nekdo, kdo hral CS poprve vcera.

Unregistered
10-06-11, 13:33
Apacha nepoznam vobec :) ani osobne ani z hry... ale Dakujem mu za to ze sa vyjadril za mna :) a asi vie svoje o zvuku v CS-ku :)

jazzin
10-06-11, 13:46
Ja se ti omlouvat nebudu, demo jsem videl a uz jsem se k nemu vyjadril. Mam sluchatka Steelseries 5H, tak to mozna slysim trosku lip jak ty a na tak maly mape jako je office jde podle sluchu poznat, skoro vsechny. Muj kamarad to neni, vubec toho typka neznam a nebudu ho obhajovat. Jen jsem se vyjadril k tvemu postu, kterej mi pripadal, jako by ho psal nekdo, kdo hral CS poprve vcera.

Shodněme se tedy na tom, že se neshodneme. Dovolím si tvrdit, že Sennheisery budou kvalitnější sluchátka než tvoje SS. Mrkni na to ještě jednou, třeba podle těch časů, všimni si orientace ne podle zvuku, ale podle záhadného šestého smyslu a máš vyhráno. Taky jsem nikde nenapsal, že si nepředmířim před zeď když někoho slyšim dupat, tohle je ale jinej případ. Chtělo by to hltv a delší záznam, ale mně tam těch usvědčujících failů přišlo dost :)

Unregistered
10-06-11, 17:04
No kedy tu neco napise kotel ? Uz vsade odpovedal len tu nie :)

Unregistered
11-06-11, 18:03
Akoze fakt diky, kedy na to odpovie KOTEL, ako bolo POVEDANE?! Uz je to tu dost dlho na to tento thread, aby mohol na to ODPOVEDAT.... TAKZE Please odpoved!

UFOusek
11-06-11, 18:16
Martiii, ZAMITNI TO!

Kotel
13-06-11, 14:44
Sluchatka za 5 litru nemam, takze tezko posoudit. HLTV bude asi nutnost na nekterych serverech, na zbytek dam antiwh.
Podle ranku by se dalo rict, ze spatne nehraje - 25 pricka, k cemuz musi mit neco nahrano. Vzhledem k tomu, ze se tu vsichni admini neshodli, tak davam unban.

jazzin
13-06-11, 14:51
Jsi měl štěstí, že se do mně potřeboval obout apach, jinak by ti ten ban zůstal. No tak snad budeme mít s hltv víc štěstí, na každýho jednou dojde. cYa on server

apach29
14-06-11, 09:10
Jazzine v klidu, mozna priste nekoho natocis a budes mit stesti, ze to bude haxor. :D))

jazzin
14-06-11, 10:12
Jazzine v klidu, mozna priste nekoho natocis a budes mit stesti, ze to bude haxor. :D))

Ta ironie nebyla potřeba :) Máš na moje názory ohledně OfManova skillu nainstalovanej 100% odolnej firewall, tak bych to víc nehrotil :D

apach29
14-06-11, 12:01
Pekne jsi mne setrel :D Dobre ty :))

*Don /Km Crew/ Balfas*
15-06-11, 20:17
No ja som ti hovoril ze tie dvere neuverite... ale to je už Váš problém :P :) A zas čo ti dáva právo nadávať na mňa ? :) Povedal som ti ja niečo zlé čo ti nevyhovuje ? Dotkol som sa ta nejak ? ... myslim ze nie :P A to že som cheater je čisto tvoj názor... podla mna je cheater Balfas. A nema ban doteraz. A myslim ze cheater je. A je to z čista moj nazor :) a nenadavam na neho PAKO atď. ... A kedy sa tu vyjadri Kotel ? :)

Tonoucí se stébla chytá, trapné.

Karl0s
15-06-11, 20:21
to je šašek

*Don /Km Crew/ Balfas*
15-06-11, 20:22
Balfas je čistej jako ježíšovy plínky. On je dokonalej příklad čistého hráče, protože je lama, ale ne až žas tak hrozná.

Hezké, ale tou lamou si mi pokřivil výraz v mém obličeji :D Ano, nehraji na sluchátku, zase tak to prostě nežeru, spoléhám se jen na vizuelní stránku, v čemž chápu nedostatek. A koupit si sennheiser PC 350 za 3,5k ? Víš kolik by za to bylo piv? :D

bones
15-06-11, 20:25
tak da sa kupit aj lacnejsia vybava na dobry zvuk, ale asi pod siberie od SS by som uz nesiel. skusal som senny HD555 (neporovnatelna kvalita), ale to je uz moc podla mna dat za sluchadla, kazdy ma ine priority.

Smile
15-06-11, 20:33
http://www.alza.cz/sluchatka-a4-hs-200-cerna-d107711.htm

A tyhle mám já, heč...Za tři stováčky...

*Don /Km Crew/ Balfas*
15-06-11, 20:48
Som opoměl: hraju na repráky, druhý kus je disfunkční, či retardovaný a řve mi do toho radio z netu :D tak hraji, vážení :D

jazzin
16-06-11, 01:18
Hezké, ale tou lamou si mi pokřivil výraz v mém obličeji :D Ano, nehraji na sluchátku, zase tak to prostě nežeru, spoléhám se jen na vizuelní stránku, v čemž chápu nedostatek. A koupit si sennheiser PC 350 za 3,5k ? Víš kolik by za to bylo piv? :D


Můj fail, tohle sis neměl přečíst. A vzhledem k podmínkám ve kterejch se při hraní cska nacházíš začínám považovat tvou orientaci po mapě za hodnou hrdniských písní! Jak se zejtra dostanu do práce sakra :(

*Don /Km Crew/ Balfas*
16-06-11, 08:38
Můj fail, tohle sis neměl přečíst. A vzhledem k podmínkám ve kterejch se při hraní cska nacházíš začínám považovat tvou orientaci po mapě za hodnou hrdniských písní! Jak se zejtra dostanu do práce sakra :(

Si nečekal, že bych si mohl fórum pročítat že? :D Skor když jsem byl u toho, když OfMan dostal ban. Ale nic v pohodě, aspon jsem se zasmál :D

*Don /Km Crew/ Balfas*
16-06-11, 08:45
Už bych si v životě nekoupil senheiser. Peckový mi asi po měsíci přestali hrát, a normální asi po 3 měsících. Sice hrají velice dobře, ale jsou nekvalitní co se týče spojů.

Se spojama jsem měl problém vždy, pokáždé si je rozválcuji židlí :D Takto padly troje sluchátka, tudíž už nemám chuť nějaké kupovat.

Karl0s
16-06-11, 11:27
ja použivám sluchátka od mobilu nebo repráky v noťasu a jedu :D