PDA

Zobrazit normální verzi : Google



Despe
27-10-12, 19:28
Nevím či tohle téma bude patřít sem, ale rád yb sem se zeptat, jestli někdo netuší proč mi nejde spustit webová stranka google.cz


Tato webová stránka není dostupná.
Připojení k serveru google.cz bylo přerušeno.
Zde je pár návrhů:
Znovu načíst tuto stránku později.
Zkontrolujte připojení k internetu. Restartujte všechny směrovače, modemy či jiná síťová zařízení, která používáte.
Povolte prohlížeč Google Chrome v nastavení brány firewall nebo antivirového softwaru. Pokud již povolen je, smažte jej ze seznamu a přidejte znovu.
Pokud používáte server proxy, zkontrolujte jeho nastavení nebo se obraťte na správce sítě a ověřte, zda server proxy funguje. Pokud se domníváte, že by server proxy neměl být používán, upravte příslušná nastavení: Přejděte do nabídky Nástroje > Nastavení > Zobrazit rozšířená nastavení... > Změna nastavení proxy... > Nastavení místní sítě (LAN) a zrušte zaškrtnutí políčka „Použít pro síť LAN server proxy“.
Chyba 101(net::ERR_CONNECTION_RESET): Připojení bylo resetováno.


Tohle to píše.. Skuste někdo poradit.. dík ;ú

DelteN
27-10-12, 19:33
tak choď na sk ... :)

Despe
27-10-12, 19:40
sk ?:D Co :D Pošli když tak web a jestli máš na mysli google.sk tak to taky nejde :) Ani google.com

Beat
27-10-12, 20:34
Mne idú oboje.

DelteN
27-10-12, 20:40
jj mal som na mysli google.sk ...

Despe
28-10-12, 00:12
To sem měl taky na mysli ! :D

koNan
29-10-12, 13:25
Zkoušel si jiný prohlížeč?..třeba explorer?

I-Mouse
29-10-12, 17:36
ak mas eset tak tam vypni vsetky brany a potom odznova zapni ale nezapinaj tu rodicovsku kontrolu, ono to blokne https a potom to nejde...

Kazki
29-10-12, 17:37
Tato webová stránka není dostupná.
Připojení k serveru google.cz bylo přerušeno.
Zde je pár návrhů:
Znovu načíst tuto stránku později.
Zkontrolujte připojení k internetu. Restartujte všechny směrovače, modemy či jiná síťová zařízení, která používáte.
Povolte prohlížeč Google Chrome v nastavení brány firewall nebo antivirového softwaru. Pokud již povolen je, smažte jej ze seznamu a přidejte znovu.
Pokud používáte server proxy, zkontrolujte jeho nastavení nebo se obraťte na správce sítě a ověřte, zda server proxy funguje. Pokud se domníváte, že by server proxy neměl být používán, upravte příslušná nastavení: Přejděte do nabídky Nástroje > Nastavení > Zobrazit rozšířená nastavení... > Změna nastavení proxy... > Nastavení místní sítě (LAN) a zrušte zaškrtnutí políčka „Použít pro síť LAN server proxy“.
Chyba 101(net::ERR_CONNECTION_RESET): Připojení bylo resetováno.
skusal si nieco z toho?

kinjo
13-01-17, 13:06
Zde je poštovní Nedávno jsem dostal za můj problém
Tento problém se dotýká obou mých oken počítačů jako včera.
Jsem IT chlap a mají následující poznámky:
• login.live.com selže s ERR_CONNECTION_RESET na IE a Chrome z Windows 7 a 8
• login.live.com funguje správně ze všech prohlížečů na mém Mac a na můj telefon se systémem Android
• Není to moje síť nebo směrovač: vzal jsem oba počítače přes město a připojen k podnikové sítě s jiným ISP a měl přesně stejný problém
• Přístup k login.live.com pracuje v nouzovém režimu na obou počítačích se systémem Windows
• Oba počítače Windows jsou zcela aktuální
• Nainstaloval jsem Malwarebytes a běžel úplnou kontrolu; žádný malware se nalézá (a žádné jiné příznaky malwaru jsou přítomny)
• jsem úplný reset nastavení IE, vymaže cache všech svých prohlížečů: problém přetrvává
• jsem nainstaloval novou síťovou kartu v počítači se systémem Windows Desktop: problém přetrvává
• I reset TCP / IP stack: problém přetrvává
Udělal jsem všechno, co vím dělat, jsem přesvědčen, že se jedná o problém na straně serveru. Pokud má někdo nějaké další nápady, jak to opravit, dejte nám všem vědět!

Or otherwise try this:
http://www.deskdecode.com/err_connection_reset/