PDA

Zobrazit normální verzi : Obmedzenie prístupu pod určitý rank



Charon35
07-06-11, 11:33
Čaute,
včera som dostal taký nápad. Keďže sú ďalšie servery a Maxi frčí naplno, čo tak na Classic v čase cca od 13:00 do 22:00 nepovoliť prístup hráčom pod rank cca 500 (alebo aby ich automaticky presunulo na Maxi), alebo "Playerom" (ak sa to nejak dá zabezpečiť). Zbytočne tam trčí a zaberá slot nejaký trúd, ktorý ani nevie na čo je bomba a zbytočne zdržuje (navyše admin mu nič nemôže, lebo nekempí, jednoducho sa tam motá jak pako). Založil som tému, aby sa vyjadrili aj samotní hráči.

Berte to len ako návrh, nezakopte ma zaň do zeme. :) Thx

S pozdravom,
CH35

P.S. Neberte to tak, že som nejaký mega skill, ale aspoň by sme sa vyhli zbytočnému zdržiavaniu hry a následným neustálim narážkam na daných "playerov" ("omg ty lama lamacka daj unninstall" ...atď.). :)

UPDATE nižšie v téme.

MARTiii
07-06-11, 12:03
pridat k tomu jeste anketu, jinak admini tam maji prikaz vyhodit bombu

Charon35
07-06-11, 12:13
Anketa je, a týka sa to aj napr. defusu, hráčov čo nevedia ako položiť/defus (hlavne keď je málo času), hráčov ktorí si pri mŕtvole vyberajú minútu zbraň či zobrať alebo nie..........vieš čo myslím. Takých čo to hrajú týždeň :)

t.twisted
07-06-11, 12:14
Kdo zmáčkl to nie?? :D:D:D:D

Charon35
07-06-11, 12:15
Kdo zmáčkl to nie?? :D:D:D:D

Asi "Player". :D

Kotel
07-06-11, 12:48
Blbost, psal jsi, ze maxi se neuchyti, je to propadak.

BAWSON
07-06-11, 12:53
a co takhle udelat dalsi classic server, kde muzou jen z rankem pod 500 na normalnim classicu?

Charon35
07-06-11, 12:56
Alebo jednoducho vyhodiť z Classicu hráča, čo zomrie 5 kôl po sebe. Ide mi o to, načo tam je player so skóre 0:13 ?! Radšej budem mať skóre 15:10 pri Wondym, Twistovi, Martiiim a z hry niečo budeme mať, ako sa pozerať na playera ako sa bezcielne motá po mape.

EDIT: To o Maxi som vtedy písal, lebo som nevedel čo sa s ním stalo (podobne ako so Soccer).

Kotel
07-06-11, 13:01
Noví hráči nebudou mít kde ten rank nahrát. Muselo by být víc classicu se společným rankem.

Charon35
07-06-11, 13:06
Noví hráči nebudou mít kde ten rank nahrát. Muselo by být víc classicu se společným rankem.

Tak by stačilo presunúť hráča čo zomrie 5 kôl po sebe na Maxi a tým sa uvolní miesto pre niekoho iného. Ak Maxi nebude plný.

Ridik :D
07-06-11, 14:08
Tak by stačilo presunúť hráča čo zomrie 5 kôl po sebe na Maxi a tým sa uvolní miesto pre niekoho iného. Ak Maxi nebude plný.

blbost někdy se nezadaří a kickne to hrače co hraje jindy "top hru"

MARTiii
07-06-11, 15:31
?nebo by museli nahrat urcity skore na maxi aby mohli prejit na class?

MARTiii
07-06-11, 15:33
stejne by to chtelo na classicu rotaci map, nuke,inferno,dust2 a train
a na tom druhem muze byt vote :-D

Kotel
07-06-11, 15:34
Jo to bude.

t.twisted
07-06-11, 15:35
stejne by to chtelo na classicu rotaci map, nuke,inferno,dust2 a train
a na tom druhem muze byt vote :-D

+ fire, strike..

Kotel
07-06-11, 15:36
Fire se hraje na cw? Jeste bych dal tuscan.

t.twisted
07-06-11, 15:39
Fire se hraje na cw? Jeste bych dal tuscan.

To asi ne, ale je to dobrá mapa, která aspoň trochu odlehčí ten stereotyp...

chmod a+x /bin/laden
07-06-11, 16:46
Sice na classic téměř nechodím, ale myslím si, že takové omezení by přineslo více škody než užitku. To, že se na serveru objeví lama, to patří ke hře stejně jako že se na serveru sejdou skilleři, kempeři, holky, rusheři... A propos Charone, jak by ses na tento nápad tvářil, kdyby (čistě hypoteticky) ti někdo čórl steam účet a pak už by sis na Classicu jaktěživ nezahrál?
Ten druhý nápad s vyhazováním hráčů s "čistým" skóre 0:5 a víc se mi zdá o dost lepší, ale zato o to náročnější na naprogramování (už vidím ty bugy)

Charon35
07-06-11, 17:28
blbost někdy se nezadaří a kickne to hrače co hraje jindy "top hru"
Tak sa nezadarí. Ale keď si to dokážeš ustrážiť, neverím, že neprežiješ 1 zo 7 kôl (to 5 kôl bolo len ako príklad).

@chmod: Videl som to už niekde (netuším kde to bolo :/ ). Počítalo ti "deaths in row" a ... neviem čo sa potom stalo, vždy som nejako prežil.


?nebo by museli nahrat urcity skore na maxi aby mohli prejit na class? No. Aj to sa mi páči.

Pre mňa za mňa, nech ich aj admini presunú na iný server ručne, len hráč so skóre 0:13 kazí hru všetkým na okolo. (a ruku na srdce, koho baví pozerať sa na to, ako tam niekto behá s UZI a nevie ani kde je plant - nič v zlom, ale na Maxi ich aspoň skôr niekto odstrelí, keďže tam je viac hráčov) Neberte to ako diskrimináciu, skôr mi ide o zvýšenie kvality Classiku. :)

vedouci venny
10-06-11, 08:18
A já bych taky vyhodil charona když mě pětkrát po sobě zabije a vyhodí mě to za laming tak jeho za skill aby si zahráli i normální hráči..
A nebo třeba povolit vstup hráčům co mají fragyXdead 1:1 tím pádem by sis s nickem charon35 nezahrál ty :)

Navíc pokud bude někdo bude kempit nebo běhá s bombou.. Tak ho admin může kdykoliv vyhodit pokud je online a bomba nevím přesně se přesměruje na jiného hráče??

Charon35
10-06-11, 10:20
A já bych taky vyhodil charona když mě pětkrát po sobě zabije a vyhodí mě to za laming tak jeho za skill aby si zahráli i normální hráči..
A nebo třeba povolit vstup hráčům co mají fragyXdead 1:1 tím pádem by sis s nickem charon35 nezahrál ty :)

Navíc pokud bude někdo bude kempit nebo běhá s bombou.. Tak ho admin může kdykoliv vyhodit pokud je online a bomba nevím přesně se přesměruje na jiného hráče??

Nj, prehodí. Nvm no, len som sa chcel nejako zbaviť hráčov typu: "Elison" so skóre -4:13 =>to ani easy bot nemá omg.

ZombieBot
10-06-11, 11:12
Nesouhlasim, potže já jsme v ranku třeba 1500 a hraju normálně. A to Celkem asi 60% hráčů. Dal bych to třeba od 3000 místa v ranku, protože to už jsou fakt lamičky.

bones
10-06-11, 11:21
Podla mna je to nezmysel, kazdy raz zacina a od toho tam su admini. Ak tam admini niesu, tak napr. /votekick Player
Profesionalnejsi server z toho spravis tak, ze tam zacnu hrat profesionalnejsi hraci - aj to raz bude, ak sa kotelna ukaze v dobrom svetle a nie blbostami, ze ich to presmeruje na iny server kvoli ranku, ked tam idu hrat prvy krat.

t.twisted
10-06-11, 11:55
Na každém šprochu, pravdy trochu..

Charon35
10-06-11, 13:24
Na každém šprochu, pravdy trochu..
No veď to. Každý priniesol niečo nové. Ja som to dal len ako návrh (a ako príklad). Kľudne sa to môže spraviť inak, o tom je táto debata.
Napr. sa mi páči aj ten Bonesov nápad. Len má jeden háčik. Admini tam aj sú, ale nemôže bez dôvodu kicknúť hráča (zase by bol zlý len admin). To by muselo byť v pravidlách, alebo by sa to muselo vypísať pri pripojení na server (a zase by to niekomu vadilo, že je to obmedzovanie). :/

tyger103
10-06-11, 17:32
Podle mě je kravina povolovat od ranku třeba 3000,tam někdo přijde poprvý a rozhodně nebude mít rank 3000 a může to být killer,podle mě je CS skoro pro všechny,někde se ty lidi online naučit hrát musí,přece jen hrát s botama je něco trochu jinýho než online,ale musejí mít základy,a jestliže přijde na server někdo,kdo běhá na plaintu s bombou a nic,tak podle mě snad není takový problém dát ban za demenci nebo laming,aspon já jsem to dělal jako admin na jiným portálu.Ale ta věc s rankem je podle mě fakt kravina....

bones
10-06-11, 17:54
Admini tam aj sú, ale nemôže bez dôvodu kicknúť hráča (zase by bol zlý len admin).
Oddôvodnenie moze byt kludne pravidlo č.6 - Neplnění úkolů mapy - slay/kick/ban

apach29
10-06-11, 18:01
Nebo udelat server classic jen steam a druhej pro vsechny + jeste ten Maxi.

t.twisted
10-06-11, 18:55
Nebo udelat server classic jen steam a druhej pro vsechny + jeste ten Maxi.

To už je moc překombinované. Radši to nechat tak jak to je, ono se to dá vydržet.

Charon35
10-06-11, 19:35
@Tyger: Čítaj celý thread. Podľa ranku sa to už zamietlo (alebo by sa to muselo nejak spojiť či čo s Maxi).
@Apach: To so steamom tu už bolo (dávnejšie), no zavrhlo sa to kvôli tomu, že je tu málo S hráčov.
@Bones: Je to pravda, ale nikdy som to nevidel niekoho spraviť.

MARTiii
10-06-11, 19:45
no ale mohla by se zrusti nominace map a dat tam rotaci nuke, inf, train, dust2 a tuscan/mill

bones
10-06-11, 20:05
@Bones: Je to pravda, ale nikdy som to nevidel niekoho spraviť.

http://666kb.com/i/bu8sxy7395y64guie.jpg
Je to individualne, zalezi na adminovi samozrejme.

apach29
10-06-11, 21:11
Pekny, ale to bylo vsechno na surfu.

Charon35
10-06-11, 21:28
Pekny, ale to bylo vsechno na surfu.

No veď to. Na classiku sa na to nejak kašle. :/

dtr
01-07-11, 01:47
Fire se hraje na cw? Jeste bych dal tuscan.

:D Já tuto mapu hrál na night cupu na pz :D. Jinak se to hraje ;).

vedouci venny
01-07-11, 08:23
Daj si 1:56 http://www.youtube.com/watch?v=4I_RaCqrTqU&feature=player_embedded#at=120

Kotel
01-07-11, 08:32
To je cpl_strike

vedouci venny
01-07-11, 12:18
Tak teď v tom mám zmatek..Pardon

toxic_[s]killer
21-08-11, 13:53
Já bych se na to vykašlal, vždyť já taky mam na classicu skóre 15:6 a na další mapě 6:15 a nedá se říct že bych byl totální lama. Já bych třeba kickoval/přesměroval ty, kteří fakt neví o čem ta hra je a neví kam položit bombu (na některejch mapách to teda nevim ani já :D ) v dustu a nebo jak ji defusovat.

Ohledně těch map, tuscan bych tam dal, to je pěkná mapka. No taky by tam nemusely být pořád stejné mapy, já bych nechal běžet třeba 6,7 map a pak zas od začátku...