PDA

Zobrazit normální verzi : Pár úprav



Me :)
27-10-12, 20:23
Ahoj, rád bych požádal o pár změn. Jsou tu dva servery, jeden bych nechal pro lamy, který votují kraviny jako ski, green a jim podobné, kde se šašek tisíckrát za hru respawnuje nebo neustále visí pod buy zone, dá dva killy a pak se zase přicucne. Na druhém serveru bych nechal časovky. Chybí časovač na mapě minilevels. Přidal bych pár časových map, např. mě napadla mapka surf_city, surf_metra, surf_1337_maze, surf_roma_final atd. Normálni inteligentní člověk, který chápe, o čem je surf, mi musí dát zapravdu, že to je dobrý nápad.

Shiftiiik
04-11-12, 11:47
iste tiež by som to tak urobil...dufam že to kotel pochopí :o)))

grEy
17-11-12, 14:08
Urcite suhlasim a ozivujem tuto temu.
Momentalne to vyzera na surfe asi takto > http://csko.cz/dema/upload/dir/surf.dem
Hraci zneuzivaju /nodamage, /respawn, hook a vlastne uplne vsetko a miesaju sa tam zaujmy hracov. Tym padom navrhujem rozdelit servery na race a fun (nazvy su nepodstatne)...
Race - klasicky surf s mapami, kde je timer, hraci sa nemozu zabijat
Fun - surf mapy bez timeru, /nodamage moze hrac napisat len raz za herny zivot (aby sa nestavalo, ze hrac si presurfuje v pokoji k zbrani a potom si vypne /nodamage a bude kazdeho zabijat, myslim ze to bude fer)
...a urcite zrusit ten blby hook.

Shiftiiik
17-11-12, 20:43
Ale keď sa zruší hook moc ludí to používalo k zlepšení času... potom by si prvý byt nemohol keď bude preč hook.....

Shiftiiik
17-11-12, 20:43
ten tam nemal byt od začiatku teraz je neskoro ho davať preč

Me :)
18-11-12, 15:54
Hook ti ke zlepšení nepomůže, mám na serveru spoustu rekordů a hook nemám. Pochybuji, že by ho někdo chtěl rušit, je to výsada VIP hráčů. Každopádně většina z nich to používá ke kravinám jako přicucnutí na spawnu ke stropu pod buy zone, pak spadne dolu, dá dva a zase se přicucne. Osobně bych všem těmhle idiotům dal facku. Ještě provokují, jsou drzí a vysmívají se, opičáci.

Shiftiiik
18-11-12, 17:58
Ja sem zavesim demo a uvidíš sám :o))

Tupelko
18-11-12, 18:02
Jak jsem psal už jinde surf_city už tu jako mapa byla ale nevím proč se smazala.
A ten hook bych dal taky pryč je to tam zbytečný..

Shiftiiik
18-11-12, 18:24
Me tu mas demo... hook ti pomôze a teraz na tých mapách čo to dali z hookom to bez hooku nedaš....

http://csko.cz/dema/upload/dir/adf.dem

Me :)
18-11-12, 21:20
Ta mapa, co jsi sem postoval na demu jde dát bez hooku úplně stejně :) Jinak samozřejmě jsem pro, aby se hook zrušil. Nechci tu tolik diskutovat, byl bych mnohem spokojenější, kdyby se s tím začalo něco dělat. Věřím, že navrhované řešení by přivítal každý hráč surfu a moc problémů v tom nevidím, když jsou tu dva funkční surf servery.

AdamiQ10
27-11-12, 20:27
Ja bych chtel aby se na server pridali takove mapy kde jsou leveli obtížne ale i lehké

-ivan-
29-11-12, 09:13
shift,,,ale ked si das hook,,vypne ti cas,,cize z hookom ti cas nepise,,,,,

-ivan-
29-11-12, 09:53
ME,,nechal bi som hook,na surfe,,,nie kile,,nech ho ma kazdy,aby si aspon pozrel mapu,nie kazdy vie presurfovat mapu,,,