PDA

Zobrazit normální verzi : Ahoj



pusina
28-10-12, 12:12
Už sem to nemohla vydržet tak jsem se rozhodla že sem napíšu i když vím že se vám to líbit nebude.2 měsíce chodím hrávat na DM2 a vůbec se mi nelíbí jak se to tam vede.Nevhodný nicky,hráči tam mluví sprostě a nevidím tam ani jednoho admina a hlavně večer kdy je server plný a lítají tam cheatři.Koho tam hodně vídám za adminů tak je Zeus a R3S.Podle mě by tam vždy měl být aspon jeden admin aby na to dohlédl já vím že to děláte zadarmo a nemůžete být stále tam ale podle mě by to bylo lepší.Je to jen můj názor tak bud to ho vymažte a nebo mi něco k tomu napište:wink: Děkuji pusina

Charon35
28-10-12, 12:14
Čau pusa,

keby mal byť stále nejaký admin na každom serveri, tak by ich muselo byť aspoň 120. To je nonsens. Takže keď niekoho vydíš porušovať pravidlá, napíš cez ! a určite niekto príde, pokiaľ nebude mať niečo iné na robote.

Lynviy
28-10-12, 12:15
Jenže je smutný vidět, že ze 70 adminů jsou online jenom 2.

Charon35
28-10-12, 12:18
Jenže je smutný vidět, že ze 70 adminů jsou online jenom 2.

Tak zavedieme pichačky a budeme kontrolovať príchod a odchod. Je celkom veselé vidieť 5 adminov na 1 serveri a ďalších 5 inde.

DarkAspecT
28-10-12, 12:46
Já většinou lítám po trase COD-AWP-DM, nemůžu být všude hlášení jdou i z dust2 a když například někoho točím tak nemůžu jen tak odejít a jít banovat za vůlgárnost, já dojdu všude kde sou hlášení a mám tam práva, jen je zajímavý, že od tebe jsem žádné hlášení z DM neviděl.

tyger103
28-10-12, 12:51
A kdyby náhodou po napsání přes ! nikdo nepřišel,tak natoč cheatera a dej ho na forum :)

Piner
28-10-12, 13:17
Tebe vidím ve hře často, a nikdy si na nic nestěžuješ, jen mlčíš a hraješ.

Btw, to ste všichni vážně tak dementní nebo neumíte číst, že je to sekce minecraft ? Proč sem zakládáte thready boha. Kotle, radši udělej další sekci "stížnosti" normálně k csku a tohle přejmenuj na "stížnosti k minecraftu " nebo něco takového..

pusina
28-10-12, 13:23
Já většinou lítám po trase COD-AWP-DM, nemůžu být všude hlášení jdou i z dust2 a když například někoho točím tak nemůžu jen tak odejít a jít banovat za vůlgárnost, já dojdu všude kde sou hlášení a mám tam práva, jen je zajímavý, že od tebe jsem žádné hlášení z DM neviděl.

Ano neviděl a vidět nemohl když jsem žádné hlášení nedávala prostě jsem to napsala sem a celkově.



Jenže je smutný vidět, že ze 70 adminů jsou online jenom 2.

smutné to je


Tebe vidím ve hře často, a nikdy si na nic nestěžuješ, jen mlčíš a hraješ.

Btw, to ste všichni vážně tak dementní nebo neumíte číst, že je to sekce minecraft ? Proč sem zakládáte thready boha. Kotle, radši udělej další sekci "stížnosti" normálně k csku a tohle přejmenuj na "stížnosti k minecraftu " nebo něco takového..

Promin nevěděla jsem kam to mám napsat a nevšimla jsem si toho že je to minecraft tak to se omlouvám.Nemlčím když se něco děje tak to tam napíšu např.když jsou sprostý aby se uklidnili atd.Ale to ty tam asi zrovna nejsi když se něco děje.A taky nejsem dementní to si vyprošuji!!


EDITed by BiA- snaž se prosím nepsat 3 posty za sebou a používej tlačítko EDIT ;)

Piner
28-10-12, 13:30
To je možný, jenže dokud nejsem pán v modrým, tak mě nezajímá nic jiného než cheat, takže asi tak.

R3S
28-10-12, 13:38
snad to někdo z moderátorů přesune, no já pendluju kolem střílecích serverů skoro pořád když jsem online, kam nechodím je JB , knife sh a furien, pač těm modum nerozumím...

BiA Fz
28-10-12, 14:09
Thread přesunut, jinak jestli máš Steam tak si přidej adminy a napiš jim přes Steam (můžeš si ho zadarmo bez ID stáhnout, pokud nemáš) - někdy (ne teda vždy, ale většinou :) je to nejlepší; i když je admin na serveru, musí stejně pak koukat do chatlogu co kdo psal..

R3S
28-10-12, 19:42
Steam má , píše většinou mě...

lucioff
28-10-12, 21:25
To je možný, jenže dokud nejsem pán v modrým, tak mě nezajímá nic jiného než cheat, takže asi tak.

Tak to je smutný,ak by si chcel byť admin tak hlásiš všetko,čo je proti pravidlám ..

Piner
29-10-12, 23:31
No že to říkáš zrovna ty, ten který musel kvůli lepšímu ranku zapnout AB :)
Mě a další miliardě hráčů se ulevilo, že už tu nehraješ.Nebo spíš nemáš se sem jak dostat.

Raw
30-10-12, 16:03
No že to říkáš zrovna ty, ten který musel kvůli lepšímu ranku zapnout AB :)
Mě a další miliardě hráčů se ulevilo, že už tu nehraješ.Nebo spíš nemáš se sem jak dostat.

To říkáš ty, žádný AB na HLTV neměl a demo není.

Piner
30-10-12, 17:53
Takže zpochybňuješ rozsudek flashe a paradoxe ? Epic.

Edit// A to že dostaneš unban, to nikoho nezajímá.. Občas i na tom gedru nasolíš hlavu přes půl mapy a ani nevíš, jak to děláš.

lucioff
31-10-12, 00:05
Hej no vypinam a zapinam,to ako sa paradoxx "poškrabal" na ultravioletovi ti nič nehovori ne ?
wtfak kvoli ľudom ako ty odchádzaju preč,ego vačšie jak cecky pameline

Piner
31-10-12, 16:37
No přesně tak, nemám na práci nic jinýho, než si najebávat ego zrovna na tobě...

To s tím egem mě docela rozesmálo, na TSku přes internet ultra ego, online hero a ve skutečnosti seš malej posera, nic víc.