PDA

Zobrazit normální verzi : Žadost o práva na Cs 1.3 Server



FoRMaN
27-10-12, 17:26
- Ano Steam mám | Steam Nick: csko2
- Na kotelně hraju asi tak 4 měsice ale na NS ale steam sem měl ale nevědel sem heslo :)
- Cheatera poznám např: (AimBot,Wallhack,SpeedHack,NoFlash,NoSmoke, atd...)
- Věk 16
- Nick ve Hře: nEoff.1337
- Nick na Webu: ForMaN
- Nick na Steamu: nEoff.1337 (-_-)

-O mě:Sem kluk menuji se Tomáš Zoň sem Czech/Ukrajinec moje matka pochazi z Ukrajiny,muj otec z Czech hraju na herním portálu KOTELNA Only dust2 o práva si žadám z toho důvodu že hraju nejčastěji na Only Dust2. Sem na csko.cz/Kotelna - TeamSpeak 3 Admin (Server Správce).
Nemám moc dobrou gramatiku ale skusím ji naprávít a vice se učit :)

-Co si mislím o Portálu: Jsou tu super Admini a hrači vice sem si tu oblibíl admini da se snimá dobře pokecat aj zasmát a sem tu spokojen nejvíc vychazím z Adminem Tukan je to super kluk a kamoš a rád bych poznál eště admini co neznám z pozdravám váš: nEoff.1337

Lazik
27-10-12, 17:39
V chatlogu som na ten tvoj nick nEoff.1337 nic nenasiel ani na dust2only som v HLSTATX nenasiel nic.. hned ako si napisal ziadost si ju zacal davat do chatu takze si nedockavy a myslim ze si si steam kupil len kvoli pravam a nam tu povedal ze si nevedel heslo...

Pokial viem Tukan je admin len na teamspeaku... ak sa mylim tak prepac ale odomna mas proti

FoRMaN
27-10-12, 17:40
sem podivej kolik mám nahraných hodin

Tukan
27-10-12, 17:56
Absolutní lež. Práva na TS3 dostal dnes před cca 1 hodinou. Kamarádi nejsme, nebyli jsme a nebudeme! Kecali jsme pouze o TS3 a inovacích!
Tento malej ulhánek byl okamžitě připraven o svá práva na TS3 hned po té, co jsem si přečetl tyto lži!
Nevěřte mu ani nos mezi očima. Já už jsem se o tom přesvědčil. Chce si nahnat práva na můj úkor toho, že jsem si s ním asi 5 minut povídal o řazení kanálů na TS3.

Uff. To je vše co jsem chtěl říct!


Nazdárek kašpárek. - Tukan

Lazik
27-10-12, 18:00
Tak v tom pripade sa potvrdilo moje tusenie ze na servery v zivote asi ani nehral kedze dodal nick na ktore neni ziadne info.. diky tukan

R3S
28-10-12, 00:26
málo info , nulová aktvita PROTI!!

Charon35
28-10-12, 16:53
Nie.