PDA

Zobrazit normální verzi : Nová hra- Ale nějaký server



Megatron
28-10-12, 01:55
Ahoj,
občas se mi stává, že kliknu na Nová hra (Hraní s BOTy) ale místo toho aby mě to ukázalo možnosti jakou chci mapu atd.... mě to přesměruje do nějakého serveru. Tak stejně když kliknu na Konec :pinch: Co mám dělat?

koNan
29-10-12, 15:07
Máš CS stažené tady z Kotelny?...jestli ne tak si ho stáhni a určitě ti to půjde...mě se to stávalo když sem se jednou připojil na nějaký cizí server a potom když jsem kliknul na nějaký server Kotelny tak mě to hodilo na ruské servery :D

EDIT: http://uloz.to/xpsfki2/cstrike-rar toto si stáhni/extrahuj a složku cstrike zkopíruj tam kde máš nainstalované Counter-Strike....je tam jeden soubor co má na svědomí Menu...(mělo by to jet, nevim jestli sem vybral správný soubor)

Prasacko
29-10-12, 17:33
Reinstall CS a nehraj na ruskych sračkach.

Trey
29-10-12, 19:14
Máš CS stažené tady z Kotelny?...jestli ne tak si ho stáhni a určitě ti to půjde...mě se to stávalo když sem se jednou připojil na nějaký cizí server a potom když jsem kliknul na nějaký server Kotelny tak mě to hodilo na ruské servery :D

EDIT: http://uloz.to/xpsfki2/cstrike-rar toto si stáhni/extrahuj a složku cstrike zkopíruj tam kde máš nainstalované Counter-Strike....je tam jeden soubor co má na svědomí Menu...(mělo by to jet, nevim jestli sem vybral správný soubor)
Staci subor GameMenu ktorý je v Resource

koNan
29-10-12, 19:36
rey^^;132697']Staci subor GameMenu ktorý je v Resource
jojo ten tam je

Trey
29-10-12, 21:24
Tak ho teda uploadni bo ja to nemam z kotelne :D

Keby mu dam svoj ma tam len hns bhop jump atd :D

koNan
30-10-12, 12:29
rey^^;132776']Tak ho teda uploadni bo ja to nemam z kotelne :D

Keby mu dam svoj ma tam len hns bhop jump atd :D

Jo šak sem mu tam dal ten odkaz...je to z mojeho cs z Kotelny

Trey
30-10-12, 12:40
Jo šak sem mu tam dal ten odkaz...je to z mojeho cs z Kotelny

Aha... ja som myslel ze si mu uploadol celu zlozku cstrike lebo to by mal dost stahovania :D

koNan
30-10-12, 13:22
rey^^;132831']Aha... ja som myslel ze si mu uploadol celu zlozku cstrike lebo to by mal dost stahovania :D

:D no to by se dost nastahoval..je tam jenom složka resources a v ní ten soubor